Sveikinimai mamos dienai

Gražūs sveikinimai mamos dienai
Gražūs sveikinimai mamos dienai

Sveikinimai mamos diena – tai ypatinga proga pagerbti mūsų brangiąsias mamas, kurios užima ypatingą vietą mūsų širdyse. Nuolatinių dienų skubėjime ir gyvenimo šurmuliu, ši diena suteikia mums galimybę sustoti, pagalvoti apie visus tuos nuostabius prisiminimus, kuriuos turime su mama, ir pademonstruoti mūsų meilę ir dėkingumą.

Lietuvoje Motinos diena oficialiai švenčiama nuo 1928 metų pirmąjį gegužės sekmadienį. Tai diena, kuomet mamą pasveikinti gali vos metukų sulaukęs mažylis, kuris nudžiugins savo pirmaisiais žingsniais. Gali pasveikinti ir vyresnis vaikas, nupiešęs piešinį, kuris mamai sukels daug teigiamų emocijų. Paauglys, kuris nudžiugins geromis naujienomis iš mokyklos. Sūnus, kuris pats priskynė gėlių arba nupirko didelę puokštę. Dukra, kuri prisiminė, kokie mamos kvepalai yra patys mėgstamiausi. Tai šventė, kuomet kiekvienas gestas, žodis ar džiaugsmo ašara yra kaip švelnus palinkėjimas mamai, primenantis jai, koks ypatingas ir brangus ji yra mūsų gyvenime.

Mamos gali gauti įvairiausių dovanų, sulaukti skirtingų staigmenų. Tai priklauso ir nuo vaikų amžiaus, ir nuo charakterio, gabumų, galimybių bei išradingumo. Kokia dovana mamai be būtų, prie jos būtinas dar vienas dalykas. Taip, tai nuoširdūs palinkėjimai, kuriuos būtina parašyti, o dar geriau – garsiai ir su meile pasakyti.

Sveikinimai su motinos diena

🌷 Mama…  Tai šventas žodis, šią dieną erdvėje nuaidintis tūkstančius kartų… Mama… Palaiminta Gyvybės dovana per amžius. Mama… Šios Žemės stebuklas, kurį turime branginti ir saugoti.  

🌷 Pirmasis žodis, pirmoji meilė ir visa ko pradžia šiame pasaulyje – Mama. Pabūkim šiandien tad dažniau šalia ir padėkokime ištardami joms „AČIŪ“. Tegul kiekviena Mama žino, jog yra labai reikalinga ir mylima.

🌷 Šiame pasaulyje gyvybės stebuklą sukuria dviejų žmonių meilė. Visgi, nenuginčijama tiesa yra ir tai, jog niekas negalėtų egzistuoti be Mamos. Argi tai ne priežastis šią dieną jas apglėbti begalybe meilės..?

🌷 Mielos Mamos, sveikiname su viena gražiausių pavasario švenčių – Motinos diena. Linkime Jums neišsenkančios sveikatos, kantrybės ir išminties sunkiomis akimirkomis, bei tokios pat begalinės laimės ir meilės, kurios esate vertos. Tebūnie ši diena skirta tik Jums ir Jūsų džiaugsmui.

🌷 Mama, lai žydi Tavo namuose žiedai gražiausi.
Lai dėmesiu džiugina žmonės brangiausi.
Lai meile apkabina padėkos Tau žodžiai.
Lai džiaugsmo šiandien būna sočiai.
Labai Tave mylim ir sveikinam!

🌷 Kad ir kur būtum, jos širdis visada jaučia kiekvieną tavo žingsnį. Kad ir kaip sunku pataptų, jos atidus žodis gydo net labiausiai skaudančias sielos žaizdas. Tai – ypatingas žmogus Žemėje – Mama. Būkite palaimintos ir pagerbtos šią dieną kiekviena. Sveikiname!

🌷 Už šventą gyvybės dovaną. Už gyvenimo pamokas ir išminties žodį. Už tuos kartus, kai Ji buvo griežta ir mūsų akimis nesupratinga. Už saugumą, kurį jaučiame Jos glėbyje… Dėkingumas ir amžina pagarba Mamai tebūnie šiandien sklinda iš kiekvienos širdies…

🌷 Mamos meilė – tai jėga, prieš kurią neatsilaiko joks blogis. Tai sakrali gyvenimo paslaptis, kurią gali suvokti, bet sunkiai gali įprasminti žodžiais. Tai didžiausios prasmės dovana šiam pasauliui ir kiekvienam žmogui.

🌷 Tik Mama žino, ką reiškia liudyti Gimties stebuklą ir dovanoti žmogui gyvenimą. Tad šiandieną Dievo melskim tik viena – Mamos, būkit sveikos, mylimos ir laimingos.

🌷 Brangi Mama, šios nuostabios dienos proga linkiu Tau meilės, kokia aš myliu Tave: besąlygiškos ir tyros, įprasmintos šviesiomis mintimis ir dėkingumu kiekvieną gyvenimo dieną.

🌷 Mama, brangioji, esi Tu mano šviesa, mano kelrodė žvaigždė. Tavo meilė neleidžia paklysti tamsioj naktyje. Apgaubia ramybe, kai šėlsta audra širdyje. Tik Tu, Mama, supranti mane iš vieno žvilgsnio… Sveikinu ir labai Tave myliu.

🌷 Pavasarį, pasipuošusį pirmaisiais žiedais, išaušta nuostabi diena, kai visa aplink pasipuošia ir meile Tau, Mama. Tebus ši diena ypatinga, nes tokia esi Tu – mano pasaulis, mano ypatinga Mama.

🌷 Nėra pasaulyje stipresnės jėgos už Motinos meilę. Ji sugriauna sienas, nušviečia dangų ir suteikia sparnus pakilti į aukščiausius gyvenimo tolius. Tad pasveikinkime šiandieną visas artimas ir tolimas Mamas, padėkokime joms už rūpestį, už suteiktą gyvybę, mums skirtą laiką ir meilę.

🌷 Mieloji Mamyte, pasveikint skubu,
Šiandieną Tave su tyriausiu jausmu, –
Su meile, kuri amžinai manyje.
Mieloji Mamyte, sunku apsakyti,
kaip myliu Tave…

🌷 Kaip gera matyti laimę Tavo akyse, Mama. Švelniai apkabinti kas kartą sugrįžus į gimtuosius namus. Žinoti, kad esi. Sveikinu, mano Pasauli ir siunčiu Tau daug Meilės.

🌷 Apkabini – protas nutyla.
Esi šalia – audros nekyla.
Prigludus prie Tavo, Mama, širdies,
Laikas sustoja, kupinas magiškos būties.
Kuo nuostabiausios Tau šventės, Mama.

🌷 Mama, šiandien leisk sau atsikvėpti nuo gyvenimo atsakomybės, nuo veiklų… Dovanoki laiko tik sau, savo svajonėms, poilsio kūnui ir sielai, nes Tu esi Moteris, verta to, kas geriausia. Sveikinu, Mamyt. Ir neužmirški pailsėt.

🌷 Tu mano saulės spindulėlis,
Lydintis margu gyvenimo keliu.
Tu mano įkvėpimas ir tikėjimas,
Kad viskas bus gerai, kai širdy neramu.
Esi mano turtas, Mamyte.

🌷 Mama, padovanojai man tai, kas neįkainojama – galimybę patirti Gyvenimo stebuklą. Žinau, per retai sakau, kokia svarbi man esi… Tačiau žinok, Mama, kad Tu esi mano džiaugsmas, mano prasmė, mano gražiausias stebuklas…

🌷 Mama, Tu esi nepakartojama Moteris, kuria ne tik didžiuojuosi, bet ir branginu labiau už viską pasaulyje. Sveikinu, Mieloji, su švente, skirta tik Tau, ir linkiu gražių akimirkų šią nepakartojamai prasmingą dieną.

🌷 Pavasaris žiedais gražiausiais žydi.
Visai kaip Tu, Mamyte – švyti.
Tavoji šypsena gražiausia iš visų,
Mama pati geriausia esi Tu.
Su Mamyčių diena.

🌷 Būk pasveikinta, miela Mamyte. Lai šiandieną vien tik Tau pasaulis šypsos, gėlės žydi ir žmonės apkabina gerumu. O aš norėčiau dar kartelį pasakyti, kad Tave labai myliu.

