Kas yra Reiki?

Kas yra Reiki

Kiekvienas iš mūsų ieško įvairių būdų, kurie padėtų pasiekti vidinės ramybės, atrasti harmoniją ir pasijusti išties laimingu žmogumi. Vieniems padeda buvimas gamtoje, muzika, pasikalbėjimai su savimi ar psichoterapeutu. Kitas tuo tarpu bando nusipirkti ramybės ir harmonijos, kuri negali būti apčiuopta ir įkainuota. Kodėl apskritai tokios paieškos egzistuoja ir kodėl žmogus negali tiesiog gyventi ir pats iš savęs kasdien spinduliuoti laime ir meile? Gyvename realiame pasaulyje, kuriame daug ne tik gražių, bet ir neigiamų dalykų: pavydo, pykčio, nelaimių, liūdesio ir dar daug visko. Ir žmogus turi būti darnoje su savimi, gyventi ir veikti pagal savo įsitikinimus ir tiesas, ir tik tuomet bus laimingas. Na, o tai pasiekti ne visada lengva, todėl į pagalbą atkeliauja Reiki.

Susipažinkime kas yra Reiki?

Ar teko girdėti apie Reiki? Ar žinote, kas tai yra ir kodėl vis labiau populiarėja? Šiandien atsakysime į šiuos ir kitus, su Reiki susijusius, klausimus.

Reiki – alternatyviosios medicinos rūšis/gydymo būdas, kuris gali ženkliai pagerinti fizinę ir/ar emocinę sveikatą. Kai kuriose valstybėse jis jau yra sėkmingai integruojamas ir naudojamas ligoninėse šalia tradicinio metodo. Galbūt priežastis ta, jog dauguma ligų kyla dėl streso, o Reiki puikus būdas atrasti ramybę. Mylėti save, mylėti artimą, mylėti grožį, savo kūną, atrasti vidinę harmoniją ir būti darnoje su savimi ir aplinka – visa tai ir dar daugiau yra Reiki.

Šiandien Reiki terapija ir Reiki masažai tampa vis labiau žinoma ir vertinama, o šio gydymo metodo šaknys iš Tibeto Lotoso. Gydyti galima tiek save, tiek kitą žmogų, tačiau unikalumo prideda dar ir tai, jog Reiki meistras gali gydyti ir nuotoliniu būdu.

Reiki gydymo metodas gali būti prieinamas ir tinkamas skirtingo amžiaus, pažiūrų, tikėjimo žmonėms. Jeigu žmogus jaučiasi pakankamai gerai ir yra sveikas, Reiki padės jam pilnai atsipalaiduoti, pabūti su savimi, subalansuoti mintis, čakras ir t.t. Labai svarbu, jog Reiki energija aktyvina, stiprina ir balansuoja kūną ir dvasią, ji veikia priežastis.

Pagrindinis šaltinis, per kurį veikia Reiki yra energija. Ši yra perduodama Mokytojo pastangomis į tas vietas, kurios reikalauja gydymo/sveikatinimo arba tiesiog norisi jas palaikyti sveikas. Perduodamos vibracijos daro teigiamą poveikį, žmogus gali pasijausti geriau jau po pirmo seanso. Reikėtų neišsigąsti, jeigu seanso metu ir po jo labai įkaista delnai – tai normali reakcija.

Reiki gali būti raktas į laimingesnį ir sveikesnį gyvenimą. Tai unikali praktika, padedanti sumažinti stresą ir pagerinti fizinę sveikatą, padeda ugdyti vidinę ramybę bei saugumą. Taikydami šį kūno ir proto tobulinimo metodą, galime atgauti proto ir kūno pusiausvyrą, kad pasitenkinimas taptų labiau pasiekiamas nei bet kada anksčiau!

Reiki gali suteikti

Reiki masažas
  • Tai puikus atsipalaidavimo šaltinis, kuris leidžia visiškai atitrūkti nuo žemiškų dalykų, problemų ir pabūti tarsi kitoje erdvėje;
  • Reiki gali padėti pagreitinti įvairius gijimo procesus, pagerinti fizinę ir emocinę savijautą, atjaunina ir pagerina išvaizdą;
  • Tai puikus geros nuotaikos, energijos ir teigiamų minčių šaltinis;
  • Puikus būdas geriau pažinti save, atrasti savo kelią ir juo žengti;
  • Daugiau motyvacijos, didesnis darbingumas, nes energija nėra eikvojama bereikšmiams dalykams;
  • Geresnė savijauta turint įvairius sutrikimus, skausmus ar ligas;
  • Reiki padeda atsikratyti nuolatinio nuovargio, negatyvo ir tingulio;
  • Reiki padeda išlaisvinti savo kūrybiškumą, kažkur užslėptus ketinimus, planus;
  • Reiki gali būti sėkmingai derinama su kitomis praktikomis ir tokiu būdu padeda pasiekti žmogui dar geresnių rezultatų, kurie iš esmės pakeičia gyvenimą ir savijautą.

Kiekvienas žmogus gali gauti skirtingų Reiki seanso dovanų, tai priklauso nuo to, ko jam tuo metu iš tiesų reikia ir ką jis su tuo, ką gaus, galės padaryti. Tačiau bet kokiu atveju tai nebus materialiniai dalykai.

Reiki, tai nuostabus dalykas, kuris šiais laikais yra itin reikalingas. Žmonėms vis sunkiau yra atsipalaiduoti, pabūti vienam su savimi, savo baimėmis, mintimis, išsigryninti tikras vertybes, norus ir svajones. Ypač svarbu ir tai, jog žmogus išmoksta nesikoncentruoti ties materialiu pasauliu, o pagrindinį dėmesį kreipti į tai, kas neapčiuopiama, bet itin svarbu. Žmogus, kuris jau yra susipažinęs su Reiki praktikomis, neretai apskritai pradeda mąstyti ir suvokti pasaulį kitaip. Pradeda daugiau laiko skirti savo kūno pažinimui, minčių ir emocijų atradimui. Tampa itin svarbūs santykiai su savimi bei su artimaisiais, aplinkoje, tarsi savaime, atsiranda panašaus požiūrio, tinkami žmonės, o „energetiniai vampyrai“ dingsta.

Jeigu niekada nebandėte Reiki, kviečiame tai padaryti jau dabar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu