Ar amžius yra svarbus perkant laisvalaikio dovanų kuponą?

Ar amžius yra svarbus perkant laisvalaikio dovanų kuponą?

Šiandien galime džiaugtis itin plačiu laisvalaikio dovanų kuponų pasirinkimu. Sau patinkančius išsirinks tie, kurie mėgsta aktyvias, ekstremalias pramogas. Vandens, sporto ar vairavimo entuziastams taip pat yra iš ko rinktis. Patinka geras maistas, vynas, alus, įvairios degustacijos? O gal mėgstate grožio, poilsio procedūras? Ne problema – pasirinkimas labai platus. Todėl nenuostabu, jog laisvalaikio dovanų kuponai vis dažnesnis pasirinkimas dovanai. Mamai, tėčiui, draugui, vyrui, žmonai, kolegei, močiutei, sesei, bosui – ar dar kažkam? Visiems pagal norus ir poreikius.

Renkantis laisvalaikio dovaną yra daugybė aspektų, kuriuos reikėtų apgalvoti. Pavyzdžiui, kokį biudžetą planuojate skirti dovanai, ką mėgsta artimas žmogus ir t.t. Tačiau vienas iš svarbių aspektų – amžius. Taip, jis tikrai turi įtakos laisvalaikio dovanų kupono pasirinkimui, tačiau ar visada? Aptarkime tai dabar.

Universaliųs dovananų kuponai

Laisvalaikio dovanų kuponų pasirinkimas labai platus, tačiau yra dovanų, kurios galėtų tikti visoms amžiaus grupėms. Pavyzdžiui, kvietimas į teatrą, kiną, degustaciją. Tačiau net ir čia egzistuoja tam tikros rekomendacijos. Jeigu perkate dovanų kuponą į teatrą – jis tiktų skirtingo amžiaus žmonėms, tačiau, jeigu pakvietimą į konkretų spektaklį, operą ar kažką kitą – jau reikėtų pasidomėti, kam tiktų labiau. Todėl patartumėme visada atsižvelgti į amžių ,tuomet nesuklysite.

Pramogos vaikams

Neretai laisvalaikio dovanos dovanojami ir paaugliams, tad čia taip pat reikėtų atkreipti dėmesį. Ar nėra ant kupono parašyta, jog pramoga skirta žmonėms nuo 18 metų? Apskritai geriausia tokiu atveju ieškoti, rinktis specialiai vaikams pritaikytų dovanų. Ta pati paslauga, pavyzdžiui, masažas, jodinėjimas žirgais, kartingai ir kitos gali būti panašios, vienodos, tačiau jų teikimo būdas suaugusiam ir vaikui bus kitoks. Galioja taisyklės, saugumas, rekomendacijos, kurių paslaugų tiekėjas laikosi, tad verta ir pirkėjui į tai atsižvelgti.

Amžius

Renkantis dovaną amžius išties svarbus. Tą galėtų patvirtinti ir senjorai, kurie yra gavę jiems netinkamų laisvalaikio dovanų kuponų. Kartais apie tai tiesiog nepagalvojama, todėl per klaidą įteikiama ne itin tinkama dovana. Pavyzdžiui, itin ekstremalios dovanos – palikite tai jaunam arba vidutinio amžiaus žmogui. Aktyvios pramogos, vairavimas, kartingai ir kitos pramogos taip pat gali netikti vyresniam žmogui. Jokiu būdu nesakome, jog tai neįmanoma, tačiau perkant dovaną senjorui būtina įvertinti jo galimybes (tiek fizines, tiek psichologines). Pagalvoti apie galimas pasekmes ir baimes, su kuriomis senjorai gali susidurti. Siaubo kambariai, pabėgimo kambariai – irgi ne pats geriausias pasirinkimas.

Vyresnio amžiaus žmonėms tikrai neprivaloma dovanoti tik sveikatingumo paslaugas (nors, tai rekomenduojama). Pasirinkimas labai platus. Nudžiuginkite pakvietimu į įdomią edukaciją, degustaciją, lengvą mankštą, o gal norėtumėte pakviesti tikrą maisto šefą į namus? Viskas įmanoma.

Masažas, grožis, spa

Atrodytų, jog tokios paslaugos kaip masažas, grožio procedūros yra universalios, tačiau ne visai taip. Jeigu moteris jauna, galbūt norėtų išbandyti inovatyvias veido ar kūno tobulinimo priemones, veido procedūras, injekcijas. Tačiau vargu ar tai tiktų vyresnio amžiaus moteriai, ypač, jeigu procedūra yra intensyvi, reikalauja nepriekaištingos sveikatos. Juo labiau, tai gali net kiek išgąsdinti – naujiena? Gal ne man. Kūno šveitimai, įvyniojimai, procedūros – rekomenduojame visada paskaityti aprašymą ir pagalvoti, ar dovana tinkama. Vyresnio amžiaus žmogui puikiai tiktų SPA savaitgalis sanatorijoje, atpalaiduojantis masažas, manikiūras su paprastu (ar geliniu, jei yra bandžiusi) lakavimu ir kitos procedūros. Tuo tarpu vos pilnametystės sulaukusiai moteriai ar vyrui nevertėtų dovanoti veido procedūrų, skirtų brandžiai odai, nuo raukšlių. Gal verčiau pasirinkti kažką inovatyvaus, aktyvaus? Itin populiarus tokio amžiaus žmonėms pasirinkimas laipiojimas sienomis, virtualios realybės pramogos, pabėgimo kambariai ir t.t. Tai, kas nelabai tiktų senjorui.

Kiekvienas žmogus yra individualus ir kitoks, todėl natūralu, jog skiriasi pomėgiai, būdas, charakteris ir kitos savybės. Tik Jūs geriausiai žinote, kokią dovaną išrinkti sau artimam žmogui, tačiau, jeigu galvojate, jog nežinote, mes patariame būtinai atkreipti dėmesį į amžių. Tai gali būti puikus rodiklis, padėsiantis lengviau ir greičiau išsirinkti dovaną. O svarbiausia, jog didelė tikimybė, kad dovana tiks, patiks ir bus panaudota. Juk svarbiausia pradžiuginti ir pataikyti tiesiai į dešimtuką, tiesa?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu