Kalėdiniai sveikinimai

Kalėdiniai sveikinimai
Kalėdiniai sveikinimai

Kalėdos – laukimo, stebuklų ir jaukumo metas. Tai diena ir laikas iki jos, kuomet norisi dalintis, džiaugtis, prisiminti, padėkoti, atsiprašyti, susimąstyti ir dar daug visko padaryti… Darbų gausa, pokalbiai, susitikimai, pasiruošimas šventei – rūpesčiai ir malonus chaosas galvoje, o tuo pačiu visiška ramybė širdy. Planuodami Kalėdų šventę dauguma mūsų galvoja apie patiekalus, jų kiekį, pasirinkimą. Nemaža dalis Kalėdas švenčia su artimiausiais, tad ir maistą ruošia kartu – taip jaučia šilumą, bendrystę.

O ar žinote, koks galvosūkis per Kalėdas yra sunkiausias? Tai ne tik dovanos, bet ir Kalėdiniai sveikinimai, kurie turi didžiulę reikšmę. Padovanoti tinkamą dovaną svarbu, bet kur kas svarbiau, su kokiais žodžiais/palinkėjimais ši įteikiama. O kartais Kalėdinis sveikinimas ir yra vienintelė, tačiau nė ką mažiau vertinga dovana. Svarbiausia – nuoširdūs žodžiai iš širdies į širdį.

Kadangi kartais minčių daug, o žodžių pritrūksta, mes paruošėme Jums sveikinimų su Šv. Kalėdomis „paruoštuką“. Čia galite rasti gražių ir trumpų sveikinimų ir pasirinkti labiausiai patinkantį. O galbūt tai bus puiki vieta pasisemti įkvėpimo ir sudėlioti Kalėdinį palinkėjimą patiems.

Kalėdiniai palinkėjimai kurie sušildys kiekvieno širdį!

🎄 Su Šventėmis Tave! Linkiu meile ir prasmingomis akimirkomis įprasmintų Šv. Kalėdų. Lai džiaugias širdelė, lai aplenkia bėdos. Lai žmonės dalinasi vien gerumu ir sninga išsvajotų dovanų lietum!

🎄 Dzin dzilin – suskambo varpelis.
Juo papuošta eglutė graži.
Jau Kalėdos, jau dega ugnelė
Ir žvakelėj, ir kiekvieno širdy.
Jaukių Šv. Kalėdų…

🎄 Tyliai krenta baltos snaigės, liudydamos paskutiniąsias metų dienas ir pačias gražiausias šventės, kurias linkiu sutikti prasmingai ir sveikai. Su Kalėdom!

🎄 Su Kalėdom, su baltom
Ir jų dovanom visom!
Smagus laikas lai ištiks,
Atminty ilgam išliks.
Nuotaika užklups gera
Ir bus pasaka tikra!

🎄 Linkiu, kad per šias Kalėdas sustiprėtų draugystės ir šeimos ryšiai. Kad vieni kitiems atvertumėte širdis ir šventes sutiktumėte nuostabiai. Laimingų!

🎄 Baltų baltų, linksmų ir sveikų, bei papuoštų gerumu Jums Kalėdų linkiu. Teužsuka šventė į Jūsų namus.

🎄 Žiū – jau matos už kalnelio:
Tuntas dovanų ir Kalėdų Senelis.
Apdalins jomis gerus vaikus,
Džiaugsmas liesis per kraštus.
Dosnių Tau Šv. Kalėdų!

🎄 Kalėdos moko stabtelti nesibaigiančiame skubėjime ir iš naujo įvertinti gyvenimo dovaną bei visko, ką turime, prasmę. Linkiu, kad Tavosios Kalėdos būtų apie tai. Prasmingų ir jaukių!

🎄 Lai per šias baltas Kalėdas
Bus mažiesiems dovanų.
O tėveliams kuo linksmiausių
Daug akimirkų linkiu!
Su Šv. Kalėdom!

🎄 Šv. Kalėdų rytmetys lai atneša Jūsų šeimai geras nuotaikas ir staigmenas. Lai šventė apsigyvena širdyse ir suburia tiek artimus, tiek tolimus tikram ryšiui.

🎄 Bažnyčios varpai į sielą gaudžia,
Skelbdami – Kalėdų šventė laukia.
Lai nuaidės ji palaimingai – su Dievu,
Lai aplankys kiekvieną tikėjimu šventu.

🎄 Linkiu, kad Šv. Kalėdų dienose nestigtų laimės minučių, kad jas sutiktum sveikas (a). Ir kad pakili nuotaika Tave lydėtų ne tik per šventes, bet visus ateinančius metus.

🎄 Sveikinu su Šv. Kalėdomis ir linkiu, kad būtų užtikrinai „kalėdiškos“ – su sniegu, su šeima, draugais, balta mišraine ir nuotaika linksma!

🎄 Pirmoji žvaigždelė šiąnakt kai sužibs,
Kalėdinius norus Tu jai išsakyk.
O aš palinkėsiu iš visos širdies,
Kad visa išsipildytų išties.
Su Šventėmis! Sėkmės!

🎄 Sveikiname su ypatingomis Šventėmis – Šv. Kalėdomis. Teaplanko jūsų namus šventinė magija ir jokie buitiniai nesklandumai jos neišsklaido. Gražių Šv. Kalėdų.

🎄 Linkiu, kad švenčių metu sielą šildytų mylimų ir mylinčių Tave žmonių dėmesingumas, apkabinimai bei įkvepiantys, gerumu apglėbiantys žodžiai. Su Šv. Kalėdom.

🎄 Išsaugojusi viltį ilgoje tamsoje,
Šviesa vėlei grįžta sulig Kalėda.
Te džiaugsmas aidės šiuos laikuos,
Nes šventė Didžioji – širdy ir namuos.
Su Šv. Kalėdom.

🎄 Labas! Šiandien yra puiki proga padalinti šiltomis žinutėmis su brangiausiais žmonėmis, todėl… Linkiu jaustis laiminga, energinga ir Kalėdas sutikt džiaugsmingai!

🎄 Telydi sėkmė Jūsų darbus, geranoriškumas ir išmintis – kasdienius sprendimus. Te niekada viltis lai neapleidžia ir šalia būna artimų, Jus mylinčių žmonių. Gražių Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų.

🎄 Linkiu, kad šventės prasidėtų širdyse, o Kalėdų eglutė ir išpuošti namai tik atspindėtų šią šventinę dvasią. Su artėjančiom…

Sveikinimai su Kalėdomis kurti 2022

🎄 Tyliai krenta snaigės gruodžio dienose;
Jaukiai sugužėjo vėl kartu šeima.
Vėl išaušo rytas – lauktas ir tikėtas,
Dovanų ir džiaugsmo pakylėtas.
Sveikinu tad su gražia gražia švente,
Metai prabėgo ir Kalėdos – vėl čia!

🎄 Šviesoje iš lėto mirgančių lempučių
Leiski mintims nutolti – nelaikyk.
Ir būty tokioj akimirką pabūki…
Vakarą nepaprasto Gimimo,
Paženklintą gyvenimo paslaptimi.
Nes laikas šis – Šv. Kūčios,
Kupinas tyros meilės stebuklų.

🎄 Pabūkite kartu – juk to taip stinga… Apglėbkite su meile artimuosius. Tegul Kalėdos šios ilgam širdyj įstringa nuostabiais, vilties ir stiprybės sunkiais gyvenimo momentais suteikiančiais prisiminimais. Jaukių Jums Šv. Kalėdų. Teaplanko stebuklai.

🎄 Vienos gražiausių švenčių proga, kasdieniame skubėjime linkime neužmiršti pasidžiaugti pačiais svarbiausiais šio laikotarpio momentais: artimųjų šypsenomis, jaukumo kupinais pokalbiais, snaigių šokiais už lango ir ypatinga Šv. Kalėdų nuotaika, kurios neįmanoma supainioti su jokia kita, nes ji – kupina ypatingų stebuklų. Būtent jų ir linkime. Su Šventėmis. Su Gimimu.

🎄 Ir vėl tyloje, iš lėto lauždami šventus kalėdaičius, atminsime išėjusius.
Vėl pasimelsime už juos ir tuos, kurie varguos…
O meilės kupinu žvilgsniu apkabinsime visus, šiandien esančius kartu.
Toks nepaprastas, toks įstabus ir meile artimam tebūna įprasmintas Šv. Kūčių vakaras.

🎄 Mirksi, tviska Kalėdinės lemputės,
Ant dailiai išpuoštos miško eglutės.
Spindėti taip ir Tau gyvenime linkiu,
Švieski ir džiuginki pasaulį
šypsena, darbais, savuoju buvimu.
Džiaugsmingų Šv. Kalėdų!

🎄 Kalėdos tyliai beldžias į duris Tavosios širdies,
Atsiverti stebuklams ir džiaugsmui vėl kviečia.
Ne tuščiomis – su gausa dovanų nuostabių
Atkeliauja snieguotu gruodžio taku.
Nuostabių Tau Kalėdų, mieloji, linkiu.

🎄 Ir namuose vėl pakvimpa imbieru bei cinamonu…
O už lango gruodžio snaigės krenta, sukasi ratu…
Žinai tuomet, kad jau čia pat, kaip ir kiekvieną kartą
Sugrįžo jos – Kalėdos, iš širdis, į namus.
Turtingų gražiomis akimirkomis Šv. Kalėdų.

🎄 Bažnyčioje aidi varpai – kviečia jie į šventę gražiausią – kūdikėlio Jėzaus gimimą paminėti ir Kalėdų dvasią į kiekvieną širdį pakviesti. Su Šv. Kalėdomis. Teužpildo jas šventinis džiugesys.

🎄 Kiekvienos Kalėdos – maža, tačiau įsimintina pasaka didelėje gyvenimo kelionėje. Tad linkiu, kad šios šventės išpildytų ne tik Tavąsias svajones, bet ir suteiktų įkvėpimo kasdieniai gyvenimo kūrybai. Tebūna tai pati gražiausia metų pasaka. Džiugių Tau Šv. Kalėdų.

🎄 Svajok ne kaip kasdieną – ypatingai,
Nes per Kalėdas pildos tai, kas buvo tik viltinga.
Tad linkiu per šias šventes svajonių išsipildymo ir tiesiog daug gražaus laiko su tais, kuriuos myli. Brangink akimirkas ir esančius šalia.

🎄 Dienos, kuriose pildosi svajonės – Kalėdos. Tebus jos papuoštos ne tik baltu sniegu, šventinėmis vaišėmis, bet ir brangiausių žmonių dėmesiu, nuoširdžiais linkėjimais vieni kitiems. Sveikinu su Šv. Kalėdomis.

Kartais Kalėdinių palinkėjimų rašymas tampa tikru iššūkiu, kuomet norime pasakyti labai daug, labai gražiai, bet žodžiai tarsi išgaruoja. Kartais net sakoma, jog kuo svarbesnis ir brangesnis žmogus, tuo sunkiau yra sukurti jam tinkamą palinkėjimą. Na, o nuvalkiotų frazių „laimės ir sveikatos“ minėti nesinori, nes net tos pačios sveikatos galima palinkėti gražiau, kūrybiškiau, tiesa?

Trumpi sveikinimai su Kalėdomis

🎄 Šv. Kalėdų laukimas te neprailgsta, o Kūčių vakaras būna kupinas jaukios paslapties, apgaubiančios meile kartu susirinkusius artimuosius.

🎄 Linkiu daug sniego angelų, apkabinimų šiltų, laukiamiausių dovanų po eglute ir, žinoma, skaniausių mandarinų. Juk Kalėdos!

🎄 Pripildykime širdis gerumo ir būkime juo dosnūs visiems šiuo ypatingu švenčių laikotarpiu. Prasmingų, gražiais darbais ir atjauta vieni kitiems įprasmintų Šv. Kalėdų.

🎄 Švenčių proga linkiu gausos ne tik prie šventinio stalo, bet ir kiekvienoje dienoje. Jaukių Šv. Kūčių ir Kalėdų.

🎄 Kalėdų naktį tylią sugalvoki norą ir paleiski jį skrist dangaus skliautu. Lai skrieja, lai pildosi ir dovanoja džiaugsmą. Magiškų Šv. Kalėdų!

🎄 Linkiu, kad Senis Kalėda būtų dosnus ir džiaugsmas atvyktų į Jūsų namus. Su Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais.

🎄 Gerumo skraistė lai šeimą apgaubs ir gruodžio dienose Kalėdos džiaugsmu nuaidės. Jaukių švenčių!

🎄 Su Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais.
Lai būna ir jie – ypatingi!

🎄 Artėjančių švenčių proga, linkime darnos ir ramybės, atjautos ir meilės artimam bei neblėstančios sveikatos gyvenimo kelyje.

🎄 Šv. Kalėdų proga linkime dvasios ramybės ir palaimingos, gražias akimirkas dovanojančios artimųjų bendrystės.

🎄 Kūdikėlis Jėzus teatgimsta kiekvieno iš Jūsų širdyse. Šviesių, džiugių, viltingų Kalėdų ir Šv. Kūčių vakaro.

🎄 Dosnių stebuklais Tau šių Kalėdų. Lai pildosi norai. Apkabinu!

🎄 Sveikiname su Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais. Gausos, santarvės ir puikios sveikatos Jums ir Jūsų šeimai.

🎄 Kalėdų stebuklas naktį stebuklingą aplankys,
Te dovanos tai, ko trokšta Tavoji širdis.
Su Šv. Kalėdomis.

Jeigu norite sukurti nuoširdų Šv. Kalėdų sveikinimą, pagalvokite, ko iš tikrųjų linkite tam žmogui. Ko iš tikrųjų linkite, o ne ką esate įpratę sakyti ar girdėti švenčių metu. Tai gali būti ne tik laimė, džiaugsmas, sveikata, bet ir labiau individualūs dalykai. Pavyzdžiui, su profesija, pomėgiais ir kitais dalykais susiję palinkėjimai…

Sėkmės kūryboje ir nepamirškite, jog svarbiausia – nuoširdumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu
Naujametiniai sveikinimai
Skaityti

Naujametiniai sveikinimai

Naujametiniai sveikinimai – tai šilti, nuoširdūs palinkėjimai, skleidžiantys džiaugsmą ir viltį. Šie žodžiai – tarsi žibintai šaltame žiemos vakare,…
Vestuvių sveikinimai
Skaityti

Vestuvių sveikinimai

Vestuvių diena yra ypatinga šventė, kurią įsiminsite visam gyvenimui. Tai yra laikas, kai dvi širdys susijungia, o artimieji…