Valentino dienos sveikinimai

Valentino dienos sveikinimai

Valentino diena, tai meilės, drugelių pilve, aistros metas. Diena, kai mylimą žmogų norisi sveikinti dar garsiau ir meilę išreikšti visais įmanomais būdais. Vasario 14 diena, tai puikus būdas dar kartą priminti apie savo meilę ir jausmus. Atskleiskite savo jausmus padovanodami mielą ar Jums dviem reikšmingą dovanėlę, meilės ar susitikimo pradžios simbolį. Puiki proga romantiškai praleisti laiką dviese, leisti sau pailsėti. Be dovanėlių ar laiko kartu puiku būtų pradžiuginti mylimą žmogų su sveikinimu. Sukurkite jam gražius žodžius, linkėjimus, iš širdies į širdį. Na, o jeigu sukurti sudėtinga ar jausmų daugiau nei žodžių, pasinaudokite mūsų siūlomais Valentino dienos sveikinimias Jai ir Jam.

Sveikinimai su Valentino diena Jam

Pasveikinkite mylimą vyrą palinkėdami jam dalykų, kurių iš tikrųjų linkite. Pagalvokite, kokie meilės simboliai ar žodžiai jums abiem yra svarbūs. Nebijokite klysti – nuoširdus sveikinimas ar linkėjimas negali būti netaisyklingas. Vyrai taip pat mėgsta žodžius, nes jausmų išraiška svarbi kiekvienam. Valentino sveikinimai jam – mes padėsime Jums, jeigu pritrūksta žodžių ar tiesiog norisi pasveikinti originaliai.

❤️ Sunku išreikšti žodžiais, kaip stipriai Tave myliu… Jų neužtenka, nes tai, kas tikra, kalbama jausmu. O jis – toks begalinis ir beribis, it dangus. Su Meilės diena, mano Brangus!

❤️ Su Šv. Valentino diena, mano šaunusis Vyre! Jei tik galėčiau, Tau šiandien skirčiau milijoną bučinių… Tačiau šiai dienai paruošiau mums ir kitokių staigmenų! Lauksiu Tavęs!

❤️ Neslėpsiu – truputį baugu, nedrąsu… Tačiau šią ypatingą dieną noriu pasakyti, kad esi tas, kuris sugebėjo sušildyti mano sustingusią širdį ir leido jai vėl patikėti meile. Ir štai – aš Tave myliu!

❤️ Brangusis, esi tikras Kupidonas, kartą ir visiems laikams pasisavinęs mano širdį. Negaliu nustoti Tavęs mylėti, ir tai yra geriausia, kas nutiko mano gyvenime. Tad su Meilės diena mus abu!

❤️ Kai Tave sutikau – nuostabią meilę pažinau. Kai Tave apkabinu – kaskart „Namų“ jausmą jaučiu. Jaučiuosi nenusakomai laiminga, kad Tave turiu! Su Šv. Valentinu!

❤️ Mielasis, kas kartą žvelgiant į Tave, mano siela sušyla. Kai esi šalia, visas blogis aplinkui sudyla. Lieka tik ramybė, saugumas ir laimę man suteikianti Tavo Meilė.

❤️ Neįtikėtina ir tuo pačiu nenusakomai gera, kai pasaulį gali apkabinti dviem rankom… Apkabinti Tave, mano gyvenimo Meile…

❤️ Valentino diena! Ir taip metai bėga, nelaukia… O aš, it jaunystėj, kaskart atgimstu nuo Tavo supratingo žvilgsnio, Tavo vyriškos jėgos ir atidaus švelnumo… Nuo Tavo meilės, kurioje sužydėjau iš naujo.

❤️ Su Meilės diena, Mielasis! Kartais, žvelgdama į Tave, pavyzdžiu pati sau. Žinai kodėl? Nes turėti tokį vyrą, kaip Tu – dovana!

❤️ Ilgai gyvenime ieškota… Bet pagaliau – ji čia! Mano meilė, atvykusi Tavuoju vardu. Meilė, kuri užaugino man sparnus. Ačiū, kad esi. Myliu!

❤️ Su Šv. Valentino diena!
Telydės sėkmė darbuose,
O sugrįžus po ilgos dienos,
Mūsų meilė lai liepsnos!

❤️ Ir vėl Šv. Valentinas, vėl gėlių vandenynas… Ir visur tik girdis: „Aš tave myliu“. Žinau, brangusis, jau truputį banalu. Visgi, tokią dieną norisi ir man visam pasauliui pasakyti, kaip labai Tave myliu!

❤️ Vasario 14-oji, kurios jau neskaičiuoju –
Nuskrido metai, kupini bendrų dienų.
Ir nežinau, ką mums padovanos rytojus,
Tačiau šiandien užtikrintai regiu, kad ji –
Manoji meilė Tau, pavirto amžinu jausmu.
Tad sveikinu, Brangusis, mus Meilės vardu…

❤️ Iki Mėnulio ir atgal – tik pasakose. Aš Tave myliu tiek, ką vadina begalybe! Su Šv. Valentino diena, Mylimas!

❤️ Nuo pat pirmos akimirkos, kai mūsų žvilgsniai susitiko, mane aplankė žinojimas, kad toliau gyvenimo keliu eisim drauge. Ir štai – jau … metų esi mano Vyru. Mano gyvenimo palydovu, kurį besąlygiškai myliu!

❤️ Tai, ką Tau jaučiu, man yra kažkas nauja ir nepaprasta… Tad sveikinu su Meilės diena, su mūsų pasakos pradžia!

❤️ Šv. Valentino proga man kiekvieną kartą primena dieną, kai Tave sutikau. Dieną, kuri padovanojo man laimę – Tave.

❤️ Ėjau gyvenimo keliu. Ieškojau,
Kas širdį manąją jausmu prabilt įkvėptų.
Kol ranką Tavąją savojoj pajutau;
Ir abejonių nebeliko; meilės link žengiau.
Dabar… Myliu Tave kas dieną vis stipriau

❤️ Brangusis, Valentino dienos proga noriu Tau ištarti Ačiū: už rūpestį, už atsidavimą, tvirtą žodį, kupiną švelnumo ir atsakomybės, už besąlyginę meilę, kuri leido man patikėti stebuklais ir savimi iš naujo.

❤️ Esi mano stiprybė, mano džiaugsmas ir švytinčių akių priežastis. Mano širdies Namai, kuriuose pažinau gražiausią pasaulyje jausmą – Meilę. Su Šv. Valentino diena.

❤️ Kai Tu šalia, man niekas nebaisu.
Kai Tu šalia, aš laimingiausia moteris esu.
Ne tik šiandieną – Valentino dieną.
Tu – amžina dalis manosios sielos.

❤️ Prašiau gyvenimo, kad man atsiųstų daugiau įkvėpimo, daugiau džiaugsmo ir prasmės. Ir jis man atsiuntė Tave. Vyrą, kurio dėka atradau tai ir dar daugiau… Ir žinau, kad ši nuostabi kelionė dviese tik prasideda. Su Tavimi, mano Meile.

❤️ Rytą – bučkį Tau siunčiu,
Dieną – mintimis apkabinu,
Bet geriausia – vakare –
Po darbų lauks staigmena.
Su Meilės diena!

❤️ Žinau, kad mūsų meilei daug žodžių nereikia – ji gyva gražiausiais jausmais. Tačiau pasakyti, kaip Tave myliu, man visad labai gera ir džiugu. Esu laiminga, kad Tave turiu! Su Šv. Valentino diena, brangusis.

❤️ Atėjai į mano pasaulį ir apglėbei pačia gražiausia Meile, kurioje atradau ramybę, saugumą bei laimę. Su Šv. Valentino diena. Myliu Tave!

❤️ Kadais nedrąsiai užgimęs jausmas, šiandien tampa nuostabia priežastimi pasakyti: „Myliu“. Gražios Tau, mielasis, Šv. Valentino dienos. Labai Tavęs ilgiuosi ir skaičiuoju dienas, lig kol vėl Tave pamatysiu ir galėsiu apkabinti, pabučiuoti…

❤️ Valentino dieną, kai širdelėm žodžiai virs,
Mes nebyliai meilę viens kitam kalbėsim akimis.
Jos tokios iškalbingos… niekad neapgaus.
Jose Tave iš karto tądien pažinau –
Vos žvilgsniams susitikus, žinojau, – suradau.
Su Meilės diena, mano gyvenime žmogau.

❤️ Šiandien bučkių bus daugiau, nes mana širdelė spurda dėl Tavęs kasdieną vis stipriau!

❤️ Meilės laiško nerašysiu,
Bet kai ką Tau pasakysiu.
Aš žinau, kad Tu žinai –
Myliu ir mylėsiu amžinai!
Gražios Valentino dienos,
mano meile!

Sveikinimai su Valentino diena Jai

Valentino dienos proga sveikinimai

Moterys myli ausimis ir nereikėtų to nepamiršti. Gražių žodžių ir komplimentų niekada nebus per daug. Na, o meilės diena, tai puiki proga dar kartą pasakyti gražius žodžius, palinkėti gražių dalykų ir sukurti naujų bendrų planų, svajonių. Moterys vertos ne tik meilės, bet ir gražių žodžių bei komplimentų, tegul Valentino diena būna puiki proga tai įgyvendinti. Valentino dienos sveikinimai Jai – pasisemkite idėjų ir nustebinkite Ją!

❤️ Brangioji, lai ši diena Tau būna ypatinga. Lai nestinga daug akimirkų gražių. Lai mūsų Meilė išgyvena amžinybę. Tiek visko šiandien Tau ir mums abiems linkiu.

❤️ Valentino diena sugalvota tam, kad mes, vyrai, dažniau prisimintume savo Mylimosioms ištarti: „Labai tave myliu“ Gerai, kad manęs atmintis neapleidžia, tačiau… Labai labai Tave myliu ir visad laimės bei sėkmės linkiu!

❤️ Tavo šypsena man – saulės spinduliai.
Tavo juokas – harmonija sielai.
Tavo grožis ir švelnumas – amžini kerai.
Mano Meilė Tau vadinas – AMŽINAI!
Su Šv. Valentino diena, Mylimoji.

❤️ (Vardas), kai Tave sutikau, jaučiu, kad gyvenime ir vėl kvėpuoju pilna krūtine. Mūsų pažintis man atnešė daug džiaugsmo, naujas svajones ir nepakartojamą jausmą. Myliu Tave labai!

❤️ Gerai, kad metuose yra diena,
Kai akys meilės ugnele švyti.
Tačiau geriausia štai tuomet,
Kai jausmas šis kasdieną žydi.
Būtent taip jaučiuosi aš,
Kai žvelgiu į Tave kas rytą.
Gražios Valentino dienos,
Mano džiaugsme tikras!

❤️ Su Šv. Valentinu! Linkiu, kad Tavo širdelėje visad būtų šviesu. Kad Tavo aistra gyvenimui ir visa aprėpianti Meilė sukurtų gražiausius stebuklus. Myliu Tave!

❤️ Valentino diena primena, kaip svarbu kasdieną branginti ir mylėti vienas kitą. Tad puoselėkime ir kurstykime mūsų meilę. Lai žydi ji pačiomis gražiausiomis akimirkomis šiandien, rytoj ir visados!

❤️ Atšvęskime, Mieloji, šią Šv. Valentino dieną mūsų meilę. Ir prisiminkime tą ilgą, tačiau šviesų kelią ligi jos: kaip gimė švelnus jausmas, didis džiaugsmas ir mano gyvenimo šventė – mudviejų Sąjunga.

❤️ Sveikinu Tave šią ypatingą dieną, Mylimoji! Esi mano gražiausias sapnas, pavirtęs į džiaugsmo kupiną tikrovę. Esi mano laimė, apie kurią kadaise tik svajojau.

❤️ Ačiū už moterišką šilumą, išmintingą žodį, buvimą šalia kai gera ir sunku. Ačiū už jausmą, kuris mano gyvenimui padovanojo daug šviesių spalvų. Ačiū, kad esi mano gyvenimo Meilė!

❤️ Meile, su Šv. Valentino diena! Šiandien mano širdis spurda iš meilės Tau ne mažiau, nei mudviejų pirmojo bučinio dieną. Gal pakartokime ją ir šiandieną..?

❤️ Moteris, kaip Tu, suteikia pasauliui ryškių spalvų. Moteris, kaip Tu – priežastis vyrui tapti geresniu. Moteris, kaip Tu, verta „Aš Tave myliu“ ne tik šią vieną dieną į metus… Sutikus Moterį, kaip Tu, mano gyvenimas virto stebuklu!

❤️ Valentino dienos proga Tau padovanosiu ne puokštę, kurioje vien greit nuvystantys žiedai… Tau, brangioji, noriu dovanoti savo laiką, savo meilę – šiandien, ryt ir amžinai!

❤️ Tavo grožis gali ištirpdyti gruodžio sniegą.
Tavo šypsena žavinga abejingų nepalieka.
Tavo mylinti širdis gerumą, šviesą skleidžia.
Man labai pasisekė, kad esi mano Meilė!

❤️ Brangioji, šią Meilės dieną Tau iš visos širdies linkiu, kad Tavo gyvenimas būtų spalvingas ir kupinas grožio, kaip šios gėlės. Būk laiminga ir žydėk!

❤️ Švento Valentino dieną,
Dar kartą ištarti noris:
„Būk laiminga, mano miela!“
Savo žavesiu – puoši pasaulį
Ir esi jame manoji Saulė.
Myliu aš kasdien stipriau;
Džiaugsmas, kad Tave radau!

❤️ Diena, lyg iš naujo įprasminanti mūsų stiprių jausmų kupiną kelionę dviese, kurioje įveikėme gyvenimo audras ir užaugome dar kartą. Su mūsų Meile, su mūsų didžiausia Stiprybe. Ačiū, kad visada buvai ir esi mano gyvenimo dalimi.

❤️ Su Meilės diena, brangioji. Esi mano įkvėpimas ir gražiausių gyvenimo pokyčių priežastis. Myliu Tave!

❤️ Ji mitais apraizgyta, kiekvieno apkalbėta,
Jausmų, aistrų stipriausių pažymėta.
Ji keičia kiekvieną, prie kurio prisiliečia.
Ji – Meilė, atėjusi Tavuoju vardu,
Ir mano gyvenimas virto džiaugsmu.
Su Meilės švente, mano mieloji.

❤️Nuo pirmojo žvilgsnio iki laikui nepavaldžios meilės… Tu – geriausias mano gyvenime nutikęs stebuklas, aplankęs netikėtai ir širdyje įstrigęs visam gyvenimui. Su Šv. Valentino diena, brangioji.

❤️ Tegul mūsų meilė metams bėgant skleidžiasi ir žydi, kaip šios nuostabios gėlės – mano dėkingumo, meilės ir pagarbos Tau simbolis. Labai Tave myliu!

❤️ Kol Tavęs nesutikau, meile abejojau.
Tačiau dabar tikrai žinau – Tu ta,
Kurios mana širdis veiduos slapčia ieškojo.
Jausmu gražiausiu mane apdovanojai.
Gera, kad esi mano mylimoji.
Su Šv. Valentino diena.
Mylėkim šiandien ir visada!

❤️ Amūras – taiklus bičas – meile užkrėtė kartą ir visiems laikams. Su Šv. Valentino diena, žmonele mylima! Nusišypsoki savo šypsena gražia!

❤️ Šv. Valentino dienos proga noriu pasakyti, kad nesvarbu, kokia diena bebūtų, visada žinok, kad kiekvieną Tave myliu vienodai: aistringai, besąlygiškai ir kupinas gilaus dėkingumo, kad likimas nusprendė mūsų kelius sujungti neįkainojamai gyvenimo patirčiai – Meilei.

❤️ Už meilę pakelkime šiądien taures,
Pamirškime kadais neišsakytą mintį…
Tebus diena ši startas į naujas erdves,
Kuriose iš naujo meilėje atgimsim.
Su Šv. Valentino diena.

❤️ Šv. Valentino dieną kviečiu švęsti mūsų meilę, sukūrusią prasmingiausius gyvenimo dalykus ir kiekvieną dieną įkvepiančią siekti svajonių. Jaučiuosi gyvenimo apdovanotas, kad jame esi Tu.

❤️ Jausmui, kurį dovanojai atėjusi į mano gyvenimą, apsakyti dažnai pritrūkstu žodžių, tačiau žinau viena: dabar aš iš tikrųjų gyvenu kiekvieną dieną. Gyvenu, vedamas Meilės Tau. Su Šv. Valentino diena, mano džiaugsme.

❤️ Gražiausi žiedai, mano gražiausiai gyvenimo gėlei. Te sušildys Tavo tyrą širdį šią nuostabią dieną. Su mūsų Meilės švente!

❤️ Šią Meilės dieną nesipykim,
Šią gražią dieną prisiminkim,
Kad mylim viens kitą labai,
Nors suliepsnoja šie jausmai.
Tokia štai meilė ši ugninga:
Šiandien – karšta, jausminga,
Rytoj – žaibais griausminga.
Tačiau labiau už viską žinau tai:
Tu mano džiaugsmas amžinai!

❤️ Vakar, šiandien, rytoj ir kol eisime viena gyvenimo kryptimi, mano širdis plaka Tavuoju ritmu ir dėl Tavęs. Myliu!

Valentino diena – viena gražiausių švenčių, kuria džiaugtis gali visi įsimylėjėliai arba dar laukiantys savo meilės. Tai puiki proga praleisti laiką su mylimu žmogumi, prisiminti, kaip rūpite vienas kitam. Tegul tai būna džiugi šventė, kurios metu ne tik kartu praleisite laiką, galbūt apsikeisite dovanėlėmis, bet ir nepagailėsite gražių žodžių ir linkėjimų mylimam žmogui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu
Gimtadienio sveikinimai vaikams
Skaityti

Gimtadienio sveikinimai vaikams

Gimtadienio šventės vaikams yra ypatingas metas, kai džiaugiamasi draugų kompanija, linksmuose žaidimuose ir, žinoma, gausiuose sveikinimuose. Nepaisant to,…