Gimtadienio sveikinimai broliui

Gimtadienio sveikinimai broliui

Brolis – draugystės, atramos, patikimumo simbolis. Visai nesvarbu, ar jis yra vyresnis, ar jaunesnis, brolis yra ir bus brolis. Visą gyvenimą. Tad kieno kieno, bet brolio gimtadienio praleisti tiesiog neįmanoma. Surasti gerą dovaną, staigmeną ar surengti tobulą gimtadienį itin svarbu, tačiau taip pat svarbu ir pasveikinti žodžiu. Pasakyti tai, kas ant širdies, tai, ko taip norisi palinkėti.. Paskaitykite žemiau pateiktus gimtadienio sveikinimus broliui, galbūt kažkuris patiks ir Jums.

Trumpi gimtadienio sveikinimai broliui

🎁 Brolau, linkiu gimtadienio dieną sutikti gera nuotaika ir kartu su širdžiai artimais žmonėmis. O kiekvieną vakarą palydėti tik šviesiomis, viltingomis mintimis.

🎁 Tebus įprasminta, Broli, gimtadienio diena Tavoji,
Dėkingumu, linkėjimais šviesiais, džiugu laiku,
Kuris primintų Tau apie meilę, gerumą artimų.
Su gimimo diena, Brangus…

🎁 Broli, linkiu skanaus šampano, dar skanesnio torto ir puikios kompanijos, kad nereikėtų galvoti pabėgimo plano.  Su gimtadieniu!

🎁 Metai skuba, nelaukia, o ir Tu – kartu,
Tad neužmirški, Broli, tariu šiuo sykiu,
Kad gimtadienis gimtadienį toliau kartos,
Ir man jau norisi sulaukti dukterėčios
ar sūnėno staigmenos.

🎁 Gražaus gimtadienio, mano Šaunuoli! Labai Tavimi didžiuojuosi, Broli. Linkiu ir toliau išlaikyti savąją kryptį. O jei užklups kada abejonės, atmink, kad visada Tave palaikysiu. Sėkmės ir įkvėpimo! Myliu!

🎁 Neliūdėki, Broli, kad metai nepavejamai skrenda į tolį. Dar daug visko gražaus ir įsimintino patirsi priešaky. Visa to šią nuostabią gimtadienio dieną Tau ir linkiu, Brolau.

🎁 Tik mintyse belikę mūsų pokštai,
Nerūpestingas vaikystės laikas kartu.
Ar pameni, Broli, kaip buvo smagu?
Ak, kaip greitai užaugai Tu vyru tvirtu…
Su …-uoju tad, mano mylimas Broli!
Sugrįžki šiandieną trumpam į vaikystę,
Mintimis šviesiomis palydėki
dienas vakarykštes…

🎁 Daug jau nuveikta, įgyvendinta, Broli. Tačiau žinau, jog dar daug ką svarbaus planuoji, svajoji. Tad to ir palinkėsiu Tavojo gimtadienio proga: kad sėkmė būtų šalia ir dabarties, ir ateities tiksluose.

🎁 Mūsų ypatingą apkabinimą, Brolau, Tau šiandieną mintimis siunčiu. Pažadu, kad jau greitai jis bus ne virtualus, o tikras, nes labai Tavęs pasiilgau. Iki greito, sukaktuvininke!

🎁 Brolau, kiek daug šiandieną mūsų susirinko
Tave pasveikinti šviesiu žodžiu ir apkabinti.
Gaivaus šampano taurę keliam už Tave kartu,
Gyvenimas kad būtų kupinas giedrų dienų.
Sveikiname šia ypatinga sukaktimi, Broli.
Tebus ji kupina šviesių jausmų.

🎁 Linkiu, kad metai sunkūs liktų praeity. Kad …-asis gimtadienis taptų lengvo ir gražiomis patirtimis turtingo gyvenimo pradžia, sėkmingu startu į laimę. Su gimimo diena, Broli.

🎁 Broluži mano, kaip gera, kaip džiugu, kad esi… Kad galiu jausti tvirtą Brolio ir Sesers ryšį, kuris įkvepia ir tampa man užuovėja gyvenimo kelyje. Sveikinu su gimtadieniu, Broli. Tesaugo Tave Dievas ir mano meilė.

🎁 Tebūnie gimtadienis Tau bus dosnus, Broli – atgal grąžins rūpestį ir meilę, kurią kasdieną dalini pasauliui ir man – Sesei.

🎁 Su gimtadieniu, mano sielos drauge – Broli,
Tau su šypsena veiduos, mylinčia širdim tariu.
Visada atminki, kad myliu Tave ligi žvaigždžių!

🎁 Yra pasaulyje, kas amžinai brangu, artima širdžiai… Tai Tu – mano Angelas sargas – Brolis. Su gimtadieniu, mano užtarėjau. Ačiū Tau, kad ir lengvu, ir sunkiu metu esi šalia.

🎁 Lengvo starto į suaugusiųjų pasaulį, Broli! Linkiu sutikti kuo daugiau žmonių, kurie taptų Tavuoju įkvėpimu gyvenimui, apie kurį svajoji. Su gimtadieniu! Su 18-uoju!

🎁 Su šilčiausias linkėjimais – smagaus gimtadienio, Broli! Paminėki linksmai, bet saikingai, kad rytoj galvelė būtų darbinga.

🎁 Su gimimo diena, mylimas Brolau.
Linkiu, kad Fortūna visad būtų šalia.
Kad Meilė išsvajota širdį aplankytų,
Kad ieškojimai klaidūs ramybe virstų.

🎁 18-asis gimtadienis šiandieną kviečia Tave pasitikti gyvenimo pokyčius, Broli. Tebūnie Tavasis kelias bus spalvingas, tačiau kupinas pagarbos kitam, ištikimybės svajonėms ir tikėjimo savo jėgomis sunkiu metu.

🎁 Broluži mano, linkiu sėkmingų metų ir smagių gyvenimo nuotykių, kad senatvėje būtų ką prisiminti su šypsena. Linkėjimai!

🎁 Su gimtadieniu, Broli,
Su gimtadieniu brandžiu.
Palinkėti Tau daug noriu
Metų laimingų ir sveikų.

🎁 Linkiu, Brolau, kad šis gimtadienis apsuktų galvą tik dėl smagių pokalbių, juoko ir draugų pokštų. Gražios Tau dienelės, lai bus be taurelės.

🎁 Daug širdy saulėtų, sėkmingais darbais ir šeimynine laime įprasmintų dienų, Broli. Su gimtadieniu!

🎁 Šiandien leiski sau atšvęsti iš širdies,
Gimtadieniis juk svečias ne kasdienis, Broli, –
Užsukti metuos tiktai vieną kartą nori.
Tad proga šia Tau smagaus laiko linkiu;
Pailsinki galvelę nuo kasdienių darbų.

🎁 Atmenu, Broli – rodos, neseniai vaiku buvai… Sunku patikėti, kaip greitai nuskubėjo metai, apdovanoję Tave branda ir išmintimi. Linkiu visa tai neštis į ateitį. Tebus ji lengva, tebus šviesi. Linkėjimai Tau su gimtadieniu nuo mūsų visų. Pasiilgom!

🎁 Linkiu gimtadienio dieną, Broli,
Apmąstyti prabėgusius metus, pasiekimus,
Ir daug svajoti, daug tikėti, kad ateinantys
Leis pasiekti svarbius gyvenimo tikslus.

🎁 Su gimtadieniu, geros nuotaikos užtaise! Linkiu, Broli, kad Tavo energija ir entuziazmas padėtų Tau nutiesti kelius į laimingą ateitį.

🎁 Kai buvau mažytė, prašiau tėvų, kad padovanotų Brolį… Negalėjau nė patikėti, kad tai bus vienas geriausių įvykių mano gyvenime. Esi man be galo brangus, be galo mylimas. Su gimtadieniu, Brolau, su …-uoju.

🎁 Geros sveikatos, drąsių svajonių, ištikimų draugų ir neišdildomų gyvenimo įspūdžių, Broli. Su gimtadieniu.

🎁 Neleiski niekam savųjų svajonių sutrypti.
Siek žvaigždžių, jei jas turėti sumanysi.
Su gimtadieniu, mylimas Broli, kūrėjau,
Tegul sėkme pildosi visos Tavo idėjos.

Tikimės, jog kažkuris sveikinimas patiko ir Jums, o taip pat patiks ir Jūsų broliui. Na, o galbūt perskaitę linkėjimus, pasisemsite įkvėpimo ir sukursite savo sveikinimą mylimam broliui. Bet kokiu atveju, nepamirškite, jog linkėjimai nė ką mažiau svarbūs už dovanas. Tegul sveikinimai liejasi laisvai ir tai tikrai nebūtinai turi būti populiarūs ar rimuoti žodžiai, sakykite, ką galvojate ir ko iš tiesų linkite. Juk gražiausia visada būna tai, kas nuoširdu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu
Gimtadienio sveikinimai vaikams
Skaityti

Gimtadienio sveikinimai vaikams

Gimtadienio šventės vaikams yra ypatingas metas, kai džiaugiamasi draugų kompanija, linksmuose žaidimuose ir, žinoma, gausiuose sveikinimuose. Nepaisant to,…