Ką padovanoti broliui gimtadienio proga?

Ką padovanoti broliui gimtadienio proga?

Kiekvienas žinome, kaip svarbu nustebinti svarbų, mylimą, artimą žmogų. Artėjant gimtadieniui, šis noras tampa itin aktualus. Pakalbėkime šiandien apie tai, ką galima padovanoti broliui, kai šis švenčia savo gimtadienį. Kuo galima nustebinti, palepinti, nudžiuginti? Šiandien pasirinkimas toks platus, kad gali tekti ne juokais pasukti galvą. Kad būtų paprasčiau ir tikslingiau, pateiksime Jums pasiūlymus, kuriuos šiek tiek paskirstėme pagal amžių. Tai tik rekomendacija. Galbūt pasisemsite idėjų arba pasinaudosite mūsų siūlomu variantu.

Ką padovanoti mažam broliui?

Mažiems vaikams puikiai tiktų žaislai, įvairūs lavinamieji žaidimai, stalo žaidimai, knygos. Patalynė, drabužiai, pakvietimas į vaikišką spektaklį, filmą, žaidimų kambarį. Vaikams skirtos įvairios pramogos (cirkas, atrakcionai, šventės). Galima pagalvoti ir apie vaikiškas transporto ar laisvalaikio priemones (dviratukai, paspirtukai, elektrinės mašinytės, sūpynes, riedučiai, rogutės ir t.t.).

Brolis – paauglys? Kaip nustebinti?

Jeigu Jūsų brolis paauglys, pasitelkite dar daugiau fantazijos. Paauglystė, tai metas, kuomet intensyviausiai vyksta savęs paieškos ir savirealizacija. Metas, kuomet norisi ramybės, adrenalino, jausmų, juoko – ir viso to vienu metu. Todėl nenuostabu, jog broliui galima padovanoti ir knygą, ir ekstremalią pramogą– ir tai, ir tai turėtų tikti.

Pasidomėkite kokie brolio pomėgiai.

Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, ką brolis mėgsta veikti, kuo užsiimti laisvalaikiu, kokie brolio nora ir t.t. Galbūt tai futbolas, ledo ritulys, o gal muzika? Pabandykite susieti dovaną su pomėgiu. Pavyzdžiui, muzikos gerbėjui puikiai tiks bilietas į koncertą, sporto fanui – sporto apranga, aksesuarai ar bilietas į varžybas. Kad ir kas tai būtų, puiku, jeigu turės panašumų su mėgstama veikla. Tai galioja visiems, nepriklausomai nuo amžiaus grupės. Taip pat galima būtų dovaną susieti su planuojamomis studijomis – ką brolis planuoja studijuoti? O galbūt dar nežino ir puikiai jam tiktų paskaita, kuri padės padaryti vieną svarbiausių gyvenimo pasirinkimų? Galbūt mėgstamos temos literatūra arba seminaras? Šiandien labai daug visko: kursai, pamokos, ir seminarai, paskaitos ir daug visko.

Broliui 20-30 metų? Laukia gimtadienis?

Tai amžius, kuomet norisi visko čia ir dabar, tačiau tuo pačiu laiko lieka vis mažiau. Studijos, darbas, galbūt jau ir šeima – kuo nustebinti? Mes siūlome padovanoti broliui ne daiktą, o ypatingų potyrių, emocijų. Galbūt jis visada norėjo išbandyti kažką ekstremalaus, bet niekaip nedrįso? O gal ypač mėgsta automobilius ar kitokius „vyriškus“ reikalus? Vyrai, nepriklausomai nuo amžiaus, dažniausiai mėgsta automobilius ir su tuo susijusius dalykus. Padovanokite galimybe pasivažinėti keturračiu, ypatingu ir prabangiu automobiliu. O gal jis svajojo pakeisti savo turimo automobilio spalvą? Neprašausite ir tuo atveju, jeigu vairuojančiam broliui padovanosite tobulą švarą automobilyje, tereikia užsakyti norimą plovimo/valymo paslaugą ir automobilis bus tarytum naujas.

Tobulos dovanos – Laisvalaikio dovanos

Padovanokite broliui kažką, kas padės prasmingai bei įdomiai praleisti laisvalaikį. Bilietas į gero filmo premjerą, nemažą humoro dozę turintį spektaklį ar lėktuvo bilietas į pasirinktą užsienio šalį. Tegul laikas, praleistas įdomiai ir prasmingai, primena jam, jog broliška meilė visada buvo, yra ir bus.

30-50 metų?

Nuostabus amžiaus tarpsnis, kuomet dažnai jau yra nusistovėjusi gyvenimo rutina, kurią vis dar puikiai pavyksta paįvairinti. Padovanokite broliui gerą knygą arba knygyno dovanų čekį, jeigu jis mėgsta skaityti. Puikiai tiks ir poilsis, nes tokio amžiaus vyrai būna itin darbingi. Poilsio dovanos taip pat gali būti labai įvairios: masažai, sveikatinimo procedūros, o tuo pačiu ir aktyvus poilsis. Galbūt nuvykite kartu į kalnus? O gal į kelionę, kurioje viskas įskaičiuota ir liks tik mėgautis viskuo? Gerą remontui skirtų įrankių rinkinį, kuris visada reikalingas vyro namuose.

Dovanos, puikiai tinkančios skirtingo amžiaus broliams

Gal tai galėtų būti geras treniruoklis, kuris puikiai pasitarnaus kiekvieną dieną? Abonentas į sporto klubą, gera sportinė ar laisvalaikio apranga, avalynė, aksesuarai. Prabangus, kokybiškas laikrodis, kuris papuoš bet kurio vyro įvaizdį.

Norite parodyti broliui rūpestį ir meilę? Padovanokite jam kraujo tyrimų paketą, kuris parodys, kaip funkcionuoja organizmas, kokių vitaminų, mineralų trūksta ir t.t. Sveikata – brangiausia, ką turime, todėl tokios dovanos visada naudingos.

Galbūt brolis vis dar vienišas, bet jau visai norėtų kurti šeimą? Išeitis yra – padovanokite kuponą greitiems pasimatymas, kas ten žino, galbūt būtent ten jis ir sutiks savo išsvajotą būsimą žmoną?

Pramogos, kurios taip pat puikiai tiks įvairaus amžiaus žmonėms.

Alaus, vyno, sūrio ar bet ko kito degustacija puikiai tiks pamaloninti ne tik gomurį, bet ir sielą. Pirčių, spa zona, masažai, teatras, kinas. Tai tik maža dalis pramogų, kurias galima padovanoti ir puikiai įtikti broliui.

Norite pasveikinti garsiai ir nuotaikingai?

Jeigu jums ir, svarbiausia, Jūsų broliui patinka geras humoras ir pozityvas, nevenkite to ir per gimtadienį. Galite pasveikinti pasinaudodami radijo ar televizijos paslaugomis, kuomet žmogus būna sveikinamas viešai. Būna ir specialių programėlių ar žmonių, kurie apsiima pasveikinti nuotaikingai ir papokštauti. Jeigu brolis mėgsta humorą, taip pat puikiai tiks kvietimas į humoristinius pasirodymus, kur juoko dozė iki ašarų tiesiog garantuota. Galbūt broliui patiktų ir debatai, protmūšis ar net viešas sudalyvavimas tv laidoje? Tik Jūs žinote geriausiai, todėl ir dovaną pasirinkti galite tinkamiausią.

Pabėkite kartu su broliu.

Pakvieskite brolį pabėgti. Jeigu nėra galimybės į tolimą kelionę ir ilgam, pabėkite valandai neišvykdami iš miesto. Kaip tai įmanoma? Įvairūs pabėgimo kambariai ir juose rengiami pabėgimai tai puikus būdas pabėgti nuo kasdienybės, pailsinti mintis ir kūną. Nė nepajusite, kaip pailsėsite dirbdami sunkų protinį darbą. Pabėgimo kambariai, tai galimybė atsidurti kitokioje realybėje. Jų būna įvairiausių: siaubo, loginių, erotinių ir t.t. Pabėgti į kitokią realybę gali padėti ir įvairūs muziejai, kurių šiais laikais tikrai daug. Galbūt nusikelti į senus laikus, pamatyti, kas yra koncentracijos stovyklos ir gyvenimas jose? Technikos muziejus, Lietuvos istorijos, Dailės – kas būtų įdomu Jūsų broliui?

Visada praktiška – Vyriška kosmetika

Kiekvienas vyras nori gerai atrodyti ir jaustis. Tai suteikia pasitikėjimo savimi, pakelia nuotaiką ir stiprina vyriškumą. Vieniems vyrams grožis ir geras įvaizdis suprantamas vienaip, kitiems kitaip, tačiau vienas aišku – švara, tinkama higiena ir geras kvapas tinka visiems vyrams. Jeigu norite padovanoti broliui kažką iš kosmetikos, odos, kūno priežiūros priemonių, rinkitės išskirtines prekes. Nepirkite populiariausių dušo gelių, kainuojančių keletą eurų, nes tai brolis gali įsigyti ir pats. Leiskite jam atrasti kažką naujo ir ypatingo, kažką išbandyti. Pavyzdžiui, paieškokite išskirtinės sudėties, konsistencijos kokybiškų priemonių (pvz. prausimosi putų). Sakoma, jog kvepalus išrinkti yra labai sudėtinga ir tai iš dalies tiesa, tačiau galima rinktis alternatyvą. Pavyzdžiui, padovanokite nišinių kvepalų mėginukų rinkinį ir brolis galės pats atrasti savo tobulą kvapą. Patiko kažkurie kvepalai, bet bijote rizikuoti? Paklauskite, dažnai pardavėjai gali pasiūlyti kitą priemonę turinčią tokį patį kvapą, pvz. rankų muilą, kūno kremą. Tokiu būdu padovanosite broliui galimybę susipažinti su nauju kvapu, tuo pačiu neišleisdami didelės pinigų sumos kvepalams.

Galbūt kažkuri idėja Jums patiko ir ja pasinaudosite. Tikimės, kad pavyks pasisemti įkvėpimo, kad Jūsų brolis gatu tobulą dovaną…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jus taip pat gali būti įdomu