10 idėjų, kaip smagiai sutikti 2025 Naujus metus

Kaip sutikti naujus metus

Kiekviena šventė yra savaip graži, mėgstama ir laukiama. Tačiau yra taip vadinamos Didžiosios metų šventės, kurių labiausiai laukia ir maži, ir dideli, ir jauni, ir vyresnio amžiaus žmonės. Tai Kūčios, Kalėdos ir Nauji Metai. Jeigu Kūčios ir Kalėdos asocijuojasi su šiluma, gėriu, jaukumu ir šeima, tai Nauji Metai kvepia ne tik mandarinais, bet ir didelėmis linksmybėmis. Todėl dažnai žmonės šią šventę planuoja jau rudenį ar net anksčiau, mat geriausios vietos greitai išgraibstomos, o renginių su naujametine programa bilietai tirpsta akimirksniu. Žaibiniu greičiu rezervuojamos ir vietos sodybose, restoranuose, viešbučiuose. Mes šiandien norime Jums pasiūlyti 10 idėjų, kaip smagiai sutikti Naujus Metus. Tikimės, jog tai padės Jums apsispręsti ir puikiai atšvęsti.

Prieš pasirinkdami norimą pramogą, vietą ar šventės pobūdį, pabandykite atsakyti į keletą svarbių klausimų. Pavyzdžiui, su kuo norite/planuojate švęsti? Ar tai mylimas žmogus, draugas, o gal didelė draugų kompanija? Nuo to priklauso daug dalykų, pvz. kelionę suderinti būtų žymiai sudėtingiau, o pasirūpinti gera vieta restorane reikėtų žymiai anksčiau. Tuomet pasvarstykite, kur norite sutikti Naujus metus – Lietuvoje ar užsienyje? Taip pat padėti gali ir norimo biudžeto apibrėžimas.

10 idėjų Naujiesiems 2025 metamas

Nauji metai kalnuose

Apie šventes užsienyje jau rašėme, tačiau dar viena idėja – sutikite Naujuosius kalnuose. Tai puikus būdas švęsti, kuomet aplinkui daug sniego, kūnas jaučia malonų šaltuką, o kraujas verda nuo adrenalino ir begalinio noro slidinėti, kopti, laimėti. O dar jeigu kas kalnuose pavaišintų karšta arbata ar kakava – fantastika.

Nauji metai restorane

Nauji metai restorane

Naujus metus siūlo švęsti drauge ne vienas restoranas. Skirtingi restoranai teikia skirtingus pasiūlymus, skiriasi ir meniu, ir virtuvė, ir programa. Tai gali būti labai linksmas ir triukšmingas vakarėlis su populiariais komikais ar dainininkais. Tačiau taip pat gali būti ramybe dvelkianti vakarienė, patys geriausi patiekalai ir gyva muzika. Galima puikiai atšvęsti tiek su draugais, tiek su antrąja puse.

O gal prie jūros?

Įprasta yra prie jūros važiuoti vasarą, kuomet kaitina saulė, o šiltas smėlis kviečia prigulti ir pasideginti. Tačiau kiekvienas metų laikas savaip gražus, o apsilankyti prie jūros žiemą – labai rekomenduojame. Tai puiki galimybė pamatyti jūrą visai kitokiomis spalvomis ir įkvėpti dar gaivesnio oro, o jeigu dar pavyktų išsinuomoti butą ar namelį visai šalia jūros…

Sodyboje su draugų kompanija

Sodybų nuoma prieš Naujus metus kaip mat išauga, o vietos tirpsta akimirksniu. Kodėl tai puiki vieta švęsti Naujus metus? Čia tilps daug draugų, o linksmybės galės tęstis tiek, kiek panorėsite. Jūsų norimas maistas, jeigu yra galimybė – pirtis, šiltas kubilas, burbulinė vonia – ko daugiau reikia? Tik geros nuotaikos ir puikių muzikantų arba geros įrangos. Tiesa, nepamirštame ir taip mėgstamų bei laukiamų fejerverkų. Čia šventę kuria ne kiti, bet Jūs patys, todėl viskas bus taip, kaip norite Jūs.

Nauji metai… namuose

Taip, taip, namai gali būti puiki vieta sutikti Naujus metus. Mes nuolat skubame, dirbame, lekiame, o kartais taip norisi tiesiog pabūti namuose.. Tačiau Naujus reikia švęsti, tad kviečiame tai padaryti namuose su artimiausiais, mylimiausiais, draugais ar šeima. Tai gali būti vakaras prie gero filmo ar koncerto, skaniausiais užkandžiais ir patiekalais nukrautas stalas arba kurjerio skambutis į duris. Tik primename, jog planuodami užsisakyti maistą į namus, turite tai padaryti anksčiau, mat tokios galimybė gali tiesiog nebebūti. Tą naktį visi restoranai ir kavinės ypatingai apkrauti.

O gal miesto centre?

Kas sakė, jog švęsti būtina konkrečioje vietoje? Juk galima rinktis pasivaikščiojimą po miestą, senamiestį. Galima nuvažiuoti prie mieste esančios eglės arba tiesiog ten, kur būti gera. Pasiimkite su savimi maisto, gėrimų, draugų ir pirmyn.

Nauji metai užsienyje

Nauji metai Londone

Šiandien yra daug pasiūlymų, kur galima švęsti Naujuosius užsienyje. Tai gali būti romantiškas Paryžius, nuostabusis Disneilendas, visada įspūdingai papuoštas Berlynas arba įvairiais karnavalais garsėjanti Ispanija, Italija. Reikėtų paminėti, jog norėdami švęsti užsienyje, turite pamąstyti, ar Jums būtinas šaltis, sniegas ir eglutė, ar norite pasimėgauti saulėtu oru ir vietoj eglutės – papuoštais vaisių medžiais. Kiekvienoje šalyje tradicijos ir švenčių įpročiai skirtingi, tačiau, jeigu neturite ypatingų pageidavimų, keliaukite, kur širdis geidžia. Tai gali būti ir poilsinė, ir pažintinė kelionė, ir trumpa išvyka vienam savaitgaliui. Šiandien užsienis pasiekiamas labai lengvai, todėl vos vienas skrydis gali suteikti Jums galimybę pamatyti, kaip švenčiami Nauji metai svetur.

Nauji metai prisiminimuose

Visi turime mums itin svarbių ir šiltų prisiminimų, į kuriuose gera sugrįžti… Keičiantis laikams, keičiasi ir šventimo įpročiai. Tačiau kodėl gi nesutikus Naujų metų ten, kur sutikdavote juos vaikystėje? Galbūt tai buvo ypatinga naktis su tėvais, kuomet laukiate stebuklo ir geriausių fejerverkų? O gal turėjote kažkokią tradiciją, pavyzdžiui, užsukti pas kaimynus? Jeigu tik yra noro ir galimybių, prisiminkite tai ir pagalvokite, galbūt šiuo metu kaip tik to ir trūksta? Paprastumo, jaukumo ir artimųjų.

Naujieji ir procedūrų gausa

Visus metus sunkiai dirbote ir norite kokybiško poilsio? Tuomet galbūt pats laikas nuvykti į SPA, kur Jums bus suteiktos įvairios procedūros, o skrandį palepins geriausias maistas? SPA centrai Naujiesiems neretai ruošia ypatingus pasiūlymus tiek dėl maisto, tiek dėl programos bei kainos. Paieškokite ir pasvarstykite tokią galimybę.

Kodėl nepasilinksminus su draugai klube?

Jeigu patinka garsios linksmybės, muzika ir didelė žmonių gausa, rinkitės Naujų metų šventimą naktiniame klube. Juose per Naujus metus būna siūlomos įvairios programos ir linksmybės. Tiesa, vietomis taip pat reikėtų pasirūpinti iš anksto, mat greitai mažėja. Tai gali būti puiki pramoga ir puikus būdas atšvęsti Naujus metus kiek triukšmingesnėje aplinkoje.

Kad ir kur nuspręstumėte švęsti Naujus metus, prisiminkite, jog tai viena gražiausių švenčių. Prieš kviesdami į ją draugus ar artimuosius, atsakykite sau į klausimą, kur švęsti norite būtent Jūs. Pasidarykite šventę sau, visu pirma pagal savo norus ir svajones, o tuomet ir draugams bus linksma. Ne veltui juk sakoma, kad kaip sutiksi Naujuosius, tokie ir bus ir su kuo sutiksi, su tuo ir praleisi juos. Dar vienas labai svarbus dalykas – neatidėkite planavimo paskutinei savaitei ar net mėnesiui. Tai ypač galioja tais atvejais, jeigu norite patekti į kažkokį renginį, koncertą ar gauti lėktuvo bilietus, vietą restorane – viskas žaibiškai tirpsta, todėl tuo verta pasirūpini iš anksti.

Na, o jeigu nieko sugalvoti nepavyko, taip pat neverta nusiminti, galbūt tai tiesiog ženklas, jog šiais metais Jums reikia ramybės, pasibuvimo namuose arba jokių organizacinių dalykų nereikalaujančio pasisėdėjimo su draugais. Džiaukitės tuo ir naudokitės, nes mes ir taip planuojame dažnai, daug ir viską. Apmąstykite praeitų metų įspūdžius, pergalvokite naujų metų tikslus ir siekius, pasvajokite, kas galėtų būti geriau ir kaip galima tai įgyvendinti. Visa kita – ateis savaime. Linkime smagių Naujųjų metų ir gražių įspūdžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu
Idėjos mamos dienai
Skaityti

Idėjos mamos dienai

Mamos diena – šventė, kuri kiekvienai mamai sukelia daugybę gražių jausmų, emocijų. Susijaudinimas, dėkingumas, džiaugsmas, prisiminimai. Tai svarbi…
Ką veikti Kaune?
Skaityti

Ką veikti Kaune?

Kaunas – didžiausias Lietuvos miestas (po sostinės), tai svarbus transporto, kultūros, mokslo ir kultūros centras. Beveik pačiame Lietuvos…