Aušra SPA

Aušra SPA

Aušra SPA įsikūręs – verslo parke Aušra, esančiame pačiame Kauno centre, prie pagrindinės autobusų stoties, atkurtuose istorinės spaustuvės pastatuose. Šis unikalus sveikatingumo centras, pradėjęs veikti 2020 metų vasarį, kauniečiams ir miesto svečiams siūlo išskirtinę baseino ir pirčių erdvę. Beveik 850 kvadratinių metrų erdvėje įsikūręs centras skatina sveiką gyvenseną ir aktyvų poilsį, suteikdamas galimybę mėgautis aukščiausios kokybės vandens pramogomis.

Aušra SPA interjeras yra šiltas ir jaukus, kuris, kartu su rafinuotu skoniu, sukuria nepakartojamą poilsio oazę. Inovatyvios technologijos, tokios kaip AFM filtravimo sistema, leidžia naudoti itin mažai chloro, pakeičiant jį stiklo ir kvarco veikliosiomis savybėmis. Tai ne tik pašalina nemalonų kvapą, bet ir mažina neigiamą poveikį jautriai odai. Dėmesys aplinkai ir sveikatai yra neatsiejama Aušra SPA veiklos dalis, siūlanti lankytojams ne tik atsipalaiduoti, bet ir rūpintis savo sveikata inovatyviu bei saugiu būdu.

Aušra SPA nuotraukos

Aušra SPA atsiliepimai

Aušra SPA sulaukia daug pozityvių atsiliepimų iš lankytojų, kurie ypatingai įvertina aukšto lygio švaros standartus, dėmesingą ir profesionalų personalo darbą bei platus paslaugų spektras. Klientai entuziastingai kalba apie pirčių ir baseino komplekso kokybę, pabrėždami šiuolaikišką įrengimą, šiltą bei kviečiančią aplinką ir pažangias technologijas vandens švarai užtikrinti. Taip pat, lankytojai vertina komplekso gebėjimą suteikti išskirtinę patirtį, kurioje galima ne tik atsigaivinti kūnui, bet ir atgauti vidinę ramybę.

Apsilankymas „Aušra SPA“ pirčių ir baseinų erdvėse

Apsilankymas „Aušra SPA“ pirčių ir baseinų erdvėse
5 5 0 1
Puikiai praleistas laikas. Viskas švaru, tvarkinga. Pritaikyta visai šeimai. Mano berniukas buvo labai patenkintas vaikišku baseinu su fontanu 🙂 tikrai sugrįšime.
Puikiai praleistas laikas. Viskas švaru, tvarkinga. Pritaikyta visai šeimai. Mano berniukas buvo labai patenkintas vaikišku baseinu su fontanu 🙂 tikrai sugrįšime.
5,0 rating
5/5
Įvertinimas
Nuostabu
Aušra SPA atsiliepimas
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu
Ką veikti Kaune?
Skaityti

Ką veikti Kaune?

Kaunas – didžiausias Lietuvos miestas (po sostinės), tai svarbus transporto, kultūros, mokslo ir kultūros centras. Beveik pačiame Lietuvos…
Velykų žaidimai
Skaityti

Smagūs Velykiniai žaidimai

Šv. Velykos – gražiausia pavasario šventė, kuri leidžia mėgautis atgimstančia gamta, gražiomis spalvomis, artimų žmonių buvimu šalia. Tai…