Gimtadienio sveikinimai vyrams

Gimtadienio sveikinimai vyrams

Daug daug sveikatos, laimės ir pinigų. Daug gražių ir saulėtų dienų. Skamba nuobodžiai ir per daug girdėti žodžiai? Norisi kažko išskirtinio ir ypatingo? Mes tam pritariame. Bet kokia proga, bet kuriam vyrui linkime išgirsti tikrą, nuoširdų ir gražų sveikinimą. Tačiau taip pat suprantame, jog sukurti gražų ir prasmingą gimtadienio sveikinimą ne visada taip lengva, todėl šiandien pasidalinsime savo idėjomis. Žemiau pateiksime gimtadienio sveikinimai vyrams pavyzdžius, kuriuose galbūt įžvelgsite sau patinkantį ir tokiu būdu pasveikinsite svarbų vyrą.

Naujausi mūsų gimtadienio sveikinimai vyrui

🎁 Tegul Tavo gyvenime netruks tikrų draugų, vidinės ugnies ir drąsių darbų. Tikėk savimi ir keliu, kuriuo eini. O mes – visada su Tavimi! Linkėjimai!

🎁 Gimtadienio proga kuo nuoširdžiausiai linkime,
Kad nepristigtų juokui, džiaugsmui priežasčių.
Kad dienos veidą puoštų ne raukšle, o šypsena,
Kad taurė gyvenimo tebūtų laime sklidina.

🎁 Gimtadienio proga visokeriopos laimės linkiu. Tegul nepritrūksta jėgų ir motyvacijos siekti gyvenimo tikslų. Tegul sėkmė ir mylintys žmonės visada eis kartu su Tavimi, kad ir kur bebūtum.

🎁 Kelki gimtadienio dieną gyvenimo patirties bures ir plauki į naujas, kupinas laimės, keliones. Tebus tik tokios! Linkėjimai nuo mūsų visų!

🎁 Tebus gimtadienio diena veržlaus starto į dar neįgyvendintas svajones pradžia. Linkiu tikėti savo jėgomis ir realybe paversti jas visas!

🎁 Neskaičiuoki metų – skaičiuok akimirkas, kai veidu riedėjo laimės ašaros. Jų žmogaus gyvenime per mažai, tad būtent tokių patirčių Tau nuoširdžiai linkiu. Gražaus gimtadienio. Apkabinu!

🎁 Nuoširdūs linkėjimai gimtadienio proga:
Kad saldžių akimirkų gyvenimas nepagailėtų,
Kad įkvėpimo ir jėgų nestigtų Tavo darbuose.
Ramybės uostas į namus sugrįžus pasitiktų;
Jėgų, palaikymo sunkiu metu nestigtų.

🎁 Sveikinu ir linkiu gyvenimą mylėti taip, kad leistum sau maksimaliai mėgautis jo dovanomis. Atmink – gyvename tik kartą, tad patirti viską – verta!

🎁 Su gimtadieniu! Su …-uoju!
Nenusimink, kad metai bėga ir niekada negrįžta,
Kad visa, kas gražu, telieka atminty, darbuos…
Linkiu, kad metų, padabintų laime puokštę visą,
Gyvenimas padovanotų dosniai ateities laikuos.

🎁 Linkiu, kad darbai, kuriuos pradėsi, visada „eitų lyg per sviestą“. Lai viskas seksis, visko pakaks bei aplankys ilgai laukta sėkmė ir meilė. Gražaus gimtadienio!

🎁 Su gimimo diena! Tegul gyvenimo vėjas Tau visad būna palankus: į tolius nuneša nesėkmes ir netikrus draugus, o vietoje to, atskraidina sėkmę bei laimės Tau linkinčius žmones.

🎁 Sveikinu su gimtadieniu! Linkiu, kad ši diena būtų džiugi ir nuotaikinga, kad padovanotų šviesių, ilgam atmintyje išliksiančių akimirkų.

🎁 Galime planuoti kiek tik norime, bet gyvenimas visada pažeria staigmenų. Tad gimtadienio proga linkiu, kad jis su Tavimi taip pasielgtų ir šiandieną: lai nustebina netikėtai, bet tik džiaugsmingai. Sveikiname! Būk laimingas!

🎁 Apžvelki mintimis šiandieną metų gausą,
Ištarki AČIŪ sau už pasiektus tikslus.
Ir su ramybe, su dėkingumu už tai, kas būta,
Atverki ateičiai, jos patirtims, širdies vartus.
Dar daug šviesių akimirkų gyvenime tebus.
Sveikinimai!

🎁 Sveikinu ir noriu palinkėti ne truputį meilės, ne truputį šypsenos kasdienybėje ir tikrai ne truputį sėkmės! Gyvenimo gausa ir pilnatvė – štai, kas teaplanko Tavąsias dienas ir metus.

Senesni mūsų gimtadienio sveikinimai vyrams

🎁 Nesikuklinki šiandieną priimti tai, kas būna ne kasdieną. Te gražus laikas praskaidrina kasdienę rutiną ir įkvepia ilgai lauktiems pokyčiams. Su gimtadieniu!

🎁 Šiandien, aplankius metų kaitai, sustoki mintimis ir praeinančių dienų atgarsy atminki, kiek daug sukūrei savo rankomis ir visa mylinčia širdimi. Lai grįžta tai dešimteriopai ir nutiesia kelią į laimingą ateitį. Su -uoju.

🎁 Aš mintimis apkabinsiu jaukiai, mylimas, Tave
Ir skubančiose metų dienose sėkmės linkėsiu.
Iš meilės Ačiū Tau ištarsiu, tyliai pakuždėsiu;
Sveikinimą šį meilės bučiniu karštu įkvėpsiu.
Nuostabaus gimtadienio Tau, mylimas, linkėsiu…
Pabaigai, ištarsiu garsiai: „Pasiilgau. Lauksiu ir mylėsiu.“

🎁 Ilgų ir sveikų metų gimtadienio proga leiski palinkėt ir visada, visur – geros kloties. Sveikinimai!

🎁 Su gimimo diena, su gimimo diena,
Vyre, mylimas, leiski pasveikinti Tave.
Ir palinkėti iš darbų greičiau sugrįžt,
Bei nuotaiką šventinę kartu pasiimt;
Staigmenas Tau paruoštas sutikt.
Iki greito! Myliu!

🎁 Brangus Tėti, -ojo gimtadienio proga tariame Tau Ačiū, kad esi. Tebus Tavo dienos kupinos pasisekimo darbuose, gyvenime sups nuoširdūs draugai ir nestigs meilės, kuri būtų prieglobstis sunkiomis akimirkomis bei ugnis, gebanti uždegti Tavąją širdį naujam gyvenimui. Gražaus gimtadienio, Tėti. Ir atmink, jog labai Tave mylime!

🎁 Tegul išeina viskas, kas netikra ir supa tai, dėl ko būtum laimingas. Nuoširdūs sveikinimai gimtadienio proga.

🎁 Žinau, kad ne itin mėgsti
Gimtadienio dieną minėti.
Tačiau tokia jau aš –
Negaliu taip paprastai tylėti.
Taigi, būk pasveikintas;
Prašau, nusišypsok!
Lai gimtadienis šis
Tave apdovanos!

🎁 Gimtadienio proga linkiu gyventi taip, lyg kiekviena diena būtų ypatinga. O kai užklups niūresni gyvenimo laikotarpiai, gebėti tai priimti kaip galimybę augti, o ne priežastį pasiduoti. Na, o šiandien – tiesiog nuotaikingos Tau šventės.

🎁 Nuoširdūs sveikinimai su dar vienu tortadieniu. Linkiu ir toliau išlikti tokiu šauniu, dėmesingu ir veikliu žmogumi, kuris savo pavyzdžiu įkvepia daugelį. Visokeriopos sėkmės!

🎁 Brangus, (…), gimimo dienos proga siunčiame nuoširdžius sveikinimus. Telydi sėkmė ir santarvė Jus ir artimuosius.

🎁 Visada, kai ateina gimtadienis, (vardas) prasideda labai rimtas darbadienis… O gal pabandome šiandieną atvirkščiai – švęsti, džiaugtis ir metus palydėti su draugais? Tačiau, kol apsispręsi… Su gimtadieniu Tave! Tik darbuos visados neskęski ir gyvenimu mėgautis laiko pasilik.

🎁 Sėkmės, kurios esi vertas. Meilės, kuriai kiekvienas žmogus sutvertas. Ir patirčių, kurios atskleistų gyvenimo grožį. Prasmingo gimtadienio.

🎁 Visko būta, visko daug matyta,
Bet naujais siekiais, svajomis
Nuolat žmogaus širdis nekantriai virpa.
Tad gimimo dieną noriu palinkėt,
Visada ryžtingai, su tikėjimu savim
Gyvenimą įprasminti gražiausiom patirtim.

🎁 Vertink tai, ką turi. Su entuziazmu siek to, apie ką svajoji. O mažos gyvenimo nesėkmės tebūna iššūkis tik tobulėjimui ir naujiems atradimams. Telydi įkvėpimas ir sėkmė. Su gimtadieniu, (…).

🎁 50 metų – ne nuosprendis, o galimybės, kurias Tau atneša ši brandi sukaktis. Tad llinkiu dar daug turiningų patirčių ir neblėstančios vyriškos energijos, kuri lengvai nuverstų visas gyvenimo kliūtis ir įkvėptų sukurti tai, kas ligi šiol buvo tik mintyse. Su gražiu jubiliejumi, (…).

🎁 Palinkėsiu linksmai palydėti dar vienus gyvenimo metus ir su drąsiais siekiais žengti į naujus. Su gimtadieniu.

🎁 Su gimimo diena, broli brangus,
Esu laiminga, kad Tave turiu.
Nors ir užklumpa kartais debesys pilki,
Gyvenimui dėkoju, kad esi.
Laimės Tau tikriausios gyvenimo kely.

🎁 Visada Tave sveikindavau linkėdama meilės ir sėkmės, o šiandien tenoriu tik viena – stipriai apkabinti ir pasakyti, kad Tave labai branginu. Su gimtadieniu. Ačiū Tau už viską.

🎁 Metai – lyg kalendoriaus lapeliai – kiekvienas simbolizuoja naują pradžią, patirtis ir įvykius. Tebūnie gimtadienis bus lyg nauja diena, atverianti duris į gražų ir laimingą gyvenimą. Nuoširdžiai sveikiname, (…) ir (…).

Tegul gimtadienio sveikinimai liejasi laisvai ir visai nesvarbu, ar sukūrėte juos patys, ar ne. Tikimės, jog mūsų aukščiau pateikti sveikinimų pavyzdžiai padės Jums. Nepamirškite, jog net brangiausia ir geriausia dovana dar geriau derės su nuoširdžiu sveikinimu. Negailėkite gražių žodžių, tačiau ne tik gražiai skambančių, bet ir turinčių reikšmę. Geriausias sveikinimas sukuriamas tada, kai pagalvojama, ko iš tiesų norima palinkėti ir ką pasakyti. Sakoma, jog garsiai ir nuoširdžiai linkint, viskas ima ir išsipildo. Išbandykite. Mūsų gimtadienio sveikinimai vyrui puikiai dera prie bet kokios dovanos, tad jų nepamirškite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu
Naujametiniai sveikinimai
Skaityti

Naujametiniai sveikinimai

Naujametiniai sveikinimai – tai šilti, nuoširdūs palinkėjimai, skleidžiantys džiaugsmą ir viltį. Šie žodžiai – tarsi žibintai šaltame žiemos vakare,…