Ką dovanoti močiutei Kalėdų proga?

Dovanų idėjos močiutei Kalėdų proga

Aukščiau pateikėme pasiūlymus, ką galima padovanoti močiutei Kalėdų proga, galbūt kažkuria idėja pasinaudosite arba pasisemsite įkvėpimo ir patys sugalvosite, kaip nustebinti mylimą močiutę. Svarbiausia – noras ir pastangos, nes močiutės tai tikrai vertina. Skirkite laiko pamąstymui, dovanų paieškai ir negailėkite pastangų – pastangos tikrai atsipirks su kaupu. Močiutė bus laiminga, o Jūs žinosite, jog tai Jūsų dėka.

Močiutė daugeliui asocijuojasi su šiluma, meile, išmintimi ir skaniu maistu. Močiutės mėgsta lepinti, džiuginti, ką jau kalbėti apie skaniausiais patiekalais nukrautus stalus. Aplankyti savo senelę mėgsta ir vaikai, ir jau suaugę žmonės. Tai jaukumo, šilumos kupini susitikimai, kurių metu galima išgirsti pačių įdomiausių ir tikriausių istorijų.

Kalėdos – būtent tada, kaip niekad norisi švęsti artimų žmonių rate. Taip gera ne tik kartu švęsti, bet ir ruoštis tai dienai. Močiutės, kaip niekas kitas mėgsta planuoti, kokie valgiai džiugins ir akį, ir skrandį, kaip bus padengtas stalas ir t.t. Tačiau jos irgi nori pasidžiaugti ne tik geru laiku, šiluma, artimųjų dėmesiu, bet ir dovana. Kodėl gi nepradžiuginti, jeigu šiandien dovanų pasirinkimas toks gausus? 

Dovanų idėjos močiutėms Kalėdų progą

Dovana močiutei Kalėdų proga

Dovanos gerai savijautai

Močiutės nusipelno gerai jaustis, o vyresnio amžiaus žmogui tai ne visada lengva. Įvairios lėtinės ligos, neaktyvus gyvenimo būdas ir amžius turi savų padarinių. Būtent todėl sveikatinimo dovanos – puiki staigmena močiutei. Galite padovanoti poilsį, pavyzdžiui, gerą masažą, relaksacijos seansą, SPA procedūros, nakvynę kitame mieste ar pajūryje. Galite pradžiuginti kelialapiu į sanatoriją ar net kitą šalį. Dar geriau, jeigu poilsio laiką praleisite kartu. Gerai savijautai puikiai tiks ir dovanų kuponas kraujo tyrimams, procedūroms ar, pavyzdžiui, odontologo paslaugoms, kurios kainuoja daug, bet yra neišvengiamos.

Močiutės irgi gražinasi – grožio paslaugos

Kas sakė, kad tik jaunos moterys nori būti gražios? Manikiūras, pedikiūras, plaukų kirpimai, dažymai, veido procedūros – visa tai puikiai tiks ir močiutei. Patikėkite, šiais laikais grožio specialistai puikiai išmano savo darbą su skirtingo amžiaus žmonėmis ir atsižvelgia į jų pageidavimus, norus. Nauja plaukų spalva, švelnesnė ir stangresnė veido oda, tvarkingi nagai – visa tai suteiks močiutei džiaugsmo ir pasitikėjimo savimi. Šiandien grožio procedūrų pasirinkimas labai platus: įvairios procedūros su lazeriu, injekcijos, kosmetologų paslaugos ir dar daug daug visko, tereikia išsirinkti.

Papuošk močiutę – dovanos geram įvaizdžiui

Kaip jau žinote, gerai jaustis ir atrodyti nori įvairaus amžiaus žmonės. Jeigu neišsirenkat arba nenorite dovanoti grožio procedūros, galbūt vertėtų pagalvoti apie kokį nors gražų daiktą? Tai gali būti labai įvairios dovanos: bižuterija (auskarai, sagės, grandinėlės, pakabukai), ypatingi juvelyriniai dirbiniai, o gal gaminiai pagal užsakymą? Tai gali būti ir aksesuarai plaukams, skara, o gal koks gražus drabužis? Pagalvokite, kokia, Jūsų manymu, dovana pradžiugintų močiutę. Vyresni žmonės kartais drovisi atsinaujinti savo garderobą, galvodami, jog tam nėra būtinybės, tačiau jeigu močiutė gautų dovanų kuponą apsipirkti parduotuvėje? Taip, taip, išeities nebūtų, o štai rezultatu garantuotai būtų patenkinta. Galite apsilankyti ir kartu su ja, kad padėtumėte išsirinkti.

Ypatinga dovana močiutei

Galbūt Jūsų močiutė kažką kolekcionuoja? Vyresni žmonės dažnai vertina sendaikčius, ypatingus porceliano dirbinius, senovines vazas ir t.t. Pasidomėkite, ko geidžia močiutės širdis ir akis. Tik ji žino, kas ypatingo jai patinka.

Originali dovana močiutei  – Nustebinkite Ją

Yra dovanų, kurios gali nustebinti taip, kad įsimins visam gyvenimui, viena tokių – individualus dėmesys. Omenyje turime paslaugas, pramogas, kuomet būtent konkrečiam žmogui yra skiriamas šimtaprocentinis dėmesys. Pavyzdžiui, kulinarijos pamoka močiutės namuose – o taip, močiutė kaip niekas kitas žino kulinarijos subtilybes, bet o tačiau…. Tai puikus būdas sužinoti naujų receptų, išbandyti skirtingų virtuvių maistą – tarsi pakeliauti po pasaulį. Tai smagus laikas kartu su geriausiais kulinarais – tikrai turėtų patikti. Apskritai individualūs užsiėmimai, pamokos, kursai, tai kažkas, kas padės dar kartą parodyti išskirtinį dėmesį. O šiais laikais pasirinkimas labai platus: kulinarijos, siuvimo, kalbų kurai ir t.t.

Kodėl močiutei nepadovanojus patirti naujų skonių?

Močiutės dažnai vaišina kitus ir laukia komentarų, turi daugybę slaptų receptų ir savų triukų. O kas pavaišins močiutę? Puikus pasirinkimas – įvairios degustacijos, kurių tikslas yra ne prisivalgyti, bet paragauti įvairiausių skonių, pamaloninti gomurį, sužinoti įvairiausių istorijų, įdomių faktų. Vyno, sūrio, šokolado, vaflių, čiurų – ko tik širdis bei skonio receptoriai geidžia. Na, o jeigu nusprendėte sočiai, bet skaniai pamaitinti močiutę, tuomet Kalėdų proga galite jai padovanoti dovanų kuponą į pasirinktą restoraną. Prieš tai pasidomėkite, ar norėtų išbandyti kažką naujo, egzotiško, ar visgi pirmenybę teikia tradiciniai lietuviškai virtuvei. Pagal tai ir pasirinkite restoraną.

O gal močiutę į fotosesiją?

Kalėdos, tai itin jauki, artimųjų meile ir šiluma spinduliuojanti šventė. Neretai prieš ją ar po jos močiutės dalinasi prisiminimais, išsitraukia seniausias nuotraukas ir su džiaugsmu ir nostalgija prisimena senus, gerus laikus. Tačiau močiutė gyvena čia ir dabar ir atrodo ji taip, kaip atrodo dabar, o ne prieš n metų. Būtent todėl verta padovanoti jai asmeninę arba šeimos fotosesiją, kuri padėtų pažvelgti į save tokią, kokia ji yra čia ir dabar. Tai puikus būdas pagerinti nuotaiką, parodyti dėmesį, priminti apie grožį, kuris su metais tikrai nedingsta, tiesiog pasikeičia. Geras fotografas padės tinkamai įamžinti akimirkas, o vėliau džiaugtis galimybe laikyti rankose naujas, o ne prieš 50 metų darytas nuotraukas. Prie tokios dovanos puikiai tiktų ir profesionalaus makiažo paslauga, gražesnis drabužis ar aksesuaras. Juk pasiruošimas fotosesijai – irgi darbas, tik labai jau malonus.

Pramogos senjorams

Kartais klaidingai galvojama, jog vyresnio amžiaus žmonėms sudėtinga išrinkti pramogą, tačiau ar tikrai? Juk jų yra gausybė, pavyzdžiui, teatras, kinas, muziejus, edukacinės ekskursijos ir t.t. O galbūt verta prisiminti jaunystės pomėgius ir atgaivinti jausmus? Gal kažkada patiko krepšinis, futbolas, lengvoji atletika, šokiai? Galbūt dabar jau nepavyks pasportuoti taip, kaip norėtųsi, tačiau pažiūrėti geras varžybas, pasirodymus ar pabūti vertintoja – tikrai galima. Vyresni žmonės dažnai nustumia į šalį savo mėgstamas veiklas vien todėl, jog jomis nebegali užsiimti, tačiau to daryti nereikėtų. Geras pasirodymas, varžybos, rungtynės gali suteikti močiutei daug pozityvumo, džiaugsmo, šiltų emocijų ir tarsi atgaivinti.

Keli patarimai kaip išrinkti dovaną močiutei?

Dažnai sakoma, jog toks didelis dovanų pasirinkimas tikrai ne į naudą, mat gali apsvaigti galvą. Tačiau mes manome, jog platus pasirinkimas kaip tik leidžia pilnai patenkinti poreikius ir norus. O jeigu pasirinkti atrodo labai sudėtinga, tuomet vertėtų į atsakyti sau į keletą klausimų. 

Pavyzdžiui:

  • Kokį biudžetą močiutei numatėte Kalėdinei dovanai?
  • Kuo močiutė domisi, ką mėgsta veikti, kokio yra būdo, galbūt sakė apie ką svajoja?
  • Taip pat visada galima prisiminimais sugrįžti į praeitį ir pagalvoti, o kaip buvo anksčiau?
  • Kokia buvo močiutės profesija?
  • Gal jai labai patiko teatras, koncertai, o gal kokia nors sporto šaka?

Vargu ar močiutė atsakys tiesiai šviesiai, ko norėtų gauti dovanų, tad teks pasukti galvą patiems.

Aukščiau pateikėme pasiūlymus, ką galima padovanoti močiutei Kalėdų proga, galbūt kažkuria idėja pasinaudosite arba pasisemsite įkvėpimo ir patys sugalvosite, kaip nustebinti mylimą močiutę. Svarbiausia – noras ir pastangos, nes močiutės tai tikrai vertina. Skirkite laiko pamąstymui, dovanų paieškai ir negailėkite pastangų – pastangos tikrai atsipirks su kaupu. Močiutė bus laiminga, o Jūs žinosite, jog tai Jūsų dėka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu