Originalūs mergvakario žaidimai

Mergvakario žaidimai
Mergvakario žaidimai

Dauguma moterų svajoja apie gražius santykius, amžiną meilę ir, aišku, tobulas vestuves. Tačiau iki vestuvių nusimato dar viena smagi šventė – mergvakaris. Mergvakaris, tai vakarėlis, skirtas merginai, kuri ruošiasi ištekėti. Mergvakaryje, kaip jau išduoda pats pavadinimas, dalyvauja tik merginos. Tai gali būti artimiausios draugės, kolegės, giminaitės, sesės ir t.t. Tai labai smagi šventė, kuri yra tarsi naujo gyvenimo pradžia. Tai atsisveikinimas su pašėlusiu gyvenimu, nerūpestingomis dienomis ir t.t. Mergvakaris byloja – jau netrukus prasidės gyvenimas, kuriame vyraus šeimyniniai santykiai, įsipareigojimas ir dviejų žmonių meilė. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, jog gyvenimas po santuokos bus nuobodus – jaunieji susikurs jį tokį, kokio nori patys.

Šią nuostabią šventę dažniausiai organizuoja jaunosios draugės, kurios geriausiai ją pažįsta ir žino, kokia šventė patiktų. Svarbiausia ne tik rezultatas, bet ir artimiausių draugių pastangos, didelis noras nustebinti, pradžiuginti ir smagiai kartu praleisti laiką. Pakalbėkime šiandien apie tai, kokios gali būti smagaus mergvakario idėjos. Kokie žaidimai pavers šventę dar įdomesnę, žaismingesnę ir įsimintinesnę?

Reikėtų paminėti, jog žaidimų būna įvairiausių, todėl gali skirtis jų tematika ir nuotaika. Pavyzdžiui, romantiniai žaidimai arba karšti, kupini nešvankių idėjų ir pramogų. Gali būti kupini humoro ir viešumo reikalaujančių užduočių (pvz. kalbinti praeivius ir t.t.). Žodžiu, pirma, reikėtų pagalvoti, kokios tematikos/nuotaikos norėtųsi ir tada jau ruošti geriausių žaidimų sąrašą.

Mergvakario žaidimai jaunajai

Mergvakario žaidimai jaunajai

Susipažinkite artimiau

Šis žaidimas dar vadinamas „geriau pažink nuotaką“, „sužinok apie nuotaką“ ir pan. Tai pramoga, kuri leis sužinoti pačių įdomiausių, slapčiausių dalykų apie nuotaką. Kartais net geriausios draugės turi daug paslapčių ar tiesiog nespėja pilnai atsiskleisti, o į vienokius ar kitokius klausimus tiesiog nebuvo progos atsakyti. Žaidžiama kai visi, kurie dalyvauja šventėje užduoda būsimai nuotakai klausimus, tuo tarpu ji pati sėdi vidury. Taisyklės gali būti įvairios, pvz. nuotaka gauna ant lapo užrašytus klausimus ir į juos garsiai atsako. Tai tikrai neturi būti visiškai teisingi, atviri atsakymai – galima atsakyti pasitelkus šmaikštumą, paslaptingumą, humoro jausmą. Dažniau šis žaidimas žaidžiamas taip, jog į klausimus atsakinėja ne jaunoji, o svečiai. Tuomet jaunoji skaito pateiktus atsakymus ir pasako, kuris labiausiai atitinka tikrovę. Žodžiu, tokį žaidimą galima žaisti taip, kaip tik patys sugalvosite, tačiau jo tikslas – geriau pažinti nuotaką.

Nusiimk tai, kas nereikalinga

Tai žaidimas, kuris tiks norinčioms drąsesnių nuotykių. Žaidimas prasideda nuo to, jog ant būsimos nuotakos uždedama antklodė ir sakoma: “Nusiimk tai, kas tau nereikalinga”. Stebima, nuo ko ji pradės nusirenginėti. Nuotakos elgiasi labai labai skirtingai, tačiau dauguma jų pradeda nusirenginėti nuo tokių dalykų kaip: aksesuarai, kojinės ir t.t. Drąsesnės būna nusiima liemenėles, tačiau visa žaidimo esmė yra tikrai ne nuotakos nuogas kūnas. Pati esmė yra ta, jog nuotaka dažniausiai sutrinka ir nesupranta, jog turėtų nusiimti ne rūbus, o tiesiog antklodę. Todėl žaidimo kulminacija dažniausiai būna labai smagi ir nuotaikinga, o nuotaka ištaria: „Oi, kaip aš nesupratau?“.

Skonio receptoriai

Šio žaidimo esmė tokia, jog jaunajai yra užrišamos akys ir ji turi prieš save daug įvairiausių produktų/patiekalų. Tai gali būti ir pienas, ir vaisiai, ir šokoladas ir viskas, ką tik sugalvosite. Kuo įdomesnį maistą rinksitės, tuo įdomesnis žaidimas bus. Jaunoji turi atspėti, ką gi tokio ragauja ir garsiai įvardinti. Šis žaidimas tikrai dažnas ir gerai vertinamas.

Atsisveikinimas su pavarde

4 gamtos stichijos, kurios padės atsisveikinti su pavarde. Tarsi kiekviena stichija pagerbia ir padeda „nusimesti“ praeitį ir pradėti naują, suaugusiųjų gyvenimą. Oro stichija – sugalvokite, kaip galite pasitelkus orą, atlikti užduotį. Galbūt užsilipti ant aukšto kalno ir paleisti į dangų balioną su mergautine pavarde? O gal tą pati padaryti skrendant oro balionu? Ugnis – užrašykite ant lapo mergautinę pavardę ir lapą sudeginkite. Galbūt čia tiktų tikras laužas? Na, o jei nėra tokios galimybės, galima panaudoti ir degtukus bei saugiai sudeginti popierių. Svarbiausia – atsarga ir saugumas. Žemė irgi padės atsisveikinti. Būsimoji nuotaka užrašo pavardę ant lapo, akmens ir tą daiktą ir užkasa tą daiktą į žemę. Na ir galiausiai vyksta atsisveikinimas su pavarde vandens stichijos pagalba – nuotaka nusivedama prie vandens telkinio (upės, ežero), ant popierinio laivelio užrašoma mergautinė pavardė ir laivelis paleidžiamas į vandenį. Šis žaidimas reikalauja skirtingų vietų, organizavimo, tačiau nebūtina į viską žiūrėti labai rimtai ir galima improvizuoti.

Komandiniai mergvakario žaidimai

Komandinis mergvakario žaidimas

Plunksnelė

Pirma užduotis – pasiskirstyti į dvi komandas, kurios turi susėsti į du ratus. Kiekviena komanda turi turėti vieną plunksną. O užduotis labai lengvai suprantama, bet ne visada lengvai įgyvendinama – reikia perduoti plunksną kitam dalyviui (ratu), jos neliečiant, o tik į ją pučiant. Tai daug atidumo, pastangų reikalaujantis žaidimas, kuris dar ir smagus. Na, o laimi ta komanda, kuri susidoroja greičiausiai ir plunksna grįžta pas pirmą dalyvį.

Perduok draugei

Čia taip pat reikia pasiskirstyti į dvi komandas, kurių nariai turi sėdėti vienas šalia kito. Rankos už nugaros. Ant pirmojo kiekvienos komandos nario kelių padedamas pasirinktas daiktas (vaisius, daržovė, knyga, bet koks daiktas). Tuomet dalyvis turi be rankų pagalbos perduoti daiktą kitam. Šiame žaidime taip pat reikėtų aptarti taisykles iš anksto, pavyzdžiui, sutarkite ką galima daryti/ko ne ir pan.

Išpažintys

Šis žaidimas labai primena „tiesa/drąsa“ žaidimą, tačiau jam reikalingas degtukas. Visi dalyviai susėda į ratą, tuomet uždegamas degtukas, kuris eina „iš rankų į rankas“, kieno rankose jis užgęsta, tam ir tenka atsakyti į pačius įvairiausius kitų užduodamus klausimus. Jeigu dalyvis išdrįsta tai padaryti, tuomet žaidimas tęsiamas tuo pačiu principu (degtukas eina į kito rankas), o jeigu nesutinka – jam liepiama atlikti konkrečią sugalvotą užduotį. Šiame žaidime, kaip ir kituose, klausimai gali būti labai skirtingi – nuo asmeninių, šiek tiek intymių iki itin intymių.

Krokodilas

Tai smagus žaidimas mergvakariui, kuris taip pat privers pajudėti ir padės smagiai praleisti laiką. Viena iš dalyvių turi sugalvoti žodį, o kita turėtų gestais parodyti, kas tiksliai buvo pasakyta. Šis žaidimas apskritai yra universalus, tinkantis skirtingoms progoms, tačiau žaidžiant jį mergvakaryje, rinkitės su tuo susijusį žodyną. Pavyzdžiui, pirmoji naktis, vestuvinis žiedas, nuotaka ir t.t. Tai ne tik kiek palengvins žaidimą, kad šis neužsitęstų ir nepasidarytų nuobodus ir bevaisis, bet ir dar geriau tiks būtent šiai šventei.

Kas tavo rankinėje?

Nerealus žaidimas, kuris tikrai patiks dalyvėms. Žaidimo esmė – pagal pateiktų daiktų sąrašą pažiūrėti, kas yra rankinėje ir įvertinti tai taškais. Laimi daugiausiai taškų surinkusi mergina. Tai iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kiek nuobodu, bet iš tikrųjų labai įtraukia ir intriguoja.

Daiktų pavyzdžius bei už juos gaunamus taškus galite surašyti patys iš anksto.

Mergvakario žaidimai mieste

Norintiems kiek viešumo ir bendravimo su nepažįstamais, galima žaisti įvairiausius žaidimus mieste, kuomet reikia pakalbinti kitą žmogų. Tai gali būti pvz. prašymas, kad nepažįstamasis parašytų linkėjimą jaunajai ar pan. Vienas iš populiariausių tokio tipo žaidimų „marškinėliai“, kuomet dalyvės ant baltų marškinėlių užrašo daug įvairių vyriškų vardų, o tuo tarpu jaunosios užduotis yra surasti vyrą su tokiu vardu ir paprašyti jo „parašo“. Tai gali būti žodis, linkėjimas ar piešinėlis ant marškinėlių. Tokių užduočių, kuomet reikia ir aplinkinių pagalbos, galite prisigalvoti ir patys. Nebijokite improvizuoti, gal būtent Jūs atrasite naują ir itin įdomų žaidimą.

Tai toli gražu ne visos įmanomos žaidimų idėjos, tačiau pateikėme pavyzdžius, kurie, tikime, padės Jums organizuojant mergvakarį. Idėjas galite sugalvoti ir patys arba koreguoti pateiktas. Turėkite aukščiau išvardintų žaidimų sąrašą ir pasiūlykite patikusią idėją. O galbūt kažkoks žaidimas patiktų, bet turite idėjų, kaip jį pakoreguoti/patobulinti arba pritaikyti būtent Jūsų atveju? Kad ir kaip ten būtų, svarbiausia ne žaidimų populiarumas ar įvertinimas, bet žmogaus, kuriam organizuojate būdas, norai, požiūris, charakteris. Būtent todėl mergvakarį ir organizuoja tos tikros draugės, kurios jaunąją pažįsta geriausiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali būti įdomu
Velykų žaidimai
Skaityti

Smagūs Velykiniai žaidimai

Šv. Velykos – gražiausia pavasario šventė, kuri leidžia mėgautis atgimstančia gamta, gražiomis spalvomis, artimų žmonių buvimu šalia. Tai…