Gimtadienio sveikinimai moterims

Gimtadienio sveikinimai moterims

Kiekviena moteris yra unikali, graži ir nepakartojama, todėl ir sveikinimai ne visoms tinka vienodi. Puiku, kai gimtadienio sveikinimai moterims būna pritaikyti ir personalizuoti. Tam, kad linkėjimai būtų „kaip į dešimtuką“ reikėtų šiek tiek pastangų, iškalbos ir nuoširdumo. Pagalvokite, ko iš tikrųjų konkrečiai moteriai linkite, kas jai svarbu ir ko trūksta. Tuomet pabandykite sudėlioti žodžius į visumą ir gausite džiuginantį rezultatą. Nepavyko? Sveikinimas skamba ne taip, kaip norėtumėte? Paskaitykite žemiau pateiktus sveikinimų pasiūlymus ir išsirinkite tą, kuris labiausiai patinka. O galbūt paskaitę nemažai sveikinimų, sukursite naują patys.

Naujausi gimtadienio sveikinimai moteriai

🎁 Pasileiski plaukus; suknią išsirink gražiausią;
Pasipuošti šiandien proga nuostabiausia!
Juk gimtadienis – ne dažnas svečias dienose;
Lai bus priežastimi apdovanoti dėmesiu save.
Nuostabaus gimtadienio!

🎁 Linkiu, kad gimtadienio tortas būtų pasakiško skonio, o taurė gaiviai putojančio šampano – nuoširdus tostas už laimę Tavo. Su gimimo diena!

🎁 Sveikinu ir linkiu, kad jaunystė Tavo dienose sėkme, drąsa ir grožiu žydėtų. Mėgaukis gyvenimu visa širdimi ir ženk jo keliais vedama pasitikėjimo savimi.

🎁 Per metų slenkstį ženki ypatingai –
Su gera nuotaika ir meilei atvira širdim.
O gražūs žodžiai šią dieną stebuklingą,
Tesuteiks stiprybės ir tikėjimo savim,
Kai džiaugsmo dienose truputį stinga.
Džiugaus gimtadienio!

🎁 Su Gimties diena, mieloji! Teatneša ji malonias staigmenas, nuoširdų dėmesį, plačią šypseną ir nuostabų jausmą – kad esi svarbi, mylima, ypatinga!

🎁 Darnos ir laimės šeimoje, džiaugsmu svaiginančių patirčių Tavo dienose ir daug energijos, kad įgyvendintum savąsias gyvenimo svajones. Linkėjimai gimtadienio proga!

🎁 Su gimtadieniu! Linkiu, kad visada šalia būtų nuoširdžių ir Tave mylinčių žmonių, kurie motyvuotų, gebėtų prajuokinti, neužgautų širdies, į kuriuos galėtum atsiremti sunkią akimirką. Ir daug, daug įkvepiančio meilės jausmo, kuri suteiktų Tavo sielai sparnus.

🎁 Su gimtadieniu, su …-uoju! Linkiu Tau visko visko, apie ką svajoji. Lai pildosi kiekvienas Tavo noras ir gyvenimas pražysta pilnatvės jausmu.

🎁 Linkėjimai gimtadienio proga! Būk ištikima savo vertybėms. Būk savimi, net jei pasaulis to, kas Tau svarbu, nežino. Sek širdim, tikėk savim ir drąsiai ženki laimę savąją sutikt.

🎁 Su gimtadieniu! Linkiu, kad gyvenime nestigtų meilės jausmo, puikių galimybių savirealizacijai ir visus Tavo planus lydinčios sėkmės.

🎁 Ašarų – tik laimės. Šypsenos – tikros. Meilės – nuostabioms patirtims nuteikiančios. O kiekvienos dienos – kupinos mažų gyvenimo stebuklų, laimę teikiančių. Su gimtadieniu!

🎁 Teprisipildo šią nuostabią gimtadienio dieną meile gyvenimui Tavoji širdis. Tebus kartu mylimi ir mylintys bei džiugins nuoširdus dėmesys. Mylėk ir būk mylima visada!

🎁 Metai, kada priešakyje dar daugybė gyvenimo įspūdžių,
Metai, kai patirčių bus daug saldžių, o kartais – ir karčių.
Sutiki jas, mieloji, šia sukaktimi žavios, svaiginančios jaunystės,
Ir leiski sau atrast, patirt; nebausk savęs, ieškojimuos jei klysi.
Su gimtadieniu! Nuostabaus Tau skrydžio!

🎁 Su gimimo diena! Tegul negandos, intrigos ir melas Tave gyvenime aplenkia. Te visad būna priežasčių nuoširdžiai šypsenai. Te veidą puošia meile gyvenimui spindinčios akys.

🎁 Sveikinu ir linkiu būti turtinga stipria sveikata, ištikimais draugais, maloniais gyvenimo netikėtumais ir didele, darnia šeima. Būk laiminga šiandien ir visada!

Gražūs gimtadienio sveikinimai moteriai

Vyrui dažnai pakanka sveikinimo „na, su gimtadieniu, linkiu daug laimės ir sveikatos…“, tačiau moteriai tokių banalybių linkėti tiesiog neapsiverčia liežuvis. Reikia subtilumo, jautrumo, elegancijos. Dabar pastebima nauja tendencija – moterims labai svarbi motyvacija, tikėjimas savimi, grožis. Kaip visada, moterims linkima ir sveikatos, gražios šeimos ir darnių santykių. Visa tai, ką „kuruoja“ moterys savo socialiniame gyvenime.

Gražūs gimtadienio sveikinimai turi atkreipti dėmesį, bet kartu ir motyvuoti, išreikšti palaikymą, nes dažniausiai moteris įdėjo labai daug pastangų, kad visi tie žmonės susirinktų į jos pačios gimtadienį.

Ypatingo dėmesio susilaukia moters sveikinimai moteriai. Moterys viena kitą turi labiau palaikyti, nes tik jos supranta, kaip sudėtinga tvarkytis šiame greitame pasaulyje, su kokiais iššūkiais tenka susidurti kas dieną, kad visi aplink būtų pamaitinti, aprengti, gyventų švariai ir maloniai.

Štai keletas gražių su gimtadieniu sveikinimų moterims pavyzdžių:

🎁 Danguje ryškiai spindi žvaigždutės,
O gyvenime šviesa manoji – Tu.
Sveikinu su nuostabiu gimtadieniu
Ir šypsena savą pasaulį toliau
džiuginti linkiu.
Myliu Tave!

🎁 Gimtadienio proga dovanos ir sveikinimai lai būna ne iš pareigos, o meilės, pagarbos. Tespindi nuoširdus džiaugsmas sveikinančiųjų veiduos. Ir telydi Tave sėkmė veikloje bei kitose gyvenimo srityse. Su gimimo diena, miela (…).

🎁 Te brandaus gimtadienio šventė džiugina ne tik ne tik Tave mylinčių artimųjų, draugų gausa, bet ir akimirkomis, kurios priverčia skruostais riedėti džiaugsmo ašaras. Laimės Tau, (moters vardas), šiandien ir visada.

🎁 Kad raukšlelės pirmosios veide ilgiau aplenktų
Ir neskubėtų plaukai puoštis sidabru.
O visa kita – po truputį, po žingsnelį mažą,
Gyvenimą kurtų sėkmingą, ramų ir gražų.
Šviesaus ir prasmingo gimtadienio.

🎁 Mieloji sese, tebus Tavasis gimtadienis įsimintinas nuostabiomis akimirkomis, o gyvenime netruks motyvacijos, drąsos ir smalsumo atrasti, išmokti, patirti. Myliu!

🎁 Gėlių aromatas šiandieną pasklis namuose, švelniai primindamas Tau gyvenimo kaitą ir viltingas ateities metų svajones. Lai pildosi viskas, apie ką sau leisi pasvajoti. Lai papuošia veidą šypsena, o sielą džiugina šventinis gimtadienio šurmulys. Su gimtadieniu, (…).

🎁 Gimtadienis nutinka kartą į metus,
Tad ši diena Tau magiška tebus.
Apgaubs šviesių jausmų skara
Ir neš su laime į ateities dienas.
Gražios gimtadienio šventės!

🎁 Kiekvieną kartą, kai Tavasis gimtadienis pasibeldžia į mūsų namus ir Tavo veide regiu džiaugsmo pasaką, aš tarytum atgimstu iš naujo. Taip nepaprastai gera matyti Tave laimingą! Su gimimo diena, meile.

🎁 Mamos gimtadienis – šventė namuose!
Džiaugiasi šia proga nuostabia visa šeima.
Sveikinam, miela Mamyte, su gimtadieniu Tave,
Esi mūsų meilė, džiaugsmas, apsauga, šviesa.

🎁 Tegul putojančio šampano taurėje ištirpsta jau nugyventų metų vargai. Lai ateityje pasitinka gyvenimo dovanos, kurių (sesute), tikrai nusipelnei. Nuoširdūs sveikinimai …-ojo gimtadienio proga.

🎁 Gimtadienio proga šįkart tik mintimis apkabinsiu ir noriu Tau, miela drauge, priminti, jog labai pasiilgau. Tikiuosi, kad jau labai greitai susitiksime ir atšvęsime Tavo …-ąjį gimtadienį antrą kartą! Linkiu gražios šventės ir nuoširdaus dėmesio. Iki greito pasimatymo!

🎁 Kai tau 18-ka, pasaulis pasirengęs atskleisti dar niekada nepatirtas jo paslaptis. Ir viskas taip jaunatviškai viltinga, įdomu… Belieka palinkėti Tau, kad tai, ko trokšti, lengvai sektųsi. Kad nestigtų gražių ir auginančių gyvenimo patirčių. Su ypatingu gimtadieniu, (merginos vardas). Atšvęski ne mažiau ypatingai.

🎁 Nuostabiai moteriai – gražiausius gimtadienio linkėjimus skiriu ir meilės kupiną apkabinimą siunčiu. Kolkas jis bus, deja, tik virtualus. Bet neabejoki – kupinas pačių šilčiausių jausmų Tau, mylimoji.

🎁 Mama, jubiliejaus proga norime Tau iš visos širdies padėkoti už besąlyginį atsidavimą ir meilę, už bemieges naktis ir nuoširdžias pastangas dėl mūsų gerovės. Tebus palaimintas Tavo gyvenimo kelias. Telydės Tavoji šypsena ir išmintis mus dar daugybę metų. Su meile, (….)

🎁 Kiekvienas apkabinimas tebus nuoširdus, o linkėjimai įkvėpti tyriausių jausmų Tau, mano sese. Eiki per gyvenimą drąsiai, mylėk ir būk mylima. Tesuteikia meilė energijos ir tikėjimo, kad visada gali įveikti bet kokias kliūtis savo kelyje. Su gimtadieniu!

🎁 (Moters vardas), gimtadienio proga linkiu gyvenime nebijoti eksperimentuoti, nebijoti suklysti ar viską pradėti iš naujo… Teįkvepia šis gimtadienis atversti naują puslapį, kupiną gyvenimo visa širdimi ir pasitikėjimo savimi.

🎁 Gimtadienio stebuklų, kurie įkvėptų
Keistis, mylėti, drąsiai gyvenimu skrieti.
Tikros meilės, kuri ligi dangaus pakylėtų
Ir praeities skraistę paleisti padėtų.
Būki laiminga, būki sveika,
Verk – tik iš laimės,
Gyvenk – su darna.

🎁 Tegul saulė šiandien šviečia ryškiau, žmonės šypsosi plačiau ir dovanoja Tau aibę priežasčių gyvenimą įsimylėti iš naujo. Su gimimo diena!

🎁 Meilė ir pagalba, kurią dovanoji kitiems, tegrįžta į Tavo gyvenimą gerumo ir atjautos gausa. Gražaus gimtadienio, puikios sveikatos.

🎁 (…) metai – nuostabi Tavojo kelio pradžia ir įkvėpimas. Tad gimtadienio proga linkiu, kad kiekvieną gyvenimo dieną nestigtų įdomių atradimų, pozityvių minčių ir mylinčių, šaunių žmonių Tavo aplinkoje. Laimės ir sėkmės! (Sveikinimas jaunai merginai).

Moterys myli ausimis, tad gražūs žodžiai, linkėjimai joms tiesiog būtini. Gimtadienio proga moterį galima nudžiuginti įvairiausiomis dovanomis, tačiau būtina nepamiršti ir sveikinimų žodžiu. Nesvarbu, ar gražius žodžius parašysite, ar pasakysite, ar perskaitysite – jie dovanai suteikia dar didesnę vertę ir sušildo širdį. Gražūs, nuoširdūs sveikinimai ne tik skamba gražiai, tačiau ir turi didelę reikšmę. Nuoširdžiai tikėdami ir kitam linkėdami mes suteikiam daugiau šansų šiems norams išsipildyti. Žodžio galia yra svarbi, todėl kalbėkite, sakykite, išduokite tai, ko iš tiesų linkite svarbiam žmogui, nepriklausomai nuo to, ar moteris Jums yra mama, žmona, ar kolegė, draugė, o gal sesuo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu