Ką veikti Klaipėdoje?

Ką veikti Klaipėdoje?

Ką veikti Klaipėdoje? Tai klausimas, kuris neretai užduodamas tiek miesto svečių, tiek paties uostamiesčio gyventojų. Klaipėda, žinoma dėl savo istorinės praeities, unikalaus architektūrinio palikimo ir kultūrinės įvairovės, suteikia daugybę galimybių pramogoms ir laisvalaikiui. Miesto senamiestyje, su jo siauromis gatvelėmis ir jaukiais kavinių kiemeliais, galima leisti laiką mėgaujantis architektūros grožiu ir įdomiomis miesto istorijomis. Taip pat verta paminėti, kad panašias laisvalaikio ir pramogų galimybes siūlo ir Vilnius, kur turistai bei vietiniai gali atrasti įvairias veiklas, atitinkančias kiekvieno pomėgius ir interesą.

Įdomių lankytinų vietų Klaipėdoje netrūksta. Jūrų muziejus ir Delfinariumas – tai puikios pramogos šeimoms su vaikais, teikiančios žinių apie Baltijos jūros gyvūniją ir jūrų kultūrą. Taip pat verta apsilankyti įvairiose galerijose ir muziejuose, kurie pristato tiek vietinį meną, tiek tarptautines ekspozicijas.

O tiems, kurie trokšta ramybės ir gamtos, Smiltynės paplūdimiai ir pušynai yra tobulas pasirinkimas. Čia galima mėgautis saulės nusileidimu, pasivaikščioti pajūrio takais ar tiesiog atsipalaiduoti ant smėlio, klausantis bangų ošimo. Klaipėda siūlo puikų balansą tarp kultūrinio gyvenimo ir gamtos grožio, leidžiantį kiekvienam arrasti tai, kas jam labiausiai patinka.

Ką veikti Klaipėdoje kai nėra ką veikti?

Pramogų idėjos

Plaukimas laivu Klaipėdoje

Klaipėda, nestovėdama vietoje, nuolat keičiasi ir auga, tapdama tiltu tarp praeities šešėlių ir šiuolaikinio ryškumo. Čia, kur Baltijos jūros bangos švelniai glaudžia krantus, kiekvienas gali atrasti savo asmeninę pramogų oazę. Pramogos Klaipėdoje – tai ne tik būdas praleisti laiką, bet ir galimybė iš naujo atrasti pasaulį bei save joje, pasinerti į kultūrinį sodrumą, gamtos dovanų įvairovę ir meninę išraišką, kuri čia skleidžiasi įvairiausiomis formomis, suteikdama lankytojams neišdildomą patyrimų paletę.

 • Scala Dream yra modernus laipiojimo centras Klaipėdoje, kuris siūlo įvairaus sudėtingumo laipiojimus sienomis ir uolomis tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems laipiojimo entuziastams. Čia lankytojai gali išbandyti savo jėgas ir įgūdžius, mėgautis adrenalino antplūdžiu, tobulinti laipiojimo techniką ir stiprinti kūną.
 • VR Pojūčiai yra virtualios realybės pramogų centras, kuris suteikia lankytojams galimybę patirti nepakartojamus nuotykius skirtinguose virtualiose pasauliuose. Čia galima patirti viską – nuo ekstremalių kalnų kelių iki kosminių kelionių, leidžiant žmonėms panirti į kitokią realybę ir patirti neįtikėtinas emocijas.
 • Klaipėdoje Pramoginių Laivų Nuoma siūlo išskirtinę galimybę mėgautis jūros grožiu ir ramybe, leidžiantis į atvirą vandenį. Tai puiki proga patirti nekasdieniškus nuotykius, švęsti ypatingas progas ar tiesiog atsipalaiduoti plaukiojant uostamiesčio apylinkėse, mėgaujantis nuostabiais vaizdais ir malonia kompanija.
 • TopKart – tai aukščiausios klasės pasivažinėjo kartingais trasa, siūlanti adrenaliną keliančias lenktynes tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems vairuotojams. Čia susirinkę lenktynių mėgėjai gali išbandyti savo vairavimo įgūdžius, konkuruoti su draugais ar šeimos nariais ir mėgautis greičio jausmu saugioje ir profesionaliai parengtoje aplinkoje.

Lankytinos vietos

Lankytinos vietos Klaipėdoje

Klaipėda – miestas, kuriame susilieja laikai, čia kiekviena gatvė, kiekvienas pastatas šnabžda senovės ir šiuolaikiškumo istorijas. Tarp Baltijos jūros ošimo ir žaliuojančių parkų, lankytinos vietos Klaipėdoje atsiskleidžia kaip margaspalvis mozaikos raštas, kviesdamas atrasti jos kultūrinį ir gamtos paveldą. Nuo gotikinės architektūros perlų iki modernių meninių instaliacijų, miestas siūlo kelionę per amžius, suteikdamas galimybę kiekvienam lankytojui rasti savo asmeninę susiliejimą su Klaipėdos dvasia. Čia, priešais didingą Baltiją, kiekvienas radinys, kiekvienas kampelis turi savo nepakartojamą pasakojimą.

 • Skulptūrų parkas Klaipėdoje – tai unikalus atviras meno kūrinių ekspozicijos plotas, kuris įsikūręs miesto širdyje. Parkas kviečia lankytojus į įspūdingą vizualinę kelionę, siūlydamas susipažinti su įvairių epochų ir stilių skulptūromis. Tai vieta, kur susitinka gamta ir menas, skatina kūrybiškumą bei suteikia erdvę ramybei ir atsipalaidavimui. Skulptūrų parkas – tai meninės raiškos ir kultūrinio paveldo sintezė, praturtinanti Klaipėdos miesto veidą.
 • Buvęs Klaipėdos dujų fabrikas, dabar atgimęs kaip kultūros ir meno erdvė, yra vienas įdomiausių miesto pramoninio paveldo objektų. Ši vieta, išlaikiusi autentiškus pramoninės architektūros bruožus, tapo naujų meninių idėjų, renginių ir parodų centru. Čia lankytojai gali ne tik susipažinti su miesto praeitimi, bet ir patirti šiuolaikinio meno pulsą. Buvęs Klaipėdos dujų fabrikas – tai istorijos ir kūrybos sankirta.
 • Klaipėdos švyturys, stūksantis prie Danės upės žiočių ir Baltijos jūros susitikimo taške, yra vienas iš miesto simbolių ir orientyrų. Šis istorinis pastatas ne tik vadovauja laivams į saugią uostamiesčio akvatoriją, bet ir traukia turistų dėmesį savo architektūra bei galimybe iš viršaus grožėtis kvapą gniaužiančiais miesto ir jūros vaizdais. Klaipėdos švyturys – tai istorijos ir šiuolaikinio gyvenimo susitikimo vieta.
 • Švč. Mergelės Marijos, Taikos Karalienės bažnyčia išsiskiria savo modernia architektūra ir yra vienas iš naujesnių miesto sakralinių statinių. Pastatyta XX a. pabaigoje, ši bažnyčia simbolizuoja taiką ir dvasinę ramybę. Jos unikalus dizainas ir šviesos bei erdvės harmonija suteikia ypatingą atmosferą tiek pamaldoms, tiek apsilankymams. Ši vieta kviečia miesto gyventojus ir svečius įsileisti šviesą į savo širdis.

Galerijos

Galerijos Klaipėdoje

Klaipėda, Lietuvos uostamiestis, garsėja savo kultūriniu įvairavimu ir meninėmis erdvėmis. Meno mylėtojams siūlo platų galerijų spektrą, pradedant modernaus meno ekspozicijomis ir baigiant tradiciniais darbais, kurie atspindi miesto ir regiono istoriją. Aplankyti vertos galerijos kviečia lankytojus patirti menininkų kūrybą, kurioje susipina istoriniai motyvai su šiuolaikine menine raiška. Čia galima pamatyti tiek vietinių, tiek tarptautinių menininkų darbus, o galerijų įvairovė užtikrina, kad kiekvienas ras kažką savo skoniui.

 • Klaipėdos Galerija, esanti uostamiesčio centre, yra žymus meninės veiklos ir kultūros sklaidos taškas. Ji pristato tiek lietuvių, tiek tarptautinių menininkų kūrinius, organizuodama įvairias parodas ir kultūrinius renginius. Galerija tampa platforma menininkų darbams eksponuoti ir skatina meninę bei kultūrinę įvairovę Klaipėdoje.
 • Baroti Galerija išsiskiria savo įsipareigojimu meninei bendruomenei, veikdama jau daugiau nei dvidešimt trejus metus. Tai vieta, kur menas ne tik eksponuojamas, bet ir gyvena, o menininkai tampa matomi ir pripažinti. Galerija žinoma dėl savo gebėjimo atrasti ir pristatyti unikalius, autentiškus kūrinius, nepaisant jų žanro ar kilmės šalies. Baroti pasižymi ekvilibristika tarp moderniosios klasikos ir šiuolaikinių meno krypčių, skatindama kūrybinį mąstymą ir kokybę.
 • Galerija Lyceum Klaipėdoje pasižymi išskirtiniu dėmesiu profesionaliam menui, siūlydama lankytojams platų kūrinių pasirinkimą bei reguliariai organizuojamas meno parodas. Galerija akcentuoja ne tik meno eksponavimą, bet ir edukacines veiklas, skatinančias estetinį skonį ir kūrybiškumą.

SPA ir Masažai

SPA Klaipėdoje

Klaipėdoje, kai ieškote veiklos ar tiesiog norite atsipalaiduoti, SPA ir masažų paslaugos siūlo puikią išeitį. Mieste rasite įvairių SPA centrų ir masažo salonų, kurie žada ne tik kūno, bet ir sielos atgaivą. Nuo aromaterapinių masažų iki kompleksinių SPA procedūrų, čia galėsite atitrūkti nuo kasdienybės šurmulio ir atgauti energiją. Klaipėda siūlo puikias galimybes atsipalaiduoti ir pasilepinti kokybiškomis paslaugomis.

 • Azia Spa, įsikūręs Klaipėdos Senamiesčio širdyje, Tiltų g. 6, šalia Danės upės, veikia autentiškose Žaliosios vaistinės patalpose, kurios yra tikras miesto paveldo ir svečių traukos objektas. Atkurti senoviniai vitražai ir arkiniai rūsiai sukuria unikalią atmosferą. Azia Spa siūlo visą procedūrų asortimentą, atliekamą Tailando meistrų, tapdamas rytietiška ramybės ir poilsio oaze Klaipėdos gyventojams ir svečiams.
 • NATURMED yra sukurtas su didele meile ir tikslu – palaikyti žmogaus sveikatą ir gerovę. Ši vieta ne tik pabrėžia fizinės priežiūros svarbą, bet ir siekia įkvėpti sielos ramybę bei harmoniją. Čia prieinama prie žmogaus esybės, jo sielos, siūlant gydymo ir priežiūros metodus, kurie skirti ne tik kūnui, bet ir dvasinei būsenai gerinti. NATURMED teikiamos paslaugos yra įkvėptos ilgamečio darbo ir patirties, siekiant, kad kiekvienas klientas atrastų savo vidinę taiką, grožį ir jėgą.
 • East Island SPA centras, esantis Klaipėdos senamiestyje viešbutyje Amberton, kviečia patirti išskirtinę atsipalaidavimo ir priežiūros patirtį. Čia dirba patyrę masažo meistrai iš Kambodžos, Balio, Indijos, Tailando ir Lietuvos, taip pat profesionalios kosmetologės. Siūlomos įvairios procedūros, atliekamos vienviečiuose, dviviečiuose ar triviečiuose masažo kambariuose, kuriuose gali būti kubilas ar sūkurinė vonia. Poilsio kambaryje siūloma pasimėgauti arbata, o atskiroje pirčių zonoje – turkiška garine pirtimi, Himalajų druskos sauna ir sūkurine vonia.
 • Jelena Pyškina yra diplomuota kosmetologė ir masažuotoja, dirbanti Klaipėdoje. Ji specializuojasi veido masažuose ir veido valymo procedūrose, pasižymėdama aukštu profesionalumu ir tarptautiniu pripažinimu. Kaip sertifikuota Kobido meistrė ir tarptautinių čempionatų dalyvė, Jelena nuolat tobulina savo įgūdžius, dalyvaudama kursuose ir mokymuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Ji taip pat siūlo grupinius bei individualius veido ir nugaros masažo mokymus ir dirba tik su profesionalia kosmetika bei įranga. Jelenos paslaugos – puikus pasirinkimas norintiems kokybiškos priežiūros ir atsipalaidavimo.

Skaniai pavalgyti

Kut pavalgyti Klaipėdoje kai nėra ką veikti

Kai Klaipėdoje ieškote, kaip įdomiai praleisti laiką, apsilankymas restorane gali būti puikus pasirinkimas. Nesvarbu, kur pavalgyti Klaipėdoje – miestas siūlo platų restoranų pasirinkimą, atitinkantį kiekvieno skonį ir norus. Čia rasite viską nuo tradicinės Lietuvos virtuvės iki pasaulio kulinarijos šedevrų, garantuojant ne tik gardžius patiekalus, bet ir nepakartojamą atmosferą.

 • Restobaras Eldorado, įsikūręs Klaipėdoje, maloniai nustebins jus europietiškos virtuvės patiekalais, praturtintais eksotikos prieskoniais iš skirtingų pasaulio kampelių. Siūlomi gardūs dienos pietūs, o gyva programa ir netikėtos staigmenos padarys kiekvieną apsilankymą įsimintinu. Vasaros sezonu svečiai kviečiami atsipalaiduoti jaukioje lauko terasoje, mėgaujantis nuostabiu oru ir skaniais patiekalais.
 • Pepper Grey yra restoranas Klaipėdoje, kurio meniu išsiskiria Artimųjų Rytų, Viduržemio jūros regiono ir Armėnijos virtuvės patiekalais. Modernus interjeras ir šilta, rūpestinga aplinka sukuria nepriekaištingą atmosferą mėgautis kruopščiai paruoštais patiekalais. Čia lankytojai kviečiami patirti kulinarinį kelionę per skirtingas kultūras, mėgaujantis autentiškais skoniais ir svetingumu.
 • Skandalas yra legendinis restoranas Klaipėdoje, atidarytas 1996 m. ir atnaujintas, dabar siūlantis prancūziškos ir itališkos virtuvės fuziją, kartu su jūros gėrybėmis ir klasikiniais grilio patiekalais. Pasitinkantys su naujai atnaujintu interjeru ir atmosfera, restorane įrengta jauki baro zona su austrių baru ir specialiai atrinktų vynų asortimentu, tiesiai iš Europos ir už jos ribų esančių mažų vynuogynų.
 • Restoranas XIX amžius išsiskiria unikaliu interjeru ir įsikūrimu istoriniame XIX amžiaus pastate, kuris praeityje tarnavo kaip Klaipėdos siaurojo geležinkelio stotis. Ši vieta kviečia lankytojus patirti istorijos ir dabarties susiliejimą, siūlydama mėgautis gausiais ir skaniais pietumis dieną bei moderniai patiekiamais europietiškos virtuvės patiekalais vakarais. XIX amžius ypač didžiuojasi aukštos kokybės produktų pasirinkimu ir dėmesiu sezoniškumui, užtikrinant ne tik puikų skonį, bet ir patiekalų įvairovę.

Teatrai

Teatras Klaipėdoje

Klaipėda – miestas, kuriame teatro menas gyvuoja ir klesti įvairiausiomis formomis. Čia įsikūrę teatrai, pradedant garsiuoju Klaipėdos Dramos Teatru ir baigiant charizmatiškuoju Klaipėdos Jaunimo Teatru, siūlo žiūrovams nepakartojamus kultūrinius potyrius. Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras žavi savo operomis ir miuziklais, tuo tarpu eksperimentiniai teatrai stulbina inovatyviais spektakliais. Tai puiki galimybė iš arčiau pažinti Klaipėdos teatrų įvairovę ir jų siūlomą meninę kokybę.

 • Klaipėdos dramos teatras yra vienas iš pagrindinių kultūros židinių Klaipėdoje, ilgametėmis tradicijomis besididžiuojanti institucija. Teatras savo repertuarą formuoja iš įvairių žanrų kūrinių, siekdamas patenkinti įvairiausių žiūrovų lūkesčius. Čia inscenizuojamos tiek klasikinės dramos, tiek šiuolaikiniai kūriniai, atspindintys šiandienos visuomenės aktualijas. Klaipėdos dramos teatras yra ne tik meno kūrimo, bet ir kultūrinio švietimo centras, organizuojantis įvairias edukacines programas ir renginius.
 • Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras (KVMT) išsiskiria kaip didžiausia profesionalaus scenos meno įstaiga Vakarų Lietuvoje, nešdama aukšto meninio lygio muzikinius spektaklius ir koncertines programas regiono žiūrovams. Tapęs „Opera Europa“ asociacijos nariu, teatras ypač aktyviai dalyvauja tarptautiniame meniniame gyvenime, plėsdamas repertuaro sklaidą. KVMT repertuarą sudaro operos, operetės, miuziklai, šokio spektakliai ir įvairūs muzikos koncertai, taip pat specialios edukacinės ir teatralizuotos programos, skirtos tiek suaugusiems, tiek vaikams.
 • Klaipėdos Jaunimo teatras pasižymi drąsa eksperimentuoti ir platų repertuarą, apimantį daugiau nei 20 spektaklių tiek suaugusiems, tiek vaikams. Jis siekia patenkinti įvairių amžiaus grupių ir skonių žiūrovų lūkesčius, kviesdamas juos atrasti naujas teatro formas. Čia kuriami ir pristatomi ne tik tradiciniai dramos kūriniai, bet ir dokumentinis, muzikinis bei pojūčių teatras, atveriantis naujas perspektyvas ir teatro patyrimus.

Muziejai

Muziejus

Kai Klaipėdoje atrodo, kad nėra ką veikti, muziejų lankymas gali tapti puikia idėja praturtinti savo dieną. Miestas siūlo įvairių tematikų muziejus, pradedant istorijos ir jūrų muziejais, baigiant meno ekspozicijomis. Apsilankymas muziejuose leidžia gilintis į Klaipėdos bei regiono praeitį, kultūrą ir meną, suteikdamas ne tik žinių, bet ir malonią pramogą.

 • Lietuvos jūrų muziejus ir delfinariumas, įsikūręs unikaliame Kuršių nerijos nacionaliniame parke, Klaipėdoje, yra vienas iš lankomiausių šalies objektų. Muziejus pasakoja apie jūrų istoriją ir biologiją, tuo pačiu siūlydamas įspūdingus delfinų bei kitų jūrų gyvūnų pasirodymus. Tai puiki vieta švietimui ir pramogai, kur susipažinsite su jūros pasaulio įvairove ir išskirtinumu.
 • Gintaro muziejus „AMBER QUEEN“, esantis Klaipėdos senamiesčio širdyje, kviečia lankytojus iš arčiau susipažinti su šiuolaikiniais ir senoviniais gintaro kūriniais. Jo plati ekspozicija atskleidžia įspūdingas kolekcijas, įskaitant senovines pypkes, antikvarinius dirbinius, gražiausius gintaro gabalus iš viso pasaulio, suteikdama išskirtinę galimybę patirti gintaro pasaulio grožį ir įvairovę.
 • Pilies muziejus įsikūręs istoriniame XIII a. pastate, kadaise buvusiame Klaipėdos pilies, vadinamos Mėmelburgu, teritorijoje, pasakoja miesto ir pilies dinamišką istoriją. Ekspozicijos apima laikotarpį nuo XIII iki XX a., pristatydamos autentiškus radinius, tarp kurių – XVI a. auksinis žiedas, istorinės asmenybės ir daugiau. Muziejuje „Muziejus 39/45“ atskleidžiama Antrojo pasaulinio karo metų Klaipėdos krašto tragedija, o archeologijos ekspozicija „Kurtina“ sukuria senosios Klaipėdos istorijos rekonstrukciją, praturtinant lankytojų patirtį su moderniomis technologijomis ir interaktyviais eksponatais.

Klaipėda – tai miestas, kuriame susipina istorija, kultūra ir gamtos grožis. Čia kiekvienas ras veiklos sau: galima tyrinėti jaukų Senamiestį, mėgautis Baltijos jūros paplūdimiais ar apsilankyti įspūdingoje Kuršių nerijoje. Meno mėgėjai atrastų daugybę galerijų ir muziejų, o gurmanai – įvairių virtuvių restoranus. Klaipėdoje kiekvienas sezonas siūlo unikalius potyrius, tad tai puiki vieta tiek trumpam apsilankymui, tiek ilgesniam atostogų laikotarpiui, leidžiant atrasti naujas patirtis ir atsipalaiduoti prie jūros

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu
Ką veikti Panevėžyje?
Skaityti

Ką veikti Panevėžyje?

Panevėžys – itin gražus miestas, kuris pagal dydį užima penktąją vietą Lietuvoje. Gražus, architektūros kupinas senamiestis, modernus ir…
Velykų žaidimai
Skaityti

Smagūs Velykiniai žaidimai

Šv. Velykos – gražiausia pavasario šventė, kuri leidžia mėgautis atgimstančia gamta, gražiomis spalvomis, artimų žmonių buvimu šalia. Tai…