Gražiausi gimtadienio sveikinimai sesei

Gimtadienio sveikinimai sesei

Sesuo – artimas, mylimas žmogus, kurį norisi pasveikinti kiek įmanoma gražiau. Na, o jeigu ne už kalnų jos gimtadienis, tai sveikinti norisi kuo garsiau. Planuose dovanos, šventės organizavimas, o gal tiesiog planavimas laiko, kurį praleisite kartu. Bet kokiu atveju, tai laukiama ir graži šventė, kuri neapsieina be gražių sveikinimų, linkėjimų. Mes paruošėme Jums gimtadienio sveikinimų idėjas sesei, kuriuos galėsite panaudoti arba pasisemti įkvėpimo.

Trumpi gimtadadienio sveikinimai sesei

🎁 Sesute, šio jaunatviško gimtadienio proga linkiu pažinti tikrosios meilės ir gyvenimo pilnatvės grožį. Linkėjimai, Mieloji!

🎁 Su gimtadieniu, mažoji Sesute,
Su gimtadieniu, jaunyste žydinčiu…
Skleistis džiaugsmu, laime ir sėkme,
Linkiu Tau, mieloji, sulig šia diena.
Myliu Tave!

🎁 Brangi Sese, sveikinimai Tau! Gimtadienio proga linkiu gyvenime sklęsti drąsiai ir aukštai. Aplenk audras, išlaikyk savąją kryptį ir neleisk piktam žodžiui Tavęs sustabdyti. Tikėk – gali viską!

🎁 Klausyk savosios širdies, Mieloji,
Kai bus gyvenime pilkų dienų.
Telydės Tave aiškus žinojimas,
Ką pasirinkti nelengvu metu.
Su gimtadieniu, Sese. Apkabinu!

🎁 Su 18-uoju, Sesut! Su jaunyste, su branda Tave! Mylėk, svajok, kurk… O kartais – atsipalaiduok ir leisk viskam vykti savu laiku. Mėgaukis sava jaunyste, Mieloji. Gyvenk su lengvumu.

🎁 Esi it gražiausias gėlės žiedas, Sesute, –
Ir išore, ir kitus atjaučiančia širdim graži.
Naudokis tuo gyvenime tik išmintingai;
Atmink, galia didžiausia – nuoširdumas,
Pagarba kitam, žmogaus tikrumas…
Kelius į sėkmę šis grožis lai nuties
Ir besąlygiškai savimi tikėti įkvėps.
Su gimtadieniu, Sesut!

🎁 Sese, esi ir visada liksi mūsų šeimos šypsenėle. Kad ir kur bebūtum, puoškis ja – sielas sušildančia savąja šypsena. Šviesk, Sesute. Ir šviesa Tave telydės. Su gimtadieniu.

🎁 Ačiū Tau, Sese, kad visada tari įkvepiantį, padrąsinantį žodį, kad prajuokini, kai skauda širdelę… Esi pati geriausia Sesuo, verta nuostabių gyvenimo patirčių. To, Brangioji, Tau gimtadienio proga ir linkiu.

🎁 Apie išsvajotą laimę, meile įprasmintą žodį ir šventines dovanas tebus ši diena, Sese. Su gimtadieniu!

🎁 Skanaus gimtadienio torto, ne kasdienių įspūdžių ir draugų staigmenų. Linksmai atšvęsk, Sesute. Te laikas šią dieną Tau sustos!

🎁 Su gimimo diena, su gimimo diena,
Mano ryškus spindulėli, Sesute miela.
Esu labai laiminga, kad turiu Tave.
Linkiu, kad sėkmė ir gausa
Lydėtų Tave šiandien ir visada.

🎁 Sakoma, kad jei gimtadienį sutiksi smagiai, likusieji metai prabėgs lengvai. Tad atsipalaiduoki šiandien, Sesut, apgaubki save ramybe, jaukumu, poilsiu. Jau seniai laikas!

🎁 Su gimimo diena, jaunesnioji Sesute. Linkiu pasakiškai skonio torto ir tokio pat saldaus gyvenimo.

🎁 Būk pasveikinta, būk pagerbta šiandieną,
Būk mylima ir pasaulį, žmones mylėk,
Bei kasdieną šia meile, Sesute, žydėk.
Su gimtadieniu.

🎁 Su gimtadieniu, mylima Sesute! Kiek daugiau žavių vaikystės akimirkų, praleistų kartu, man primena šis gimtadienis… Ir kiek daug jų dar patirsime, kai metai bėgs ir mus abu – Brolį ir Sesę, jaukiems susitikimams kvies. O vienas jų, Sesut, jau šiandien!

🎁 Nepaisant to, kad kartais susipykstam – labai Tave myliu ir ilgiuosi, Sese… Niekada to neužmirški. Su gimtadieniu, Mieloji. Su … -uoju.

🎁 Linkiu, Sesut, Tau sėkmės moksluose, šaunių idėjų pliūpsnio ir puikių galimybių jas įgyvendinti. Su gimimo diena, mano Šaunuole!

🎁 Kokia graži sukaktis šiandieną, Sese! Daug jau patirta, daug gyvenimo pamokų išmokta… Tad dabar – Tavo laikas! Linkiu, kad šis metų bagažas įkvėptų gyvenimą įsimylėti iš naujo. Verski naują puslapį ir tebus jame tik Laimė.

🎁 Nelauki rytojaus – gyvenki atvira širdim ir imki iš gyvenimo tai, kas geriausia – šiandien. Ir taip kiekvieną dieną, Sesut. Taip visada… Gimtadienio linkėjimai nuo mūsų šeimos!

🎁 Teatsiveria Tau gražiausi gyvenimo toliai,
Te keliuos lydi geri, mylintys Tave žmonės.
Su gimtadieniu, su gražiuoju, Mylima Sesut,
Linkėjimai Tau nuoširdžiausi nuo mūsų visų.

🎁 Tavoji Gimties diena, Sesute, teužsipildo šviesiomis akimirkomis ir laimės Tau linkinčiais žmonėmis. Sveikinimai!

🎁 Kas gi tie …. (Metai), Sese!
Pats žydėjimas, pati galia…
Neliūdėk, kad metai skuba;
Mėgaukis kiekviena diena.

🎁 Koks nuostabus rytas, koks džiugus ir viltingas, Sesute! Ši diena man – ypatinga, nes pažymėta Tavo Gimtimi. Gražios šventės Tau, Sesut! Ir Atgimimo sieloje.

🎁 Linkiu gauti daug nuoširdžių sveikinimo žodžių, jaukių artimųjų, draugų apkabinimų ir mėgstamiausių gėlių. Visko visko daug, Sesute, esi verta Tu… Su … -uoju.

🎁 Mažoji padauža, rodos, neseniai buvai;
Šiandieną išdaigas jau krečia Tavieji vaikai…
Greitai, oi greitai, Sesute, skrieja metai,
O laikas Tave dabina išmintimi, grožiu…
Džiugaus, svajingo gimtadienio, brangioji Sese,
Gyvenimas lai nestokos laimės, geros sveikatos.

🎁 Šilčiausi linkėjimai šiandieną Tau, Sesute. Meski į šalį darbus ir pasilinksminki truputį!

🎁 Gyvenimo patirties gausa, Tavųjų vaikų branda ir išmintimi, Sese, šiandieną Jubiliejus sveikina Tave. Būk palaiminta šia nuostabia proga. Linkime Tau daug geros sveikatos ir gražių dienų.

🎁 Linkiu šiandieną, Sesute,
Gimtadienį atšvęsti smagiai,
Ir kad viskas, ką sugalvosi,
Gyvenime vyktų lengvai.
Linkėjimai!

🎁 Pasitinka šiandien Tave, Sesute, žavi nežinomybė, nekantrumas, mintyse spurdančios svajonės, viltys… Šitaip apkabina pilnametystė… Kartu, su meile, tikėjimu Tavimi bei rūpesčiu, apkabinu ir aš, brangioji. Su gimtadieniu Tave, su ypatinguoju.

🎁 Tėveliai, brolis ir aš, sveikiname Tave su gimtadieniu, Mieloji. Linkime profesinės sėkmės ir šeimyninės laimės. Pasiilgome!

Dovanos sesei visada gerai, tačiau nuoširdūs žodžiai ir linkėjimai turi itin didelę reikšmę. Tikimės, jog sesė džiaugsis ne tik dovana, bet ir gražiu, nuoširdžiu linkėjimu. Tegul gimtadienio šventė užsipildo nuostabių akimirkų, gražių žodžių. Nepamirškite pasiruošti gimtadienio sveikinimų iš anksto ir užrašyti juos, o vėliau perskaityti arba leisti perskaityti pačiai sesei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu
Gimtadienio sveikinimai vaikams
Skaityti

Gimtadienio sveikinimai vaikams

Gimtadienio šventės vaikams yra ypatingas metas, kai džiaugiamasi draugų kompanija, linksmuose žaidimuose ir, žinoma, gausiuose sveikinimuose. Nepaisant to,…
Vestuvių sveikinimai
Skaityti

Vestuvių sveikinimai

Vestuvių diena yra ypatinga šventė, kurią įsiminsite visam gyvenimui. Tai yra laikas, kai dvi širdys susijungia, o artimieji…
Citatos apie meilę
Skaityti

Citatos apie meilę

Garsios asmenybės kartais sugeba sugriebti meilės esmę žodžiais. Citatos apie meilę puikiai atspindi šią išskirtinę jausmų galią. Meilė yra dovanos forma, kurią…