Naujametiniai sveikinimai

Naujametiniai sveikinimai

Naujametiniai sveikinimai – tai šilti, nuoširdūs palinkėjimai, skleidžiantys džiaugsmą ir viltį. Šie žodžiai – tarsi žibintai šaltame žiemos vakare, nešantys šilumą, paguodą ir šviesą į kiekvieno širdį. Tai laikas atversti naują lapą, pamiršti senus nesutarimus ir dalintis atsinaujinimo džiaugsmu. Sveikinimai simbolizuoja bendrystę, atleidimą ir draugystę, tarsi suteikdami mums jėgų žengti į ateinančius metus su naujomis svajonėmis ir tikslais.

Nauji Metai – šventė, kuri daugumai asocijuojasi su nauja pradžia ir naujais tikslais. Tikslų ir pasižadėjimų būna pačių įvairiausių: pradėti sportuoti, sveikai maitintis, išmokti norimą užsienio kalbą, kilti karjeros laiptais ir t.t. Tai tarsi naujas, baltas lapas, kuris dar neturi jokios rašalo žymės.

Naujus metus norisi pasitikti džiaugsmingai, laimingai, todėl šiai šventei ruošiamės atsakingai, ieškome vietos, kur švęsti ir žmonių, su kuriais norime palydėti senus ir pasitikti naujus metus. Tačiau per tą skubėjimą kartais pamirštam vieną svarbų dalyką – dovanos gali būti, gali jos ir nebūti, bet be gražių žodžių ir sveikinimų – niekaip. Tai puiki proga garsiai, drąsiai ir apgalvotai pasveikinti. Palinkėti tokios pradžios, kokios tas žmogus nori!

Naujausi Naujametiniai sveikinimai 2025 metams

🎉 Nauji metai įkvepia kurti ir naujus tikslus bei tikėti, kad pavyks juos įgyvendinti. Tad šįvakar, žengiant per metų sandūros slenkstį, linkime Tau Naujaisiais realizuoti viską, ką sugalvosi, ir dar daugiau. Gerų 2025-ųjų!

🎉 2024-ieji buvo ryškūs, tik truputį laimės šykštūs. Tad artėjant Naujiesiems linkiu, kad juose būtų daugiau gražių dienų ir priežasčių šypsotis.

🎉 Kaip greitai metai skuba ir kiek daug atneša jie, o kartais – atima. Ir visada jie būna laukiami… Viltis į priekį nuolat veda žmogų, jausmu apglėbdama, kad šie – bus geresni. To ir linkiu Tau šiandien – kad 2025-ieji būtų laimės kupini!

🎉 Naujųjų naktį nemiegoki! Laikas švęsti ir planuoti sąrašą naujų tikslų, bei senųjų metų sunkumus išlydėti su trenksmu. Su Artėjančiais! Smagių sutiktuvių.

🎉 Vėl kelsime šampano taurę, linkėdami vieni kitiems tik laimės ir sėkmės. Nostalgiškai Senus lydėsim ir šviesių vilčių Naujiesiems negailėsim. Su Artėjančiais … (gyvūnas) metais.

🎉 Palankių gyvenimo sprendimų ir džiugių likimo dovanų. Į priekį vedančio žvalaus nusiteikimo ir galimybių kuo dažniau ištarti: „Gyvenimą myliu!“. Su Naujaisiais!

🎉 Sveikiname Jūsų šeimą su artėjančiais 2025-iais ir linkime įdomių, sveikų bei tarpusavio ryšį auginančių metų. Kartu patirkite begalybę nuostabių akimirkų!

🎉 Metų sandūrą linkiu sutikti ramia širdimi: su dėkingumu už tai, kuo 2024-ieji buvo gražūs bei nebūtin paleisti minutes, kai ašara ant skruosto matės. Lai Naujieji Tavo dienas džiaugsmu padabins!

🎉 Į Sėkmę ir Laimę lai nuneša metai,
Kuriuos pasitiksim šią magišką naktį.
Į Meilę ir Gausą kelius lai nutiesia
Ir visa, kas bloga, Tave tepalieka!
Laimingų 2025-ųjų.

🎉 Tebūnie ateinantys metai Tau turtingi puikia sveikata, gerais žmonėmis šalia, prasmingais darbais ir laime asmeniniame gyvenime. Sėkmės!

🎉 Sveikinu su 2025-iais ir linkiu, kad jie atneštų svarbių asmeninių suvokimų ir patirčių. Kad daugiausia išauštų lengvų, šviesių dienų, kurios Tave įkvėptų tobulėti ir mėgautis gyvenimu visa širdimi.

🎉 Drąsių ieškojimų ir atradimų džiaugsmo. Naujų projektų ir sėkmės dvelksmo. Stiprios meilės ir tikro ryšio. Ir šie linkėjimai tikrove Tau tevirsta! Su Naujaisiais!

🎉 Linkiu Tau metų įdomių,
Kad būtų juose daugel visko.
Ne tik darbuos tūnotum Tu,
Bet ir Gyventi laiko skirtum.
Su Artėjančiais 2025-iais.
Turiningų!

🎉 Kad pelningų darbų tik daugėtų ir piniginė pastorėtų. Kad metai būtų ir vaisingi – ne tik darbais, bet ir aistringai. Kad džiaugsmas būtų dažnas svečias ir laimė apkabintų drąsiai. Su Artėjančiais 2025!

🎉 Jau paskutinė metų valanda ir laikrodžio rodyklės vėlei stingsta. Jau tuoj su nuotaika linksma, išmušus dvyliktai į dangų kelsime akis ir apkabinsim tuos, kurie šalia. Su Naujaisiais ir Tave!

🎉 Nuoširdžiai sveikiname su artėjančiais metais ir linkime kuo didžiausios sėkmės bei darnos profesinėje veikloje. Ačiū už įsimintinas akimirkas 2024-iais. Lai nestigs jų ir Naujaisiais!

🎉 Nesigręžiok į dieną vakarykštę – Naujieji metai kviečia drąsiai ateitį sutikti. Tad su jais ir sveikinu šį rytmetį Tave, bei linkiu 2025-iais per gyvenimą eiti su šypsena.

🎉 Linkiu, kad ateinančiais metais laimė žengtų su Tavim kartu. Kad būtų daug priežasčių juoktis balsu. Kad sutiktum tik gerų žmonių ir viskas, ką pradėsi, virstų puikiu rezultatu. Laimingų Naujų!

🎉 Linkiu, kad Naujieji metai Tave drąsiai vestų į priekį. Kad būtų džiugesni nei praėjusieji ir atneštų daug žadančių planų bei idėjų. Su Naujaisiais!

🎉 Tegul Naujieji būna darnūs –
Gana pasaulyje blogumų įvairių.
Tegul aplink daugiau gerumo gimsta,
Kad kiekvienam čia būtų gera ir ramu.
Su Artėjančiais. Viltingų ir Šviesių.

Naujametiniai sveikinimai kurti 2024

🎉 Prabėgo metai, it akimirka…
Nespėjame dienų skaičiuoti.
Čia atsisveikinai – ir vėl jie čia –
Naujieji metai Tavo širdyje ir dienose.
Lai bus įprasminti laime, pasisekimu,
Lai bus pasitikti su džiaugsmu.
Su Naujaisiais!

🎉 Naujųjų metų dieną netingėki!
Linkiu juos pasitikti iškilmingai –
Su sąrašu svajonių ir, kad jose lydėtų:
Sėkmė, drąsa ir optimizmas, o meilė
Dienas džiaugsmu ir šypsena nušviestų.
Su Naujaisiais metais! Laimės!

🎉 Naujųjų metų proga linkiu ne tik įkvėpimo svajoti, bet ir darbais savuosius tikslus sėkmingai įprasminti. Pasisekimo, kad ir kur bebūtum. Energingų ir kupinų naujų atradimų metų. Būk laimingas (a)!

🎉 Dieną pradėki su šypsena,
O užbaiki – su dėkingumu.
Visa to ir daug kitų gražių dalykų
Tau Naujųjų metų proga nuoširdžiai linkiu.

🎉 Sveikinu Naujųjų metų proga ir linkiu, kad jie būtų ne tik visokeriopai sėkmingi, bet ir visa kupini gyvenimo ugnies – meilės.

🎉 Magišką Naujųjų naktį neužmiršk svajoti, o aš palinkėsiu, kad ateinantys metai Tave maloniai nustebintų ir šias svajones išsipildytų. Su artėjančiais.

🎉 Naujieji metai, sakoma, yra lyg dar vienas tuščias gyvenimo knygos puslapis, kurį pildysime naujomis istorijomis. Tad artėjančiais 202..-iais linkiu gyvenimo knygą pildyti įkvepiančiomis, laimingomis, kasdieną džiaugsmingai įprasminančiomis patirtimis, o visa tai, kas pilka, telieka senųjų metų puslapiuose… Telydi Naujaisiais Tavąjį kelią sėkmė.

🎉 Sveikinimą Tau rašau, kupiną meilės, ir labai prašau Naujųjų, kad dovanotų Tau daug laimės. Su artėjančiais!

🎉 Senieji metai buvo kupini išbandymų.
Naujieji, matome, neskuba šiame kely sustot.
Tad palinkėsiu Tau stiprybės ir drąsos,
Kliūtis įveikti, svajonėse nestot.
Ir tik į priekį – gyvent, mylėt, svajot!
Su Naujaisiais.

🎉 Nauji metai – naujos svajonės. Linkiu, kad kiekviena iš jų išsipildytų. Su Naujaisiais!

🎉 Paprašysiu senųjų metų, kad tyliai uždarytų duris ir išsineštų iš atminties visas sunkias patirtis. Paprašysiu naujųjų, kad pasitiktų su atgimimu ir ilgai lauktų svajonių išsipildymu.
Tebūnie taip! Su artėjančiais, su Atgimimu.

🎉 Jau netrukus, sparčiu žingsniu ir vėl keliausime Naujųjų metų keliu. Tad šia įstabia proga, linkiu kuo pozityvesnio ateinančių metų laikotarpio. Sėkmingų 202..-ųjų!

🎉 Drąsos ir (pasi)tikėjimo savimi, kai bus sunku. Ryžto veikti, kai bus svarbu. Ir meilės, kuri įkvėptų ir sušildytų sielą užklupus nelauktiems gyvenimo vėjams. Kuo šviesesnių ateinančių metų.

Kartais norisi palinkėti labai daug, bet nepavyksta. Nežinome, nuo ko pradėti, kaip išreikšti mintis, kaip visus žodžius paversti gražiu ir skambiu tekstu. Mes tikimės, jog šie jau paruošti naujametiniai sveikinimai padės Jums sudėlioti mintis ir žodžius į vietas. Galbūt kažkuris iš jų labai patiks ir pamalonins artimo žmogaus širdį. O galbūt tai bus puikus įkvėpimo šaltinis, padėsiantis patiems sukurti naujųjų metų sveikinimą.

🎉 Artėjančių Naujųjų metų proga, linkime gausos ir Dievo apsaugos Jums ir Jūsų šeimai.

🎉 Skaičiuojant paskutines senųjų metų minutes, linkiu, jog naujieji padovanotų daugiau džiaugsmo, daugiau gražių akimirkų ir visko, kas žmogaus gyvenime gražiausia, džiaugsmingai išgyvenama. Ir… kad būtų mažiau liūdesio bei skausmo. Su artėjančiais. Teįkvepia jie naujam gyvenimui!

🎉 Daugiau šypsenų, daugiau tikrų draugų, daugiau svajonių, laimingų, įsimintinų dienų, meilės bučinių ir tik džiaugsmo ašaromis palydėtų patirčių. Su Naujaisiais!

🎉 Jau rytoj, dieną pradėki ne tik naujais pasižadėjimais ir svajonėmis, bet ir mažu žingsneliu link jų įgyvendinimo. Su artėjančiais!

🎉 Linkiu švęsti ne tik šiandien ir rytoj, bet ir kiekvieną 202..-ųjų dieną. Švęsti meile, auginančiais iššūkiais bei veiklomis, naujomis pažintimis su įdomiais žmonėmis, šaunių atradimų kupinomis kelionėmis ir kitomis, gyvenimą įprasminančiomis patirtimis.
Kuo gražiausių Tau Naujųjų metų dienų!

🎉 Kaip sutiksi Naujus metus, tokie jie ir bus! Tad linkiu į Naujuosius žengti taip, lyg tai būtų pati gražiausia Tavo gyvenimo diena. Ir telydi tokia būsena visus metus, te nuskaidrina Tavąsias dienas, kai tyliai verks ir širdis, ir dangus.

🎉 Sveikų ir turiningų Naujųjų metų! Telydi sėkmė visose gyvenimo srityse.

🎉 Būsiu nepopuliari (us) ir palinkėsiu, kad Naujieji 202..-ieji metai į Tavo gyvenimą atneštų ne tik vien džiaugsmą, bet ir kitais jausmais išmargintas patirtis, kurių dėka išmoktum sukurti sau svajonių gyvenimą. Tad patirk, mokykis, tobulėk ir tikėk savimi, kad ir kas benutiktų. Įdomių metų!

🎉 Linkime, kad ateinantys Naujieji būtų dosnūs energija, gera nuotaika ir atmintyje ilgam išliekančiomis ypatingomis gyvenimo patirtimis.

🎉 Metai vėl Naujieji lipa ant kulnų,
O Tu vėl eini sapnuot saldžių sapnų?
Nagi, nemiegoki! Metas švęsti, puoštis,
Į Naujuosius žengt su nuotaika ir juoku.
Su artėjančiais! Pasitikim!

🎉 Sveikinu su artėjančiais Naujaisiais (gyvūno pavadinimas) metais. Te netruks įdomių gyvenimo patirčių, o užvis labiausiai – pilnatvės ir ramybės kasdienėje gyvenimo kelionėje.

🎉 Kai šiąnakt laikrodis išmuš vidurnaktį, ypatingoje metų sandūroje linkiu paleisti senųjų metų naštą ir į ateinančius žengti atvira gyvenimui širdimi. Teaplanko stebuklai.

Nepriklausomai nuo to, ko norite palinkėti žmogui – linkėkite nuoširdžiai, tuomet naujametinissveikinimas visada bus nuostabus. Pagalvokite būtent apie tą žmogų, kurį sveikinsite. Galbūt žinote, apie ką jis svajoja, ko siekia, ko nori ? Nelinkėkite laimės ar sveikatos tik todėl, jog tai populiaru ir dažna, palinkėkite labiau būtent tam žmogui svarbių dalykų. Nepamirškite, jog sveikinimai nė ką mažiau svarbūs už dovanas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu