Kas yra anticeliulitinis vakuuminis masažas?

Anticeliulitinis vakuuminis masažas

Vasara ateina lauktai ir nelauktai. Oras atšyla ir vis labiau atidengiam savo kūną. Reta kuri iš mūsų norėtų svilinant trisdešimt ir daugiau laipsnių lauke mūvėti liekninančias kelnes, apsivilkti kad ir pačią puošniausią, bet ilgiausią, žeme besivelkančią suknelę, tik dėl to, kad paslėptų ant kojų atsiradusį celiulitą ar per karantiną priaugtą vieną kitą taip nereikalingą kilogramą. Dabar, pavasaris, pats metas suimti save į rankas ir ne tik pyragėlius su kremo viršūnėle iškeisti į keletą “apelsino žievelės” riekelių , bet ir labiau pasidomėti, kas yra anticeliulitinis vakuuminis masažas.

Kad ir kaip nesinorėtų, bet dažniausiai celiulitas yra pastebimas ant šlaunų ir raumenų, tačiau gali ir atsirasti bet kurioje organizmo vietoje, kur tik yra riebalinio audinio sluoksnis. Jei neteko girdėti, neišsigąskite celiulitą pastebėję ir krūtyse, juosmens dalyje, viršutinėje rankų dalyje ar kakle – šioms vietoms būdingas didesnis riebalinio audinio kiekis moterų organizme, todėl galimi tokie odos pakitimai. Vienas veiksmingiausių būtų naikinti šiuos struktūrinius pasikeitimus poodiniame riebaliniame sluoksnyje yra anticeliulitinis vakuuminis masažas.

Anticeliulitini vakuuminis masažas

Dar ne taip seniai rinkoje pasirodė ši naujovė. Anticeliulitinis vakuuminis masažas su STARVAC aparatu gali būti skirtas tiek vyrams, tiek moterims. Šiai procedūrai nėra limituojamas ir amžius. Tokiu masažu yra vadinama daugiafunkcinė ir kartu korekcinė procedūra, kuri leidžia dirbti su celiulito problemomis. Specialių siurbtukų kartu su voleliais dėka yra aktyvinama organizmo kraujotaka. O kuo aktyviau cirkuliuoja kraujas, tuo pernešama daugiau deguonies bei maistinių medžiagų audiniams maitinti. Gerinama odos išvaizda. Ši procedūra yra visai neskausminga ir visakeriopai naudinga.

Principai

Anticeliulitinis vakuuminis masažas yra neinvazinė estetinė procedūra, skirta kovai su celiulitu, pasitelkiant vakuumą, kuris stimuliuoja odą ir po oda esančius audinius. Vakuuminio masažo metu sukuriama neigiamo slėgio jėga, kuri skatina kraujotaką ir limfinę drenažą problematiškose srityse. Dėl to pagerėja medžiagų apykaita, mažėja skysčių susilaikymas ir stimuliuojamas kolageno bei elastino gamyba. Šis procesas padeda skaidyti riebalų ląsteles, mažina “apelsino žievelės” efektą ir skatina odos stangrumą. Anticeliulitinis vakuuminis masažas yra efektyvus būdas gerinti odos išvaizdą, mažinant celiulito matomumą ir atkuriant odos lygumą bei elastingumą. Tačiau svarbu suprasti, kad geriausi rezultatai pasiekiami derinant šią procedūrą su sveika gyvensena, tinkama mityba ir reguliaria fizine veikla.

Procedūros eiga

Procedūra paprastai prasideda nuo konsultacijos su specialistu, kurio metu aptariamas kliento sveikatos būklės istorija ir lūkesčiai. Procedūros metu klientas atsipalaiduoja ant masažo stalo, o terapeutas naudoja vakuuminio masažo aparato antgalį, kuris švelniai judinamas per problematiškas vietas. Procedūra gali būti atliekama įvairiose kūno srityse, įskaitant šlaunis, sėdmenis, pilvą ir rankas. Procedūros trukmė gali svyruoti nuo 30 iki 60 minučių, priklausomai nuo gydomos srities dydžio ir problemos sudėtingumo.

Vietos

Celiulitas

Tikslinės problemos sritys anticeliulitinio vakuuminio masažo atveju yra tie kūno vietos, kurie labiausiai linkę kaupti riebalų ląsteles ir atspindėti celiulito apraiškas, sukeldami nevienodą, “apelsino žievelės” pavidalo odos tekstūrą. Dažniausiai tai yra šlaunų, sėdmenų, pilvo ir kartais rankų bei pečių juostos sritys. Šios vietos yra itin jautrios hormoniniams pokyčiams, prastai kraujotakai ir limfinei stagnacijai, kurios prisideda prie celiulito formavimosi. Anticeliulitinis vakuuminis masažas yra skirtas būtent šioms sritims stimuliuoti, kad pagerintų audinių cirkuliaciją, skatintų toksinų pašalinimą ir sumažintų riebalų ląstelių tūrį. Toks masažas gali padėti vizualiai pagerinti odos išvaizdą, sumažinant celiulito matomumą ir skatinant odos stangrumą bei elastingumą.

Galimi rezultatai ir lūkesčiai

Anticeliulitinio vakuuminio masažo galimi rezultatai ir lūkesčiai yra orientuoti į odos būklės gerinimą ir celiulito matomumo mažinimą. Po serijos procedūrų klientai dažnai pastebi odos tekstūros lygėjimą, “apelsino žievelės” efekto sumažėjimą bei odos stangrumo padidėjimą. Masažas skatina kraujotaką ir limfos drenažą, todėl gali prisidėti prie apimčių mažėjimo problematiškose srityse. Svarbu nustatyti realius lūkesčius, kadangi rezultatai gali skirtis priklausomai nuo asmenų odos tipo, celiulito stadijos ir gyvenimo būdo veiksnių. Norint išlaikyti ilgalaikius rezultatus, rekomenduojama laikytis sveikos mitybos, reguliariai mankštintis ir, prireikus, kartoti procedūras. Anticeliulitinis vakuuminis masažas gali būti efektyvi priemonė kovojant su celiulitu, tačiau jis turėtų būti dalis išsamesnės kūno priežiūros ir sveikatos palaikymo strategijos.

Kuo naudingas anticeliulitinis vakuuminis masažas?

Anticeliulitinis vakuminis masažas moterims

Svarbu paminėti, kad anticeliulitinis vakuuminis masažas ne tik mažina kūno apimtis, bet taip pat gali pamažinti po gimdymo ar paauglystės laikotarpiu atsiradusias strijas ar net randus. Labai greitai po anticeliulitinio vakuuminio masažo oda ima stangrėti, ji nuosekliai tonizuojama. Masažo dėka gerėja medžiagų apykaita, lėtinami odos senėjimo procesai. Dar didelis privalumas, kad organizmas išsivalo nuo toksinų ir šlakų. Be šių minėtų kosmetinių masažo privalumų, dar yra visa galybė jo gydomojo poveikio.

Gal po vieno, o gal prireiks kelių masažo siansų ir tikrai pajusite streso bei nuovargio sumažėjimą, geriau miegosite nakties metu bei daug greičiau atsipalaiduosite. Kadangi procedūros metu yra gerinama kraujotaka ir limfos apytaka, raumenys atsipalaiduoja, sumažėja skausmai, organizmas džiaugiasi spartesne medžiagų apytaka, todėl pagerėja ne tik virškinimas, bet ir suaktyvėja visa žarnyno veikla, dėl to gali sumažėti bėrimai veido ir nugaros srityse. Taip pat pastebėta, kad žmonių, kuriems atliekami vakuuminiai masažai, imuninė sistema yra stipresnė, jie džiaugiasi sumažėjusiu kojų tinimu, giria lengvumo jausmą po masažo.

Anticeliulitinio masažo metu yra ženkliai pagerinama viso kūno odos išvaizdą. Labai svarbu procedūras daryti reguliariai. Laiks nuo laiko atliekant procedūras sumažėja randeliai ir celiulitas tampa beveik nematomas. Oda tikrai atrodys gyvybingesnė ir lygesnė, nes ji yra aprūpinama deguonimi, kuris suteikia taip norimo ir reikalingo odos stangrumo. Vakuuminis masažas pasižymi ir gydomuoju, ir kosmetiniu poveikiu. Dar galima paminėti, kad vakuuminį masažą rekomenduojama derinti ir su kitomis kūno procedūromis. Kodėl? Po masažo oda geriau priima maistines medžiagas, todėl palepinkite ją įvyniojimais ar kremais, sviestais. Oda greičiau atsinaujina, nes yra sparčiau pašalinami toksinai.

Galimi šalutiniai poveikiai

Šalutiniai poveikiai dažniausiai yra lengvi ir laikini, pavyzdžiui, odos paraudimas, mėlynės ar nedidelis skausmas gydomoje vietoje, kurie išnyksta per kelias dienas. Retesniais atvejais gali atsirasti odos pažeidimų dėl per stipraus vakuumo. Svarbu, kad procedūrą atliktų patyręs specialistas, kuris atsižvelgtų į kliento sveikatos būklę ir individualias ypatybes, taip sumažinant nepageidaujamų šalutinių poveikių riziką. Visada rekomenduojama prieš pradedant bet kokį estetinės medicinos gydymą pasitarti su kvalifikuotu specialistu.

Anticeliulitinis vakuuminis masažas – tai estetinės medicinos procedūra, skirta kovai su nepageidaujamu celiulitu. Naudojant specialų įrenginį, kuris sukuria vakuumą, šis masažas skatina kraujotaką ir limfos drenažą, efektyviai mažindamas “apelsino žievelės” efektą ir pagerindamas odos būklę. Nors gali būti tam tikrų kontraindikacijų ir šalutinių poveikių, teisingai atlikta procedūra žada stangresnę, lygesnę odą, leidžiančią mėgautis vasaros malonumais ir dėvėti mėgstamiausius drabužius be jokių kompleksų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu
Aušra SPA
Skaityti

Aušra SPA

Aušra SPA įsikūręs – verslo parke Aušra, esančiame pačiame Kauno centre, prie pagrindinės autobusų stoties, atkurtuose istorinės spaustuvės pastatuose.…