Kobido masažo privalumai ir nauda veidui

Kobido masažas

Kokybiškas, profesionalo rankomis atliekamas masažas – tikra atgaiva kūnui ir protui. Tačiau masažu galite palepinti ne tik kūną, pėdas, galvą, bet ir veidą. Vis labiau vertinama ir sparčiai visame pasaulyje populiarėjanti procedūra veidui – Kobido veido masažas. Tai puikus būdas puoselėti savo odą, išsaugoti jaunystę ir gauti dar daugybę šio masažo privalumų.

Kas yra kobido masažas?

Kobido veido masažas, tai jaunystės, grožio, geros savijautos eliksyras. Ypač, jeigu ši priemonė naudojama kompleksiškai – su tinkamomis veido priežiūros priemonėmis, sveiku gyvenimo būdu ir subalansuota mityba. Tiems, kas nežino, kaip atliekamas šis masažas ir ko tikėtis, galime drąsiai rekomenduoti tiesiog užsirašyti ir išbandyti. To jausmo ir naudos žodžiai neperteiksi, tačiau kai ką galime Jums pasakyti. Kobido masažas nėra skausmingas ar nemalonus, intensyvus, tačiau judesiai yra ritmiški ir greiti. Kaip juda rankos ir kokį tašką paspausti – žino tik specialistai.

Tiesa, nudžiuginsime, jog dažniausiai Kobido masažas nėra tik masažas. Ką tai reiškia? Prieš masažą Jums bus nušveista veido, dekoltė oda, o po jo – pasilepinsite veido kauke. Toks eiliškumas ir derinys padės pilnai pajausti masažo teikiamą naudą ir malonumą.

Kobido, tai masažas, kuris, kaip jau minėjome, padeda išsaugoti jaunystę, grožį, tačiau ne tik. Stimuliuojami taškai, kurie teigiamai veikia ir visą organizmą, o pats masažas leidžia ne tik pasiekti norimų rezultatų, bet ir atsipalaiduoti. Iš pradžių gali atrodyti, jog būnant veido masažo procedūroje atsipalaiduoti praktiškai neįmanoma, tačiau tai netiesa. Išbandykite ir įsitikinkite patys.

Kobido masažo privalumai

  • Atsipalaidavimas. Tai puiki galimybė pailsinti kūną, protą, mintis, paleisti neigiamas emocijas, išgyvenimus. Kobido veido masažo technika padės atitrūkti nuo kasdienybės ir pasisemti teigiamų emocijų, energijos.
  • Jaunystė. Tai vienas žinomiausių būdų išsaugoti veido odą jauną, gražią, sveiką. Ypač, jeigu priemonės naudojamos kompleksiškai bei taisyklingai.
  • Gerinama kraujotaka. Kaip ir visi masažai, taip ir šis pagerina kraujotaką ir limfos apytaką, kas yra didelis privalumas.
  • Stangri oda. Didina veido odos tonusą, tad veido oda atrodo stangresnė, lygesnė. Mažina raukšles ir veikia kaip puiki prevencinė priemonė prieš naujų raukšlių atsiradimą.
  • Normalizuoja odos drėgmės balansą. Išsausėjusi oda – itin dažna ir nemaloni būklė, kurią išspręsti ne visada pavyksta greitai ir lengvai. Kobido masažas padeda spręsti šią problemą ir nesausina odos, tačiau ir jos nedrėkina. Jis padeda sunormalizuoti odos drėgmės balansą, kad oda pati „dirbtų“.
  • Veido raumenų atpalaidavimas. Šis masažas puikiai atpalaiduoja viso veido raumenis. Nuolatinė raumenų įtampa gali sukelti skausmus, neigiamai veikti savijautą. Kuomet masažuojami raumenys, puikiai veikia dar vienas dalykas – pašalinamas skysčių perteklius, toksinai, gerėja kolageno gamybą.
  • Kobido masažą kartais rekomenduoja ir gydytojai, kurių pacientai kenčia dėl dantų griežimo naktimis, mat jis šį trūkumą puikiai mažina.
  • Išsprendžia įvairius negalavimus. Neretai būna, jog žmonės dėl streso jaučia skausmą įvairiose kūno vietose, įvairių organų veiklos sutrikimus, kitaip tariant kankinasi dėl psichosomatinių skausmų. O šie tuo tarpu kyla dėl nerimo, streso. Todėl, kai Kobido masažas padės nugalėti stresą, nerimą, blogą nuotaiką, pagerės ir bendra savijauta bei organizmo būklė.

Tai tik nedaugelis Kobido masažo privalumų, kuriuos galite pajausti ir Jūs. Kiekvienas atranda savų privalumų iš šio masažo.

Ar visiems galima atlikti šį masažą?

Kobido masažas tinka įvairaus amžiaus žmonėms, tačiau nerekomenduojamas besilaukiančioms moterims. Taip pat žmonėms, kurie serga vėžiu, turi įvairių širdies veiklos sutrikimų, odos nudegimų. Jeigu veido oda yra labai stipriai pažeista (ypač galioja turint aknę), rekomenduojama švelnesnė masažo formą. Tačiau, jeigu jaučiate skausmą, odą labai pažeista ir sudirginta, masažo patariama vengti. Nesirinkite šio masažo, jeigu visai neseniai atlikote injekcijas veido srityje. Taip pat, kaip ir kitus masažus, taip ir šį rekomenduojama atidėti, jeigu sergate bet kokia ūmine infekcine liga. Na, o visais kitais atvejais – kviečiame registruotis ir pasimėgauti.

Palepinkite save kobido masažu ir padovanokite odai atsinaujinimą, kurio ji nusipelnė!

Kobido veido masažo teigiamas poveikis veidui, kūnui ir protui pasireiškia jau po pirmo seanso, tačiau norint dar geresnių ir ilgalaikių rezultatų rekomenduojama atlikti bent keletą seansų. Linkime malonių pojūčių ir pastebimų rezultatų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu
Aušra SPA
Skaityti

Aušra SPA

Aušra SPA įsikūręs – verslo parke Aušra, esančiame pačiame Kauno centre, prie pagrindinės autobusų stoties, atkurtuose istorinės spaustuvės pastatuose.…
Kas yra Reiki
Skaityti

Kas yra Reiki?

Kiekvienas iš mūsų ieško įvairių būdų, kurie padėtų pasiekti vidinės ramybės, atrasti harmoniją ir pasijusti išties laimingu žmogumi.…