🌷 Šios nuostabios dienos proga linkiu Tau, Mama, kad šypsena papuoštų Tavo veidą kuo dažniau, kad visa, apie ką svajoji, netruktų pavirsti tikrove, kad akys Tavosios spindėtų tik iš laimės. Myliu Tave.

🌷 Žvelgdami į Tavo akis, Mama, regime begalybę Meilės,
Kurią nepailsdama kasdieną dosniai dalini…
Mieloji, tebūnie ši nuostabi diena primins Tau,
Kad mes, vaikai, jau esame užaugę…
Dabar, Mamyte, jau pasirūpink savimi,
Žinok – esi mums neapsakomai svarbi.

🌷 Mama… Kiek daug gražaus ir švento šiame žodyje… Kiek daug neapsakomo grožio Tavyje, Mama. Kiek daug Tavo širdyje meilės, kuri mane išmokė mylėti pasaulį. Ačiū Tau už viską, Mama.

🌷 Motinos diena – nuostabi šventė, tačiau noriu, jog žinotum, kad apie Tave galvoju ne tik šią dieną… Mamyt, mintimis su Tavimi esu kasdieną. Be galo branginu kiekvieną akimirką, praleistą drauge ir labai myliu Tave.

Trumpi žodžiai mamos dienai

Trumpi žodžiai mamos dienos proga

🌷 Mama, esu labai laiminga (-as), kad esu būtent Tavo dukra (sūnus). Tu esi mano herojė. Mano pasididžiavimas. Ir mano tyriausia meilė.

🌷 Kartais susimąstau… Tik tokios Mamos kaip Tu, kuria šio pasaulio prasmę ir grožį. Tu išties ypatinga!

🌷 Sveikindama Mamas suskubo sužydėti net gamta… Ak, kaip gražu, jauku, kaip gera..! Visai kaip kaskart žvelgiant į Tave, Mama.

🌷 Sveikinu su Tavo diena, Mamyt! Tebūnie tai proga priminti, jog labai Tave myliu ir branginu, nesvarbu, kokia diena kalendoriuje.

🌷 Spindėti net tada, kai aplinkui vien tamsa. Tegul jokie rūpesčiai, problemos ir nuopuoliai neužtemdo laimės, o dar geriau, kad jų būtų kuo mažiau!

🌷 Tegul kiekviena Mama pasaulyje šiandien jaučiasi laiminga ir labai mylima. Tai – mažiausia, ko galiu linkėti Jums, mūsų ypatingosios.

🌷 Tavo šypsena – mano Saulė.
Tavo ramybė – mano džiaugsmas.
Tavo laimė – mano kasdienis tikslas.
Tu – mano prasmė ir viskas.
Su Motinos diena!

🌷 Miela Mama, šią ypatingą dieną meldžiuosi už Tavo laimę ir sveikatą. Tebūnie niekada Tavęs neapleidžia.

🌷 Su Motinos diena, brangi Mamyte! Pažvelk, Tau šiandien giedra ir Saulės spinduliais šypsos net dangus!

🌷 Mama, Tu esi mano gyvenimo šviesa, mano angelas, saugantis nuo blogio ir neleidžiantis paklysti. Ačiū Tau, Mama…

🌷 Nesvarbu, kiek kilometrų mus skiria, esi man svarbiausias žmogus Žemėje. Myliu Tave, Mama. Su Motinos diena!

🌷 Tavo meilė man suteikia sparnus, Mama. Tik Tu gebi apkabinti žvilgsniu ir paguosti vienu ypatingu žodžiu: „Myliu“. Ačiū Tau už viską.

🌷 Daug gyvenime sutinkam mylinčių žmonių, tačiau niekas neatstos vienintelio – Mamos. Niekas neatstos man Tavęs, Mama.

🌷 Esu labai laiminga, kad turiu Tave, brangi Mamyte. Sveikinu ir neapsakomai stipriai myliu!

🌷 Ačiū, Tau, Mama, kad doru žmogumi užauginai. Ačiū Tau, kad meilės nestokojai ir bemiegėm naktim jaukiame glėbyje sūpavai.

🌷 Daug pasaulyje žodžių gražių, bet užvis gražiausias man – Mama. Su Tavo švente, Miela.

🌷 Sveikiname visas Mamas Tarptautinės Motinos dienos proga. Būkite sveikos, laimingos ir mylimos.

🌷 Mama – gražiausia gėlė, gyvenimo didi prasmė ir visa apimanti meilė. Tokia esi Tu, Mama.

🌷 Šį rytą pabudusi dėkojau Dievui, Mama, kad Tave turiu. Kad galiu regėti spindesį Tavų akių ir būti šalia, kai gera ar sunku. Tu esi mano Angelas.

🌷 Būk pasveikinta, miela Mamyte.
Tegul Tavo siela džiaugias, lūpos šypsos.
Lai užsipildo švelniu meilės jausmu,
Nes aš Tave labai labai myliu!

🌷 Dievas išrinko man gražiausią, rūpestingiausią ir protingiausią Mamą pasaulyje – Tave. Su Mamyčių diena!

🌷 Mama, esi mano pasaulis, mano gyvenimo Saulė. Sveikinu su Motinos diena, būk laiminga, būk sveika. Myliu!

🌷 Mama, būk palaiminta šią šviesią pavasario dieną, kuri primena apie tai, kas gyvenime užvis brangiausia – Mamą.

🌷 Nėra nieko didingiau už Motinos meilę, jos besąlygišką paramą ir atsidavimą savo vaikams. Nėra laimingesnio žmogaus šiame pasaulyje, nei tas, kuris gali visa tai patirti.

🌷 Esi mano angelas sargas, kurio meilę ir rūpestį jaučiu, kad ir kur bebūčiau… Mama, labai Tave myliu. Jau greitai ir vėl susitiksime!

Dukra sveikina su mamos diena

Dukra sveikina mamą mamos dienos proga

🌷 Mamyte, mano džiaugsmo spindulėli,
Būk pasveikinta šį rytą, saulužei patekėjus.
Savo šypsena gražiąja jį papuošk,
Ir pasiimki begalybę džiaugsmo iš šios dienos. Bučkis!

🌷 Mamyte, ši proga man kaskart primena, kad nieko brangesnio už Tave neturiu. Žinau – kartais laiko kartu mums labai stinga ir už tai atsiprašau.. Tebūnie ši diena neša ypatingą pažadą Tau – nuo šiol mudviejų laiko bus daugiau. Myliu!

🌷 Esu dukra Mamos, kurios meilė gydo ir stiprina. Esu dukra Mamos – išmintingiausios gyvenimo patarėjos. Esu dukra Mamos, kuria negaliu nustoti žavėtis, gerbti ir mylėti. Esu Tavo dukra, Mama. Laimė tai regėti!

🌷 Ačiū Tau už rūpestį, už naktis bemieges,
Saugotus sapnus ir lopšines skambias.
Ačiū, Mama, už šilumą Tavos širdies…
Te džiugesys veide Tavajam neišblės!

🌷 Sveikinu, Mama! Pamenu tą gražią dieną, kai vedei mane už rankos – dar mažą nedrąsią mergytę. Ir visas kitas gyvenimo dienas, kuriose buvai man kelrode žvaigžde. O dabar ja būsiu aš – meile padabinsiu Tavas dienas…

🌷 Motinos diena ne šiaip sau švenčiama pavasarį. Šiuo laiku švenčiame gamtos grožį ir visa ko atGimimo stebuklą. O Tu, Mama, juk tokia pat – esi Gimties kūrėja, įkūnijanti savyje begalinį kūno ir dvasios grožį.

🌷 Tik užaugusi supratau, kokia turiu būti Tau dėkinga. Tik dabar supratau, kaip nelengva, tačiau tuo pat ir neapsakomai didinga būti Mama. Ačiū Tau, brangi, už viską viską. Tu buvai, esi ir būsi mano nepakartojama MAMA!

🌷 Mamyte, Tu tiek daug visko mane išmokei: žengti pirmąjį žingsnį, pažinti save, pasaulį, o jame – žmones… Šluostei byrančias ašaras ir švelniai glaudei prie savęs sunkiomis akimirkomis. O svarbiausia, savo pavyzdžiu parodei man, kokia galinga gali būti Motinos meilė savo vaikams, savo dukrai… Mama, Tu man esi stebuklas!

🌷 Žvelgdama į Tave juntu ramybę ir mintimis kaskart nusikeliu į vaikystę. O ten – maža maža mergaitė, spindinčiomis iš laimės akimis ir besąlygiškai mylinti savo Mamą. Užaugau ir… niekas nepasikeitė. Be galo  Tave myliu ir esu labai laiminga, kad ESI.

Sūnus sveikina su mamos diena

Sūnus sveikina mamą mamos dienos proga

🌷 Kaip norėtųsi būti šalia šią saulėtą pavasario dieną. Priglusti prie Tavojo, Mama, peties. Ir kaip seniai seniai vaikystėj – klausytis plakimo Tavosios širdies. Su Motinos diena, Mama. Myliu ir labai Tavęs pasiilgau..

🌷 Mama, Tu esi mano priežastis šypsotis, mano šviesa ir stiprybės šaltinis. Tu esi MAMA, kurią turėdamas jaučiuosi be galo laimingas.

🌷 Miela Mama, sveikinu su Motinos diena ir linkiu, kad būtum mylima, kad daug šypsotumeis, svajotum, būtum sveika, energinga. Kad Tave suptų tik geri žmonės. Tiesiog… kad būtum LAIMINGA. Linkiu to Tau kiekvieną mielą gyvenimo dieną.

🌷 Atsiprašau, Mamyt, už savo išdaigas ir paklydimus. Už visus netinkamus žodžius, kurie atnešė Tau liūdesio jausmus.. Atmink – esi ir būsi man pati geriausia Mama. Esi ir visada būsi ypatinga Moteris, padovanojusi man gražiausią dovaną – Gyvenimą.

🌷 Kas ranką bėdoje paduos ir „Viskas bus gerai, sūnau“, ištars viltingai… Kas išlydės kaskart su mintimi „Tegul Tau viskas, vaike, tik laimingai.“. Mama… Tai ji, it angelas tylus, visad apgaubs meile savus vaikus. Sveikinu, mano mylimas angele!

🌷 Ne daiktai, ne šlovė, ne pinigai suteikia mano gyvenimui prasmės. Mano dienas labiausiai nuskaidrini tik Tu, Mama. Sveikinu su Motinos diena. Būk laiminga!

🌷 Vis dar prisimenu pasakas, kurias man sekdavai naktim tamsiom, ilgiausiom. Vis dar prisimenu save mažą – nuostabią vaikystę patyrusį berniuką. Regiu dabarties dienas, kuriose gyva Tavoji meilė ir rūpestis. Ir už tai esu amžinai dėkingas tik Tau, Mama. AČIŪ.

🌷 Sveikinu, Mamyte! Tegu ši diena būna kaip Tavo šypsena – šilta, spindinti meile ir labai labai ypatinga. Tegu suteikia Tau pačių šviesiausių jausmų.

🌷 Su dėkingumo jausmu ir žodžiu „Ačiū“, šiandieną pas Tave skubu. Su palinkėjimais pačiais tyriausiais ir Tavo mėgstamais pavasario žiedais ryškiausiais. Nes Tu – Mama pati geriausia! Sveikinu!

🌷 Sveikinu Tave, miela Mama. Žydėk, it obelų, pražydusių šia proga, kerintys žiedai… Nusipelnei, Mieloji, dienose džiaugsmu švytėti. Tave tokią regėdamas ir aš gebu laimę palytėti.

Sveikinimai motinos diena proga yra daugiau nei paprastas gestas – tai ypatingas būdas parodyti meilę ir dėkingumą mūsų brangiausioms motinoms. Mamos diena – didelė šventė. Ji svarbi mamai, turinčiai mažų, vyresnių ar suaugusių vaikų. Būsimai mamai, kuri dar tik nešioja savyje gyvybę, ir mamai, kuri jau ne pirmus metus džiaugiasi vaiko meile. Ji svarbi visoms mamoms ir ištisus metus. Pasveikinti mamą niekada nevėlu, net jei dėl kažkokių priežasčių to nepadarėte praeitais metais, pats metas pasitaisyti ir parodyti, koks svarbus ir ypatingas ji yra jūsų gyvenime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu