Idėjos mamos dienai

Idėjos mamos dienai

Mamos diena – šventė, kuri kiekvienai mamai sukelia daugybę gražių jausmų, emocijų. Susijaudinimas, dėkingumas, džiaugsmas, prisiminimai. Tai svarbi diena tiek ką tik motinystės keliu žengti pradėjusiai mamai, tiek jau brandaus amžiaus sulaukusiai moteriai.

Motinos diena Lietuvoje švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį, tad tai itin graži pavasario šventė. Kupina gėlių, džiaugsmo, gražiausių žodžių, neretai ir dovanų. Apie tai ir pakalbėkime. Ką dovanoti mamai, kad tai būtų ne tik kažkoks daiktas, bet ir galimybė praleisti daugiau laiko katu?

Mamai labai svarbus dėmesys, rūpestis ir tikrai dauguma mamų apsidžiaugtų gavusios gražų aksesuarą, juvelyrinį dirbinį, skanius kvepalus. Tačiau laikas kartu ir galimybė pabūti dviese, pasidalinti paslaptimis, tiesiog nuoširdžiai pasikalbėti ir tuo pačiu pasimėgauti suteikia daug daugiau džiaugsmo abiem pusėms. Išvardinsime Jums 10 idėjų, ką galima nuveikti kartu su mama per Jos dieną.

Skanus maistas

Vienas iš būdų, kaip galima save palepinti – kokybiškas maistas. Užsakykite staliuką mamai ir nueikite kartu į gero maisto restoraną. Galite rinktis tradicinį variantą, Jums žinomus patiekalus arba išbandyti ir atrasti naują virtuvę ir naujų skonių. Tai puikus būdas pasikalbėti, pabūti kartu ir tuo pačiu palepinti skonio receptorius. Apsvarstykite, kokioje vietoje norėtumėte pavalgyti ir būtinai joje apsilankykite.

Išvyka, ekskursija

Išvykite su mama į išvyką. Tai gali būti ekskursija po savo gimtąjį miestą ar išvyka į kitą miestą. O gal nupirkite du bilietus ir išskriskite savaitgaliui su mama į kitą šalį? Juk tai smagu – net jeigu kelionė truks vos keletą dienų. Tai gali būti gera pažintinė kelionė, kurios metu sužinosite ir pamatysite daug naujų dalykų, o gali būti ramus savaitgalis gražioje šalyje, su skaniu maistu ir gražiais vaizdais, pasivaikščiojimais.

Poilsis SPA

Mamos diena SPA centre

Norite pasveikinti mamą, bet tuo pačiu ir pailsėti, atgauti jėgas? Puikus pasirinkimas SPA procedūros. Tokią pramogą gali surengti tiek sūnus, tiek dukra. Pasimėgaukite kartu vandens procedūromis, kokybiškais ir jėgas atstatančiais masažais, sveikatinimo procedūromis ir kokybišku maistu. Viešbučiuose su SPA ir sveikatinimo procedūromis galima praleisti keletą valandų arba mėgautis net keletą dienų – rinkitės poilsį su nakvynę arba be jos, priklausomai nuo galimybių ir norų. Pailsėjęs žmogus – laimingas žmogus. Pasidalinkite savo išgyvenimais, mintimis, paslaptimis arba tiesiog pabūkite kartu ramiai, tyloje. Nepamirškite padėkoti mamai už viską, ką ji Jums suteikė ir tiesiog už tai, jog yra šalia.

Grožio procedūros

Jeigu esate vyras, galite mamai padovanoti grožio procedūrą, pvz. manikiūrą/pedikiūrą, veido procedūrą arba kūno įvyniojimą, šveitimą ir t.t. Tuomet palydėkite mamą į procedūrą, palaukite jos ir po visko nueikite atsigerti kavos ar skaniai pavalgyti.

Jeigu esate dukra, padvigubinkite šios dovanos vertę – pasigražinkite kartu. Nueikite su mama į norimą grožio procedūrą ir kartu praleiskite laiką, o vėliau abi džiaukitės rezultatais. Kodėl nepasidarius vienodo manikiūro? Svarbiausia – kartu, net jeigu procedūras pasirinksite skirtingas. Tai puikus būdas prisiminti, jog moteris visada turi save mylėti ir lepinti.

Fotosesija

Kada paskutinį kartą turėjote profesionalią fotosesiją su mama? O gal apskritai jos neturėjote? Šeimyninės nuotraukos, įamžintos akimirkos iš bendrų atostogų ar švenčių – puiku. Tačiau profesionalios fotosesijos visada yra geras pasirinkimas. Tokias nuotraukas galite ne tik su susižavėjimu peržiūrinėti kiek tik norisi kartų, bet ir įrėminti, pakabinti namuose ar darbo vietoje, jei tik galimybės leidžia. Profesionalus fotografas įamžina ne tik tai, ką mato, bet ir jausmus, emocijas, akimirkas. Sutarkite su fotografu, kur norėsite fotosesijos, kokią ją įsivaizduojate, kokią nuotaiką norėsite atskleisti – jis viską padės įgyvendinti.

Teatras, kinas

Mamos diena teatre

Čiupkite du bilietus į kiną ar teatrą ir mamą už parankės. Nueikite į gerą operą, dramą, baletą, o gal į siaubo filmą ar romantinę komediją? Viskas priklauso nuo Jūsų abiejų pomėgių ir skonio, tačiau jeigu mėgstate skirtingus kino žanrus, leiskite sau pasimėgauti daugiau, pvz. nupirkite bilietus ir į operą, ir į gerą filmą. Juk tokia šventė tik kartą metuose, tiesa?

Renginiai mamos dienos proga

Pasidomėkite, kokie renginiai ar koncertai planuojami būtent šios gražios šventės proga. Galbūt į Jūsų miestą atvyksta koks nors žinomas ir mamai patinkantis atlikėjas? O gal bus organizuojamas įdomus renginys, paroda, vakarėlis? Tai gali būti labai įvairaus pobūdžio ir skirtingos tematikos renginiai – suraskite labiausiai patinkantį ir sudalyvaukite kartu su mama.

Apsipirkite su stilistu

Jeigu esate moteris ir ieškote dovanos mamai – nueikite apsipirkti kartu su stilistu. Tokia dovana visai nereiškia, jog norite pasakyti, kad mama rengiasi nestilingai. Šiandien tai vis labiau populiarėjanti paslauga, kuri padeda atrasti savo stilių, neprisipirkti nenešiojamų drabužių ir reorganizuoti savo spintą. Kad mamai būtų jaukiau ir smagiau – užsisakykite šią paslauga ir sau, ir mamai. Puiki ir naudinga pramoga.

Apsilankykite muziejuje

Kada paskutinį kartą buvote muziejuje? O kada jame buvote su mama? Šiandien yra itin daug įvairių muziejų, reikia tik spėti lankytis. Pakvieskite į vieną iš jų savo mylimą mamą ir nueikite smagiai bei turiningai praleisti laiką.

Sukurkite savo mamos dienos tradiciją

Ar žinote, kokios tradicijos geriausios? Tos, kurios gyvuoja metų metus ir turi prasmę. O žinote, kad tokią tradiciją galite sukurti ir Jūs? Ir tai bus tik Jūsų su mama tradicija. Sugalvokite, jog, pavyzdžiui, kiekvienais metais, per Motinos dieną einate pasivaikščioti po naktinį miestą, išvykstate kažkur ar pan. Tai reiškia, jog kiekvienais metais galite vis kitaip švęsti šią dieną, bet rutiniškai kartoti tą pati vieną veiksmą, pvz. dovanoti tokias pačias gėles arba susitikti toje pačioje vietoje. Dar labai gražu, kai tradicija būna įamžinama, pvz. Kiekvienus metus nusifotografuojate toje pačioje vietoje. Gražu, prasminga ir ilgai išliks.

Aukščiau išvardinome nemažai pasiūlymų, tačiau tikime, jog skaitydami sugalvojote dar ir savo idėjų. Kiekviena jų yra tinkama, jeigu tinka Jums ir Jūsų mamai. Jokiu būdu nesakome, jog dovanoti apčiuopiamas dovanas yra blogai, tačiau kviečiame dar kartą padovanoti laiką, emocijas, o svarbiausia – buvimą kartu su mama, kurio neatstos net brangiausios dovanos. Nepriklausomai nuo to, kokį laiko praleidimo būdą pasirinksite, tikime, jog mama bus sužavėta ir labai patenkinta.

Jeigu itin sunkiai sekasi išrinkti idėją, kurią įgyvendinsite, tiesiog užrašykite ant lapelių skirtingas idėjas ir užsimerkę ištraukite vieną – tą planą ir įgyvendinkite, o kitus pasilikite kitiems metams. Taip pat visuomet gali pagelbėti atvirumas – jeigu bijote nepataikyti, tiesiog nuoširdžiai paklauskite mamos, ko ji norėtų būtent šiais metais, šią akimirką, šią dieną. Kas suteiktų daugiausiai džiaugsmo ir ilgai išliktų atminty. Tai Jūsų mama, Jūsų brangiausias žmogus. Ji viena, todėl tikime, jog Jūsų pasirinkimas visada bus teisingas ir privers mama nusišypsoti, o gal susigraudinti ir dar kartą apkabinti Jus taip, kaip niekas kitas nesugeba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu
Ką veikti Vilniuje
Skaityti

Ką veikti Vilniuje?

Vilnius – Lietuvos sostinė, nuostabus miestas, į kurį kiekvienais metais suplūsta daugybė turistų. Čia tikrai yra ką veikti, ką…
Ką veikti Panevėžyje?
Skaityti

Ką veikti Panevėžyje?

Panevėžys – itin gražus miestas, kuris pagal dydį užima penktąją vietą Lietuvoje. Gražus, architektūros kupinas senamiestis, modernus ir…