Kovo 8 sveikinimai

Kovo 8 sveikinimai moterims

Kovo 8-oji, tai tarptautinė moters diena, apie kurią žino daugelis. Jau daug metų tą dieną vyrai sveikina moteris, dovanoja gėles, linki pačių gražiausių dalykų ir dar kartą primena joms, jog be jų pasaulis neegzistuotų. Tai ypatingai graži pavasario šventė, kupina gėlių (dažnai tulpių), saulės ir sveikinimų.

Be sveikinimo šią dieną moterys neturėtų likti, tačiau sukurti jį ne visada taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kartais norisi pasakyti labai daug, tačiau mintys liejasi daug greičiau nei žodžiai. Mes siūlome Jums paskaityti sveikinimų idėjas, galbūt kažkurį panaudosite arba pasisemsite įkvėpimo ir sukursite savo sveikinimą.

Su moters diena sveikinimai

🌷 Mieloji, linkiu, kad ši kovo 8-oji Tau būtų viena gražiausių gyvenime. Teaplanko malonios staigmenos, kurias prisiminus veidą papuoštų šypsena ir suspurdėtų iš džiaugsmo širdis.

🌷 Pasaulyje daugiau ryškių spalvų, nes jį savuoju moteriškumu papuoši Tu. Su kovo 8-ąja!

🌷 Kad ir kur bebūtum, neužmirški savo ypatingų galių: švelnumo, grožio, elegancijos ir meilės, kurioje sušyla net atšiauriausios širdys. Nes Tu esi Moteris – visa įkūnijanti, visa įprasminanti Kūrėja. Sveikinimai kovo 8-osios proga.

🌷 Dievas sugalvojo – moterim gimei
Ir vyrus verst iš klumpių galią įgavai.
Tavajam grožiui atsispirt sunku,
Gelmėj nuskęsti paprasta tavų akių.
Tu išskirtinė moteris, akivaizdu!
Šia proga neeiline ir šiuos žodžius skiriu,
Bei laimės Tau gyvenime tikros linkiu.
Su Moters diena!

🌷 Linkiu Tau laimės, meilės didelės, gražiausių žiedų ir žodžių švelnių, su meile ištartų. Ne tik šiandieną – Moters dieną, bet ir kiekvieną!

🌷 Jūsų švelnumas ir empatija – mūsų stiprybė. Jūsų grožis ir elegancija – mūsų įkvėpimas. Jūsų meilė ir dėmesys – mūsų energija. Jūs esate vertos visko, apie ką svajojate. Ir visa to šiandieną, Moters dieną, Jums linkiu!

🌷 Pačių spalvingiausių žiedų, geros nuotaikos ir ypatingo, meile įprasminto vakaro. Su kovo 8-ąja.

🌷 Be mūsų sustotų pasaulis,
Be mūsų nebūtų Tavęs,
Todėl nesikuklinki, miela
Ir dieną šią šauniai atšvęsk.
Su kovo 8-ąja,
Linkėjimai Tau nuo manęs!

🌷 Meilė, kuria kasdieną daliniesi su pasauliu, tegrįžta šiandien į Tavo gyvenimą dėkingumu, pagarba ir nuoširdžiu dėmesiu. Gražios kovo 8-osios!

🌷 Bėgam kasdienybėje, skubame – namuos
Ir visai užmirštame save apdovanot
Rūpesčiu ir dėmesiu – laiku tik sau.
Šia proga to ir palinkėsiu, drauge, Tau.
Gražios ir jaukios kovo 8-osios.

🌷 Mylimo žmogaus apkabinimo, ramybės sieloje ir nuostabiausių pavasario gėlių – tulpių, grožio. Su Moters diena.

🌷 Trapi ir jautri, it gėlė, ir tuo pačiu stipresnė už audrą – tik Jūs, mielos Moterys, gebate savyje talpinti visą begalybę jausmų ir vidinės galios. Jūs nuostabios! Nuoširdūs sveikinimai Moters dienos proga.

🌷 Moters dieną švenčiame pavasarį todėl, kad kiekviena Moteris – lyg pavasaris – suteikia gyvybės ir grožio viskam, prie ko prisiliečia. Tad šia nuostabia proga linkiu: būki mylima, sveika, žydėki ir gyvybės stebuklu pasaulį atgimti įkvėpki! Su kovo 8-ąja!

🌷 Kiekviena Moteris – lyg Saulė
Gyvybe ir šviesa apglėbia pasaulį.
Todėl šiandieną Jums visoms linkiu
Daug meilės, Saulės ir ryškių žiedų.
Nuostabios kovo 8-osios!

🌷 Sveikinimai šią išskirtinai gražią kovo 8-ąją. Linkiu atgimti ir sužydėti taip, kaip gyvybingumu ir žiedais išsiskleidžia bundantis pavasaris.

🌷 Kur tik esi – ten gimsta grožis ir ramybė,
Sušildai artimą ir tolimą švelniu žodžiu…
Tebūna ši kovo 8-oji Tau, it pasaka
Gražiausia ir tikriausia iš visų.

🌷 Linkiu, kad ši pavasariška, tulpėmis pražystanti kovo 8-oji padovanotų Tau daug priežasčių pasijusti ypatinga Moterimi. Moterimi, kokia ir esi – ypatinga!

🌷 Moterys… Jūs priverčiate mūsų širdis plakti stipriau, mylėti gyvenimą labiau ir kasdien siekti daugiau. Ačiū, kad esate ir suteikiate mūsų gyvenimui prasmės.

🌷 Su kovo 8-ąja, su Tavo švente! Linkiu, kad būtų kitokia nei visos – svajonių išsipildymo diena. Magiška, nepaprasta!

🌷 Išaušus kovo 8-osios rytui, plačiai nusišypsok, apsirenki ypatingai progai saugotą suknelę ir… Pažvelk į veidrodį. Ten pamatysi nuostabią Moterį – stiprią, išmintingą ir labai gražią. Būk palaiminta, Mieloji. Myliu!

🌷 Sveikinu Moters dienos proga. Linkiu džiugios pavasarinės nuotaikos ir nuoširdaus dėmesio iš mylinčių ir mylimų žmonių.

🌷 Kalendorius pakuždėjo – kovo 8-oji atskubėjo!
Proga šia ir aš skubu, tulpių puokštę Tau skiriu.
Tegul kvepia, tegul puošia, gėlės Gėlę nuostabiausią,
Moterį, kurią myliu labiausiai! Su Tavo diena, Mylimoji.

🌷 Šiandien – Tavo laikas, Tavo diena, todėl priimki jos dovanas atvira širdimi. Lai ši kovo 8-oji būna tik Tau ir apie Tave. Nes Tu to verta!

🌷 Kartais uraganas, po akimirkos – ramybė,
Esate mįslė, kurią įminti vyrų siekiamybė.
Tačiau už tai ir mylime Jus, mielosios, labai,
Dėl to Jūs esat ypatingi šio pasaulio angelai.
Su kovo 8-ąja!

🌷 Karališko grožio Moteriai – mano linkėjimai! Mieloji, kad ir kas gyvenime nutiktų, tebūnie Tavoji šviesa ir stiprybė niekada neišblėsta, o pasitikėjimas savimi Tavuosius kelius sėkme nutiesia. Kuo gražiausios Tau kovo 8-osios.

Kovo 8 – itin graži pavasario šventė, kurios neįmanoma pamiršti. Tai puiki proga pasveikinti moteris ir palinkėti joms pačių gražiausių dalykų. Nesvarbu, ar sukursite sveikinimą patys ar rasite jį internete – svarbiausia, jog linkėtumėte nuoširdžiai. Kiekviena moteris nori išgirsti kažką gražaus, o jeigu kiti garsiai jai to linki – tikrai išsipildys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu